Michal

Początkujący Powróży

35 postów w tym temacie

Witajcie serdecznie!

Proponuję wróżby, dopiero uczę się więc proszę o wyrozumiałość :) wolałbym by moje czytanie kart traktować jako poradę niż wyrocznię.

Pozdrawiam :)

Michał

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja pierwsza na próbę;))

Co mnie czeka w miesiącach wakacyjnych w sprawach uczuciowych, finansowych i ogólnie życiowych;))

Gosia 12.03.1989

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michał, fajnie że chcesz udzielac się w tym wątku, ale może powiedz nam coś więcej o sobie...

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja pierwsza na próbę;))

Co mnie czeka w miesiącach wakacyjnych w sprawach uczuciowych, finansowych i ogólnie życiowych;))

Gosia 12.03.1989

Witaj :) A więc karty mówią mi, że:

W miłości aby wszystko się udało musisz wykazać się działaniem, którego najwyraźniej dotychczas brakowało; dlatego karty pokazują tu jakieś zakończenie dotychczasowej sytuacji.

W finansach dzięki Twoim cechom takim jak wytrwałość i brak kierowania się zachciankami od jakiegoś czasu jest nieźle; jeśli dalej będziesz kierowała się rozsądkiem sytuacja nie powinna się pogorszyć.

Podobnie z samopoczuciem, które w tym momencie jest dobre i takie pozostanie jeśli tylko będziesz postępowała podobnie jak w finansach - z rozwagą.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michale, dziekuje za wrozbe. W milosci nie ma zadnych akcji u mnie w tej chwili, pewnie jakas karta z Isą Ci wyszla. Co do reszty, zgadza sie, ale chcialam wiedziec cos, czego jeszcze nie wiem;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michale, dziekuje za wrozbe. W milosci nie ma zadnych akcji u mnie w tej chwili, pewnie jakas karta z Isą Ci wyszla. Co do reszty, zgadza sie, ale chcialam wiedziec cos, czego jeszcze nie wiem;)

Isa nie wyszła. Napisałem co odczytałem, na razie wróżę z trzech run. Być może warto spróbować innych układów, które więcej powiedzą. Ale ja runy traktuję jako radę - a w Twoim przypadku taką odczytałem :) Dziekuję za uwagę.

I pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KOchani, w związku z tym że ten temat przybrał inną formę, częśc postów została przeniesiona tutaj, zapraszam do dalszej dyskusji. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KOchani, w związku z tym że ten temat przybrał inną formę, częśc postów została przeniesiona tutaj, zapraszam do dalszej dyskusji. :)

Gdyby ktoś miał ochotę to wciąż zapraszam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Chciałabym dowiedzieć się jak mi bedą przebiegały wakacyjne miesiące,jaka będzie towarzyszyć im atmosfera.

Kasia 06.12.1990

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Chciałbym ogólną wróżbę na temat tego co mnie czeka w najbliższym miesiącu.

Krystian 19.03.1994

Edytowane przez Indianiec
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Chciałbym ogólną wróżbę na temat tego co mnie czeka w najbliższym miesiącu.

Krystian 19.03.1994

niestety Indińcu nie możesz prosic o wróżbę, ponieważ nie masz 18 lat. Zapoznaj się z regulaminem :pogadamy1:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Chciałabym dowiedzieć się jak mi bedą przebiegały wakacyjne miesiące,jaka będzie towarzyszyć im atmosfera.

Kasia 06.12.1990

Runy pokazują mi że rozczarowałaś się niedawno kimś i byłaś bardzo przygnębiona. Czekasz na kogoś i go znajdziesz w szybkim czasie (lub już ta osoba jest od niedawna), co zmieni Twoje nastawienie do świata. Runy ostrzegają jednak przed tym, byś miała oczy i uszy otwarte w relacjach z innymi, bądź asertywna i nie daj się zdominować przez nich, a zyskasz pewność siebie i poprawę atmosfery wokół Ciebie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Chciałbym ogólną wróżbę na temat tego co mnie czeka w najbliższym miesiącu.

