tery93

Dziwnie Złozony Sen

3 posty w tym temacie

śnilo mi sie na początku że jestem u kolegi i pewna starsza pani pokazywała mi zdięcia wydrukowane mojej cioci. miała ona za kolektorowane krostki. Gdy mi pokazała pierwsze zdiecie powiedziałem "nie chce jej znac" (taki mam do niej stosunek), pokazała też pare innych zdieć. nagle wszystko sie przenieslo pod dom drugiego kolegi gdzie staliśmy pod jedo dom i ja mu zaproponowałem prace przy zbiorach i nagle siedlismy do ciągnika z klatką i przejechalismy kawałek a on w pewnym momecie powiedzieł nie jeć tą droga bo jego właściciela nie lubię,powiedziałem dobra i pojechaliśmy dalej. nagle ukazała sie nam plantacja malin. po chwili powiedzial że że zapomnieliśmy grabie i odczepilem klatke i pojechałem. W drodze powrotnej spotkałem właściciedla drogi ktory szedł w strone plantacji.W ciągniku nagle byly grabie i jeszcze jeden człowiek. Po chwili znalazłem sie w swoim pokoju i rozkładałem dywan czerwony w białe slaczki. lecz moja mama z druga ciocia siedzące na łużku powiedziały że ten nie pasuje i zwinolem go i rozłożyłem grugi (mój brązowy w bezowe wzory) . powiedziały rozłoż w drugim pokoju i tak postąpiłem byly cztery tam dywanyi rozłożyłem jeden zielony.Zaczełem slyszec miałczenie kociaka . przykleknełem przy koncu dywanu i zacze4łem go nawoływać i nagle wylonily sie małe kociaki jeden weszedł mi na kolana drugi stał z boku . wlożyłem rękę w dziure z której wyszli i wydostalem kurczaka małego żóltego

prosze o z impretowanie i sory za błędy ponieważ troche sie spieszyłem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wybacz ze dopiero teraz ale niestety mam problem z internetem i częściej mnie nie ma jak jestem.

Twoj sen ma pozytywny oddzwięk. Wydaje mi się,że to ma dużo wspólnego z tym co się dzieje obecnie. Coś czego nie lubisz kończy się i nadchodzi taki lepszy czas. Być może chodzi o same wakacje, ktore moga okazac się dla Ciebie przyjemnym czasem spokoju, sielanki i dobrobytu:) Złoty kurczak to trochę jak znalezienie złotego środka na wszystko;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.