k800i9

Prośba O Wróżbę

3 posty w tym temacie

mam ma imie mariusz prosze o wrozbe 13 09 1986 co mam co robic jak podesc do ewy , a ewa moja pszyjaculki 1984 24 12 chcem byc dlaniej wazna kto mi doradzi comie czeka a czy ewa miala kiedy kolwek

chlopaka prosze o ot powec o tej dziewcznie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam ma imie mariusz prosze o wrozbe 13 09 1986 co mam co robic jak podesc do ewy , a ewa moja pszyjaculki 1984 24 12 chcem byc dlaniej wazna kto mi doradzi comie czeka a czy ewa miala kiedy kolwek

chlopaka prosze o ot powec o tej dziewcznie

Czy ona na pewno jest dobrą osobą do związku? Czy nie lepiej poprzestać na przyjaźni? Czy na pewno na tyle się dobrze rozumiecie? Zweryfikuj swoje plany i jeśli się zdecydujesz by o nią zabiegać musisz się bardzo postarać i zyskać wiarę w siebie przede wszystkim, że może się udać. Przed wami dużo ciepła, nie koniecznie związanego z uczuciem...

Pozdrawiam

Edytowane przez Michal
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja wruce do mojego tematu i powem ze oniom zabiegam nonsto i rozumiemy sie ale co robie zle to niewem takiej osoby

nie spotkalem jak ona nigdy to tak jagbym mial wlasnie jo spotka mam dzwne pszeczucia ze jest taka jak ja naprawde

mam dziene oczucie cos pha mie kuniej to co sie dzieje jest dziwne dla mnie czuje welki bul co jest nietak

Edytowane przez k800i9
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.