_Domi_

Przydatne Filmiki

5 postów w tym temacie

Witam...

- dzięki Domi... :)

- aaa... możesz opisać... jak to się robi... ;) :idea:

- czy ogląda się jak TV... czy trochę inaczej... :mrgreen:

- iiii... co to daje ?... i czy w ogóle daje... ;)

- może jakie były Twoje wrażenia... jeśli to możliwe (czyli nie jest zbyt osobiste)...

---pozdrawiam ciepło...infe7

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się to robi ...? hmmm.

Ja za pierwszym razem oglądałam i słuchałam, za drugim razem czytałam dokładnie tłumaczenie i starałam się zapamiętać , za 3 razem i kolejnymi oglądałam i słuchałam. Czas w którym trafiłam na te filmiki był dla mnie dość ciężki, ale akurat broniłam się rękami i nogami by wyjść na prostą . Medytowałam ,oczyszczałam czakry i synchronizowałam , stosowałam jeszcze kilka innych metod by wyjść z doła, by odpędzić się od .... - tak to ujmę bo o pewnych rzeczach lepiej nie mówić ,był to dla mnie ciężki okres .

Wracając do filmiku dokonał on u mnie jak by wyraźne znaczenie i był jak by najbardziej znaczący dla mnie , znalazłam go gdzieś po miesiącu pracy nad sobą ,no i zrobiłam wielki krok do przodu .

Filmik bardzo mi pomógł. Troszkę już czasu minęło, bo to było w tamtym roku ,ale z przyjemnością wracam do filmików i oglądam i karmie się pozytywnie :)

Od tamtej pory ogólnie jak sam wiesz -wiele u mnie się zmieniło ,idę "myślę" w dobrym kierunku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- Ooo... i teraz mamy komplet... :)

- coś... co działa, oraz instrukcję użytkowania... ;) :mrgreen:

- dzięki bardzo... :)

---pozdrawiam cieplutko...infe7... 8-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam książkę tej autorki ale z przyjemnością obejrzę całość. Jest to dopełnienie mojej wiedzy i wyobraźni:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.