Krystian 19.03.1994

Fakt, nie masz 18 lat :)

Edytowane przez Michal
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Runy pokazują mi że rozczarowałaś się niedawno kimś i byłaś bardzo przygnębiona. Czekasz na kogoś i go znajdziesz w szybkim czasie (lub już ta osoba jest od niedawna), co zmieni Twoje nastawienie do świata. Runy ostrzegają jednak przed tym, byś miała oczy i uszy otwarte w relacjach z innymi, bądź asertywna i nie daj się zdominować przez nich, a zyskasz pewność siebie i poprawę atmosfery wokół Ciebie.

Dziękuję :* Trafne ukazanie sytuacji:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję :* Trafne ukazanie sytuacji:)

Bardzo mnie to cieszy, dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michale czy ja również mogę prosić. Uczucia karolina 30.10.1983. Czy walczyć o względy pawła 20.11.1981?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michale czy ja również mogę prosić. Uczucia karolina 30.10.1983. Czy walczyć o względy pawła 20.11.1981?

On jawi się jako męska osoba, Ty jako drobna (ciekawe czy to prawda? ;]). Myślę, że znacie się dobrze (przyjaźń?). W Tobie wzrasta uczucie, u niego wszystko musi być bardziej poukładane (racjonalne) w sercu.

Runy pokazują zastój w tej sprawie, oczekiwanie - zapewne boisz się o utratę tej znajomości. Niepotrzebnie, przyszłość jawi się zdecydowanie pomyślnie: między wami będzie zgoda, zrozumienie, a także coś nowego, w kontekście pytania jednoznacznie związek (runa Fehu).

Czy to co odczytałem ma związek z rzeczywistością? ;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On jawi się jako męska osoba, Ty jako drobna (ciekawe czy to prawda? ;]). Myślę, że znacie się dobrze (przyjaźń?). W Tobie wzrasta uczucie, u niego wszystko musi być bardziej poukładane (racjonalne) w sercu.

Runy pokazują zastój w tej sprawie, oczekiwanie - zapewne boisz się o utratę tej znajomości. Niepotrzebnie, przyszłość jawi się zdecydowanie pomyślnie: między wami będzie zgoda, zrozumienie, a także coś nowego, w kontekście pytania jednoznacznie związek (runa Fehu).

Czy to co odczytałem ma związek z rzeczywistością? ;-)

Tak jest bardzo męski. A ja jestem filigranową osobą :). Przez siedem miesięcy razem poznałam go dobrze ale pewnych kwestii nie rozumiem. Tak jest zastój bo on zdecydował że musi być teraz sam i musi sobie wszystko poukładać i zaproponował przyjaźń ale od tygodnia milczy, więc boję się naprawdę. Dziękuje Ci ślicznie i mam nadzieje że będzie dobrze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest bardzo męski. A ja jestem filigranową osobą :). Przez siedem miesięcy razem poznałam go dobrze ale pewnych kwestii nie rozumiem. Tak jest zastój bo on zdecydował że musi być teraz sam i musi sobie wszystko poukładać i zaproponował przyjaźń ale od tygodnia milczy, więc boję się naprawdę. Dziękuje Ci ślicznie i mam nadzieje że będzie dobrze.

Pytałaś czy walczyć o względy Pawła, myślałem, że chodzi o rozpoczęcie czegoś nowego, stąd trochę się zasugerowałem przy czytaniu run. Postawiłem ponownie na temat waszej przyszłości. Runy mówią o nieporozumieniach, być może nawet o nieuczciwości. On musi dojrzeć do decyzji, pokonać w sobie to, co go od Ciebie oddala. Myślę, że problem siedzi w jego niepewności uczuć. Ale runy znów pokazują pomyślność dla was na przyszłość.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michale jako, że wcześniej pisałam, że mam kilka pytań to je dzisiaj zadam i poradzę się Twoich run.

Mam problem z tarczycą i przez to z zajściem w ciążę w związku z tym moje pytanie brzmi czy leczenie odnosi pożądany skutek? Co runy radzą odnośnie ciąży? - tak wiem pytanie ogólne.

