Greg

Rytuał przyciągnięcia pieniędzy

46 postów w tym temacie

Aż się dziwię, że nikt tu jeszcze nic nie napisał. Tak samo jak w najprostszej ochronie (sól, świece, szałwia) tak samo wielu innych aspektach życia można sobie pomóc. Dotyczy to również sfery finansowej.

Abstrachując od skomplikowanych rytuałów czy skryptów jedną z najprostszych spraw jest noszenie przy sobie, najlepiej w portfelu runy FEHU, która wygląda tak:

http://www.super-tattoo.com/main.php?g2 ... alNumber=2

Runy najbardziej lubią materiał naturalny - kamienie, drewno. Samo zaś ich tworzenie, to temat na inny czas.

Prosty rytuał nie wymagający specjalnych zdolności. Dobrze go wykonywać w nowy rok jako poprawienie finansów na następny. Bierzemy miskę z czystą, odstaną wodą. Do środka wrzucamy pieniądze - sugeruję bilon, żeby nie niszczyć banknotów ;) Bilon dobrze wcześniej przepłukać bieżącą wodą. Miskę z wodą i pieniędzmi kładziemy do okna tak, aby padało na nie światło księżyca. Dobrym okresem jest pełnia, kiedy księżyc ten mały nie jest. Trzymamy tak tę miskę przez max dobę. Następnego wieczora myjemy się w tej wodzie, nie używając dodatkowych detergentów, innej wody, bez podgrzewania. Można się też symbolicznie opłukać czy polać tą wodą.

I tyle. Nic skomplikowanego a pewne efekty przynosi.

Oczywiście nie zagwarantuje że następnego dnia znajdziemy walizkę pełną pieniędzy czy trafimy szóstkę w totka. Ale w pewien sposób, pieniądze będą się częściej i w większej ilości pokazywać.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Magiji nie powinno się używać w celu zarobkowym. Dlatego nie popieram żadnej formy rytuałów, które "przyciągają" pieniądze. Wole ciężej pracować, niż robić coś tego typu. Są ryt. opisywane nawet w liber 777 i jest napisane tam co potrzeba ale to raczej jakieś klątwy, wizje miłości itp.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a nie wystarczy otworzyć się (także za pomocą rytuałów, afirmacji, medytacji itd) na nieograniczone zasoby wszechświata? jako dziecko wszechświata mam prawo do wszelkiego bogactwa i dobrobytu /każdy rozumie na swój sposób ;) / tylko muszę się otworzyć na to i oczyścić z odziedziczonych po rodzicach i środowisku programów, że pieniądze to tylko ciężką pracą, a ich nadmiar prowadzi do deprawacji, albo że nie zasługuję na nadmiar pieniędzy i cała reszta podobnych mądrości.

:lol:

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do pudełeczka wsypać złotego piasku i położyć dwa kamienie krzemu,raz w tygodniu wystawić na słonce 7 godzin , zamknąc pudełeczko i schować.Szkoda,że w Polsce jest tak mało słońca.Pozdrowienia i powodzenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze jakas medytacja? np. chetnie witam pieniadze, lubie je. Korzystam z nich madrze, z namyslem i w dobrych celach... Potrafie wydawac pieniadze garsciami a one wracaja do mnie przedziwnie pomnozone.

Zasada zycia dazy do wzrostu, pelni i dostatku, nie przyszlismy na swiat po to, zeby mieszkac w nedznej chacie i cierpiec glod. Prawo zycia domaga sie abysmy zaznali szczescia, bogactwa i powodzenia.....realizowali sie w wielu dziedzinach.

