Gość Siergiej

Runiczny tatuaż

8 postów w tym temacie

Jeśli to nie problem to bardzo prosiłbym o interpretację mojego snu.

Po środku lasu który znajduje się obok mojego domu znajduje się jezioro. Miejsce piękne, bardzo miło spędza się tam czas. I właśnie przy tym jeziorze miał miejsce mój sen.

Miejsce to jest mi bardzo bliskie, ze względu na to, że często idę tam porozmyślać, porozmawiać z duchami, podziękować za coś.

Wracając do snu. Stałem na brzegu jeziora, przy takiej małej plaży, cała sceneria wyglądała dokładnie tak samo jak w rzeczywistości. Nie było tam nic dziwnego.

Woda spokojna jak zawsze z resztą, było ciepło. We śnie jedyną rolę jaką spełniam to stanie w miejscu i obserwowanie.

Blisko miejsca w którym przebywałem znajdowały się dwie osoby. Wydawały mi się bardzo znajome, ale trudno było mi je rozpoznać. Kobieta i mężczyzna. Kobieta trochę przy sobie, średniej długości ciemne włosy, blada cera, była ubrana w czarne krótkie spodenki i stanik. Mężczyzna opalony, dobrze zbudowany, był tylko w niebieskich szortach, łańcuszku i czarnych okularach. Moją uwagę najbardziej przykuła kobieta, ze względu na to, że miała na piersiach jasnoniebieski tatuaż przedstawiający runy, pełny futhark. Runy otoczone były błękitnymi obłokami. Naprawdę ładny tatuaż. Nie jestem ich zwolennikiem, a raczej przeciwnikiem, ale potrafię docenić piękno.

Bardzo chciałem ich poznać, porozmawiać. Jednak dalej stałem w miejscu. Wyglądali na bardzo obojętnych. Pomyślałem, że powinienem im coś podarować. Przeszukałem kieszenie i jedyną rzeczą jaką w nich znalazłem był kamień. Ciemny o jajowatym kształcie. I nie jestem pewien, ale chyba wyrzuciłem ten kamień do jeziora. Wtedy się obudziłem.

Pozdrawiam! :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie spotkałeś po prostu landvaettir tamtego miejsca.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie spotkałeś po prostu landvaettir tamtego miejsca.

Hmm, ciekawe. To by się zgadzało. Próbowałem się jakiś czas temu skontaktować z duchami tamtego miejsca. Można powiedzieć, że składałem im coś w stylu ofiar. :kwiatek: Jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że interesuję się Asatru.

Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł co oznaczała ta końcówka z podarunkiem i kamieniem to chętnie przyjmę sugestie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro interesujesz się Asatru, to wiesz co to jest Wyrd... i wiesz, że nasze czyny go zmieniają... tak jak rzucenie kamienia w spokojną toń jeziora zmienia układ fal na nim...

Teraz musisz znaleźć kamień... być może to były te ofiary ale tylko być może.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, bardzo możliwe. Chyba muszę nad tym pomedytować. :D Dzięki za pomoc. Teraz ten sen wydaje mi się choć trochę logiczny.

Choć w dalszym ciągu jeśli można, prosiłbym kogoś kto interesuje się interpretacją symboliki snów o rzut okiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, bardzo możliwe. Chyba muszę nad tym pomedytować. :D Dzięki za pomoc. Teraz ten sen wydaje mi się choć trochę logiczny.

Choć w dalszym ciągu jeśli można, prosiłbym kogoś kto interesuje się interpretacją symboliki snów o rzut okiem.

Hmm postaram sie pomóc:)

Sen moim zdaniem wyraża twoje przywiązanie do tego miejsca nie tylko ze względów "magicznych" ale tez czysto sentymentalnych, chociaż i to i tak powierzchowne uogólnienie. Jesteś z tym miejscem związany uczuciowo i wydaje mi się, że miałeś okazję poznać duchy tego miejsca. Nie wiem czy interesujesz sie runami ale ta kobieta skojarzyła mi z uczuciami. Czymś głębokim, skrytym... nie dla wszystkim....Jakąś podróżą....

Jej towarzysz raczej nie wzbudził mego zainteresowania. Troche to wygląda jakbyś miał Swoje miejsce na ziemi:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i trochę runami się interesuję.:) Aktualnie od strony bardziej historyczno-mitologicznej.

Rzeczywiście z miejscem jestem w jakiś sposób związany. Nawet bardzo.

Dziękuję Vanilio za interpretację. :thumbsup:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.