Jeszcze raz podam moje dane Iwona 20.08.1982 ;)

Nie musisz się śpieszyć z odpowiedziami :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pytanie czy leczenie odnosi pożądany skutek runy odpowiadają, że tak. Mimo to ostrzegają Cię przed dalszą sytuacją, że mogą być problemy z zajściem w ciążę, a jeśli zajdziesz mogą wystąpić problemy. Ja się na tych sprawach słabo znam więc trudno mi ocenić, czy to sprzeczność co napisałem :). Może warto po prostu poczekać na skutki leczenia by jak najbardziej uniknąć ryzyka?

Dziękuje za odpowiedź :) Odniosę się do odpowiedzi, że uważam, że runy pokazały dobrze i nie jest to sprzeczne to, co napisałeś. Dopóki jeden z hormonów tarczycy nie zostanie zbity tabletkami, to ciąża jest niemożliwa i będą problemy. Masz racje, że warto poczekać na skutki leczenia :) Pozdrawiam :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze proszę moderatora o przeniesienie tego tematu fałszywej wróżby do innego wątku, bo znów wywiązała się dyskusja nie bardzo mająca charakter tematu.

w związku z prośbą, temat został podzielony i posty niezwiązane bezpośrednio z tym wątkiem zostały przeniesione tutaj.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w związku z prośbą, temat został podzielony i posty niezwiązane bezpośrednio z tym wątkiem zostały przeniesione tutaj.

Dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Michale. Czy ja mogę prosić o radę. Czy Paweł odpisze na moją wiadomość i czy dojdzie do spotkania między mani?

Paweł 20.11.1981. Karolina 30.10.1983.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Michale. Czy ja mogę prosić o radę. Czy Paweł odpisze na moją wiadomość i czy dojdzie do spotkania między mani?

Paweł 20.11.1981. Karolina 30.10.1983.

Przed wami runy pokazują pomyślą przyszłość, rozpoczęcie relacji między wami. Jednak runa mająca pokazać Twoje uczucie pokazuje zahamowanie, z jego strony także jest brak uczuć. W kontekście pytania - tak, dojdzie do spotkania między wami :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przed wami runy pokazują pomyślą przyszłość, rozpoczęcie relacji między wami. Jednak runa mająca pokazać Twoje uczucie pokazuje zahamowanie, z jego strony także jest brak uczuć. W kontekście pytania - tak, dojdzie do spotkania między wami :)

Nie rozumiem. Ja wiem co do niego czuję każdego dnia gdy czytam sms od niego które wysyłał mi tak niedawno sprawiają że płaczę. Ja go kocham ale mam też ogromny żal że skrzywdził mnie a obiecywał że tego nie zrobi.Ale chyba masz rację że z jego strony jest brak uczucia bo nie odpisał na smsa imieninowego :(. A czy możesz sprawdzić w jakim czasie będzie to spotkanie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem. Ja wiem co do niego czuję każdego dnia gdy czytam sms od niego które wysyłał mi tak niedawno sprawiają że płaczę. Ja go kocham ale mam też ogromny żal że skrzywdził mnie a obiecywał że tego nie zrobi.Ale chyba masz rację że z jego strony jest brak uczucia bo nie odpisał na smsa imieninowego :(. A czy możesz sprawdzić w jakim czasie będzie to spotkanie?

Niestety, tego z run nie umiem odczytać, kiedy do spotkania dojdzie, ponieważ w ogóle nie umiem odczytywać czasu z run poza informacją, że coś będzie - prawdopodobnie - w przyszłości. Jeśli go mocno kochasz być może moja interpretacja jest niewłaściwa, albo runy nie pokazały prawdy. Tego nie wiem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam wiem że coś do niego czuje i to interpretuje jako miłość ale również jestem zła na niego że tak się zachował. Odpisał na sms imieninowy pytając co słychać, jak badania i jak z pracą więc coś go interesuje. Zaproponowałam wypad na kawę bo tego wsztstkiego nie da się opisać ale nic nie odpisał :(. Dziękuje za interpretację.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok kończę wróżyć na tym forum. Gdyby ktoś chciał ode mnie wróżby zapraszam do wysyłania e-maila: mmmic84@gmail.com.

Pozdrawiam

Michał

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.