slawek

Prośba O Wróżbę

3 posty w tym temacie

Mam na imię Sławek ur. 18.02.1988. Mam dylemat dotyczący mojej sfery zawodowej. Właśnie kończy mi się staż w bibliotece i nie wiem czy zostanę dalej zatrudniony w tym miejscu, sprawa ma się dopiero rozstrzygać. W poniedziałek byłem jednak również na rozmowie kwalifikacyjnej w pewnej firmie zajmującej się metalowymi elementami do maszyn, gdzie miałbym zajmować się obsługą polskiego i niemieckiego klienta. I moje pytanie, czy w ogóle się do mnie odezwą jeszcze z którejś pracy, a jeśli z obu :) to która byłaby dla mnie lepszą...

Proszę o pomoc, bo mam problemy z podejmowaniem decyzji (pewnie zauważycie to w dacie) a sam sobie nie lubię wróżyć bo mogę być nieobiektywny.

Z góry dziękuję wam za pomoc.

Sławek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam na imię Sławek ur. 18.02.1988. Mam dylemat dotyczący mojej sfery zawodowej. Właśnie kończy mi się staż w bibliotece i nie wiem czy zostanę dalej zatrudniony w tym miejscu, sprawa ma się dopiero rozstrzygać. W poniedziałek byłem jednak również na rozmowie kwalifikacyjnej w pewnej firmie zajmującej się metalowymi elementami do maszyn, gdzie miałbym zajmować się obsługą polskiego i niemieckiego klienta. I moje pytanie, czy w ogóle się do mnie odezwą jeszcze z którejś pracy, a jeśli z obu :) to która byłaby dla mnie lepszą...

Proszę o pomoc, bo mam problemy z podejmowaniem decyzji (pewnie zauważycie to w dacie) a sam sobie nie lubię wróżyć bo mogę być nieobiektywny.

Z góry dziękuję wam za pomoc.

Sławek

Witaj Sławku,

Według mnie nie bedziesz pracował w bibliotece, natomiast w tej drugiej pracy decyzje będzie podejmować kobieta w sensie że będzie Twoja przełożoną. Widac tu entuzjazm, poczatki nowych projektów a co za tym idzie stabilność finansową.

Z ciekawostek pojawia mi sie również romans który mozy przerodzić się w stabilne uczucie :)

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.