Ubostwo nie jest ani cnota ani zasluga, ale jedna z wielu chprob umyslu. Na zle fizyczne samopoczucie, ktore jest choroba organizmu zaraz chcemy cos zaradzic.. Tymczasem ciagly brak pieniedzy tez jest objawem tego, ze cos w zyciu szwankuje. Dlatego musimy nabrac wlasciwego stosunku do pieniadza bo one nie sa niczym zlym a podswiadomosc nie dopuszcza do nas niczego, co z przekonaniem odtracamy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej wziąć się za robotę... jak się będzie dobrym w tym co się robi, to pieniądz będzie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie, w ogole chcieliby w magiczny sposob ozlocic cale swoje zycie, a chyba nie na tym rzecz polega:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zrobiłam rytuał bogactwa(inny niz opisany)i rzeczywiście bardzo ,bardzo podzialał.Niedawno medytowałam z Aniołem Fortunata(medytacja ,gotowa 7minutowa)i dostałam propozycje współpracy....!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zrobiłam rytuał bogactwa(inny niz opisany)i rzeczywiście bardzo ,bardzo podzialał.Niedawno medytowałam z Aniołem Fortunata(medytacja ,gotowa 7minutowa)i dostałam propozycje współpracy....!

A ja uwazam, ze ludzie ktorzy skupiaja sie zbyt mocno na bogactwie, ktorym inne wartosci przyslania swiat materianly, beda zawsze ubodzy, pomimo posiadanego zlota:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zrobiłam rytuał bogactwa(inny niz opisany)i rzeczywiście bardzo ,bardzo podzialał.Niedawno medytowałam z Aniołem Fortunata(medytacja ,gotowa 7minutowa)i dostałam propozycje współpracy....!

może się podzielisz?

Szept- tak należy być a nie mieć... pieniądze szczęścia nie dają, ale dają dach nad głową, jedzenie i moje ukochane żelki :)

A tak serio, to czemu by nie pomóc losowi, choćby dla zwiększenia pewności siebie :) o ileż łatwiej walczyć mając poczucie, że los nam sprzyja :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i bardzo dobrze, że ludzie dążą do bogactwa - jesteście temu przeciwni - dlatego go nie macie.

chcemy mieć mnóstwo pieniędzy, żeby nie martwić się o jutro - i dopiero wtedy zaczniemy realizować się naprawdę.

Narzekacie na bogaczy, że są tacy czy inni, ale spójrzcie - to właśnie oni tworzą ten świat, sprawiają że ludziom żyje się coraz lepiej i coraz lżej.

Ale mogą działać dlatego, że nie szukają sposobu jak zarobić parę groszy więcej, żeby mieć na coś więcej niż tylko na chleb, albo żeby starczyło do pierwszego.

ale jest jeszcze jedna tajemnica, którą ciężko dostrzec i zrozumieć, a która sprawia, ze Ci bogacze właśnie nimi są: jest to zasada wdzięczności.

Miliony ludzi jest im wdzięczna (pośrednio lub bezpośrednio) za to co robią - a ta wdzięczność, przychodzi do nich w takiej formie w jakiej oni sobie tego życzą.

bo czym są pieniądze - niczym innym jak tylko materialną formą wyrażanego "Dziękuję"

chcesz mieć więcej pieniędzy - bądź wdzięczny za co tylko się da - to jest najskuteczniejszy rytuał

10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chcesz mieć więcej pieniędzy - bądź wdzięczny za co tylko się da - to jest najskuteczniejszy rytuał

błąd - chcesz mieć więcej pieniędzy - żyj tak aby inni jak najczęściej okazywali Tobie wdzięczność

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

błąd - chcesz mieć więcej pieniędzy - żyj tak aby inni jak najczęściej okazywali Tobie wdzięczność

I to sie nazywa prawo przyciagania;) teraz juz wiecie czemu w kraju taka bieda, skoro na polski rzad przelewa sie codziennie tyle nienawisci:) oni sa bombardowani taka dawka energii, ze sami sobie z tym nie poradza;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i bardzo dobrze, że ludzie dążą do bogactwa - jesteście temu przeciwni - dlatego go nie macie.

chcemy mieć mnóstwo pieniędzy, żeby nie martwić się o jutro - i dopiero wtedy zaczniemy realizować się naprawdę.

Narzekacie na bogaczy, że są tacy czy inni, ale spójrzcie - to właśnie oni tworzą ten świat, sprawiają że ludziom żyje się coraz lepiej i coraz lżej.

