Gość Anika68

Prosba o wrozbe-pilne:)

3 posty w tym temacie

Witam:)

Mam pytanie do kart, czy widza jakies nieswiadome, lub co gorzej swiadome podpiecia energetyczne?a moze widza gdzie sa dziury i ta energia sama wyparowuje?

W sumie moze nic byc, po 6 antybiotyku w roznej formie, 15 dniach w szpitalu, przeswietlaniach, tomografii, a jutro nastepnej...ale pytam na wszelki wypadek, bo z jednej strony 3 osoby laduja mi reiki, sa chwile sily, a potem jakby fruuu...lece...

Pozdrawiam i z gory barrdzo dziekuje na odpowiedz:)

Ela urodzona 25.08.1968r.

:bukiet::prosi:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam:)

Mam pytanie do kart, czy widza jakies nieswiadome, lub co gorzej swiadome podpiecia energetyczne?a moze widza gdzie sa dziury i ta energia sama wyparowuje?

W sumie moze nic byc, po 6 antybiotyku w roznej formie, 15 dniach w szpitalu, przeswietlaniach, tomografii, a jutro nastepnej...ale pytam na wszelki wypadek, bo z jednej strony 3 osoby laduja mi reiki, sa chwile sily, a potem jakby fruuu...lece...

Pozdrawiam i z gory barrdzo dziekuje na odpowiedz:)

Ela urodzona 25.08.1968r.

:bukiet::prosi:

Ładowanie czakr to 1 a może są przeładowane? może są pęknięte ? Samo ładowanie na wiele się nie zda . Bo raz poczujesz przypływ po czym opadniesz z sił .

zapraszam na moją stronę bloga po więcej info.

A co do ... pytania czy widza jakies nieswiadome, lub co gorzej swiadome podpiecia energetyczne?

Powiem Ci że do Ciebie podczepione są 3 osoby z czego 2 z rodziny ( te 2 nieświadomie) natomiast 1 mężczyzna z pełną świadomością robi to co robi. Poza tym jest to osoba która pała się ciemną stroną ... jest jeszcze 1 osoba jakby na wyjeździe lub internetowa.

Czyli masz4 osoby z czego 1 jest mocno szkodliwa...

Pozdrawiam

Edytowane przez Morten Wormars
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładowanie czakr to 1 a może są przeładowane? może są pęknięte ? Samo ładowanie na wiele się nie zda . Bo raz poczujesz przypływ po czym opadniesz z sił .

zapraszam na moją stronę bloga po więcej info.

A co do ... pytania czy widza jakies nieswiadome, lub co gorzej swiadome podpiecia energetyczne?

Powiem Ci że do Ciebie podczepione są 3 osoby z czego 2 z rodziny ( te 2 nieświadomie) natomiast 1 mężczyzna z pełną świadomością robi to co robi. Poza tym jest to osoba która pała się ciemną stroną ... jest jeszcze 1 osoba jakby na wyjeździe lub internetowa.

Czyli masz4 osoby z czego 1 jest mocno szkodliwa...

Pozdrawiam

Dzieki, przerazilo mnie to...

Kto mi pomoze dorwac ten czarny charakter? :zly:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.