Szept

Pomoc dla Grażynki

2 posty w tym temacie

Znajoma z facebooka poprosila mnie o zamieszczenie poniższego tekstu.

Zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na zakup protezy nogi.

Straciłam nogę w wyniku choroby nowotworowej. Sytuacja finansowa rodziny nie pozwala mi na samodzielny zakup protezy, bez której nie mogę samodzielnie funkcjonować. NFZ pokrywa jedną dziesiątą ceny protezy, a koszty to około 50 tys. zł.

Środki zebrane na subkoncie zostaną przeznaczone na zakup protezy.

Ponad 20 lat temu zachorowałam na raka - guzek w kolanie i w związku z tym i powikłaniami 2 lata temu musiałam mieć amputowaną nogę i uczę się na nowo żyć i chodzić - zostałam też sama, rozpadła mi się rodzina. Teraz już czuję się ogólnie dobrze, ale mam problem z protezą, ponieważ u nas w Polsce są takie absurdalne przepisy NFZ - daje 2800 zł na protezę, która średniej jakości kosztuje około 50 tys. zł. Podpisałam umowę na tkz. subkonto z fundacją Anny Dymnej - "Mimo wszystko", ale to polega na tym, że muszę sama przez znajomych zbierać na to konto pieniążki i fundacja udostępnia mi tylko swoje konto i wypłaci tyle, ile wpłacą znajomi. Do tej pory mam 3 tys. zł, a potrzebuję jeszcze co najmniej 5 tys., to protezownia zrobi mi protezę i poczeka na resztę pieniążków. Jestem trochę załamana, ponieważ bez protezy nie mogę normalnie funkcjonować. Jestem z zawodu też rehabilitantką i chciałabym jeszcze pracować. Jeżeli będziesz mógł to pomóż mi też w tym temacie - pomóż zebrać trochę pieniążków na to konto – wierzę, że mimo wszystko ludzi dobrej woli jest więcej i dla mnie też zaświeci słoneczko. Poszukuję też jeszcze kontaktów z osobami w Ameryce, ponieważ tam jest bardzo rozwinięta produkcja protez - może znasz kogoś lub pomógłbyś mi znaleźć fundację zagraniczną. Proszę Ciebie o pomoc.

Można to zrobić wpłacając pieniążki na konto bankowe Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko"

w ING Bank Śląski nr 70 1050 1445 1000 0022 7599 1459 - z dopiskiem dla GRAŻYNY KOPIAS

Więcej informacji

Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko

www.mimowszystko.org

.....................................

Profil Grażyny na facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001773092202

Grażynka prosi też o przekaz Reiki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.