Ale mogą działać dlatego, że nie szukają sposobu jak zarobić parę groszy więcej, żeby mieć na coś więcej niż tylko na chleb, albo żeby starczyło do pierwszego.

ale jest jeszcze jedna tajemnica, którą ciężko dostrzec i zrozumieć, a która sprawia, ze Ci bogacze właśnie nimi są: jest to zasada wdzięczności.

Miliony ludzi jest im wdzięczna (pośrednio lub bezpośrednio) za to co robią - a ta wdzięczność, przychodzi do nich w takiej formie w jakiej oni sobie tego życzą.

bo czym są pieniądze - niczym innym jak tylko materialną formą wyrażanego "Dziękuję"

chcesz mieć więcej pieniędzy - bądź wdzięczny za co tylko się da - to jest najskuteczniejszy rytuał

Bardzo mądre slowa Bardzo

Ja zawsze dązyłam do tego , zeby miec pieniądze.

Żeby to osiągnąc , kosztowało mnie to wiele trudu , wysiłku i nerwów.

Swoim jakims sukcesem nie cieszę sie sama.Moge pomóc równiez innym.

Dać pracę znajomym, zabrać mame na wczasy, kupic upragniony prezent chrześniakowi.To są może prozaiczne przykłady, ale jak widzę usmiech na twarzy innych i wiem , że mogę cos ofiarowac , to jest mi dobrze i ciesze sie , że mój wysiłek nie poszedł na marne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od pani numerolog dowiedziałam się, że portfel musi być czerwony i duży (w sensie płaski), żadne małe zgrabne, składane w pół "portfelątka"

oto zasady:

1) w środku (oprócz innych pieniędzy) mają być nominały: 9 x 5 gr, 2 zł, 5 zł, 20 zł

tych pieniędzy nie wolno wydawać, one zawszę muszą tam być :oczko:

2) do tego aniołek (aby kasy nikt nie ukradł) i ŻADNYCH innych rzeczy typu: dowód osobisty, prawko itp

2) karty kredytowe mogą być (są związane z pieniędzmi)

dodatkowo warto zakupić kwiaty:

1) fiołek z czerwonym kwiatem

2) anturium (czerwony)

3) mirt

wszystkie w brązowych doniczkach

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli dobrze się pilnuje portfela to nikt nie ukradnie ;)

a tek kwiatki też należy włożyc do portfela? :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Magiji nie powinno się używać w celu zarobkowym. Dlatego nie popieram żadnej formy rytuałów, które "przyciągają" pieniądze. Wole ciężej pracować, niż robić coś tego typu. Są ryt. opisywane nawet w liber 777 i jest napisane tam co potrzeba ale to raczej jakieś klątwy, wizje miłości itp.

osoby posiadające pieniądze zapewne odżegnują się od rytuałów, czarów itp :oczko:

mimo ciężkiej, uczciwej pracy, podniesienia z trudem wykształcenia, starania się "ile wlezie" nadal stoję w miejscu, kasy wciąż ubywa, awansują inni, uśmiechy fortuny zdobywają bez wysiłku, więc w czym jestem gorsza, że awans mnie ominął mimo wyraźnych przesłanek ku temu? pensja zamiast rosnąc jest coraz mniejsza (mimo nie mniejszego nakładu mojej pracy - wszak zawsze mogę stracić tę pracę [kolesiostwo]), alimenty które należą się moim dzieciom nie są płacone wcale

ja się z tym nie godzę, status materialny mojej rodziny pogarsza się z każdym dniem

miłości nie zaczaruję bo to wolna wola drugiego człowieka, ale pamiętam długi czas samotności i miłość sama przyszła bez czarów :thumbsup:

jeśli dobrze się pilnuje portfela to nikt nie ukradnie ;)

a tek kwiatki też należy włożyc do portfela? :p

:okok: dlatego też nosze dwa portfele (zielony z dokumentami), czerwony (niebawem zakupię większy) na kasę

na upartego możesz je zasuszyć ale nie nosić w czerwonym :nie:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1) w środku (oprócz innych pieniędzy) mają być nominały: 9 x 5 gr, 2 zł, 5 zł, 20 zł

tych pieniędzy nie wolno wydawać, one zawszę muszą tam być :oczko:

A co jak się nie ma tyle kasy? :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.