anabel

Prośba O Wrózbę Na Zdrowie :(

2 posty w tym temacie

Witam od pewnego czasu dzieje sie cos alarmujacego z moim organizmem ..Jestem na etapie badań i szukam specjalisty podejrzenie pada ze strony powiekszonych węzłow chlonnych...Nie wiem co jednak jest własciwa przyczyna oczywiscie lekarz niezbedny ,ale chcialam wiedziec w jakim kierunku szukac przyczyny ...Co sie dzieje z moim zdrowiem i dokad zmierza ta sytuacja...::(((.Jestem załamana .Iza 26.08.82.Bardzo prosze o pomoc kart.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam od pewnego czasu dzieje sie cos alarmujacego z moim organizmem ..Jestem na etapie badań i szukam specjalisty podejrzenie pada ze strony powiekszonych węzłow chlonnych...Nie wiem co jednak jest własciwa przyczyna oczywiscie lekarz niezbedny ,ale chcialam wiedziec w jakim kierunku szukac przyczyny ...Co sie dzieje z moim zdrowiem i dokad zmierza ta sytuacja...::(((.Jestem załamana .Iza 26.08.82.Bardzo prosze o pomoc kart.

witaj Izo,

pozwolilam sobie odpowiedzec na Twoja prosbe

mysle, ze bez powazniejszej interwencji chirurgicznej sie nie obejdzie, ale efekt bedzie dla Ciebie korzystny - tak,ze glowa do gory

masz racje, ze choroba sie rozwija i ze stanu ukrytego zaczyna "wylazic" na zewnatrz, to juz trwa jakis czas i zaniedbania nie pomogly Ci

warto (jak zawsze) zrobic szczegolowe badania krwi, bo ona daja duzo wskazowek,

przy okazji zbadalabym jeszcze nerki (kreatynina,USG)

zwroc jednak uwage, ze wrozce daleko do lekarza... wiec najsensowniej jest kierowac sie ich wskazowkami (specjalistow)

pozdrawiam serdecznie,

Ania

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.