inspiracja

Letnie Spotkanie Z (Psycho)Dramą We Wrocławiu!

1 post w tym temacie

* Proponujemy wyprawę do świata pracy z CIAŁEM, EMOCJAMI i RUCHEM *

Zapraszamy na warsztat przedstawiający dramę i psychodramę, jako metodę samorozwoju i metodę pracy z ludźmi. To spotkanie dla każdego, kto dba o swój rozwój osobisty i pragnie doskonalić umiejętność pracy z grupą. To podróż zapoznawcza dla tych, którzy nie mieli dotąd doświadczeń z dramą i psychodramą, i dalszy etap wyprawy dla tych, którzy poznali już taką formę pracy i chcą ją kontynuować.

Udział w warsztatach stworzy Ci możliwość do:

§ SAMOPOZNANIA I WŁASNEGO ROZWOJU - doskonalenia najważniejszego narzędzia wykorzystywanego w codziennym życiu i pracy (czytaj SIEBIE); lepszego rozumienie własnych emocji; rozwijania umiejętności radzenia sobie w codziennych trudnościach (czytaj odnajdywania właściwej perspektywy, dystansu).

§ POZNANIA NOWYCH SKUTECZNYCH TECHNIK PRACY Z GRUPĄ (m.in. nabywanie umiejętności omijania oporu dzięki korzystaniu z technik psychodramy).

§ DOBREJ ZABAWY I POWROTU DO DZIECIĘCEGO SPOSOBU ROZUMIENIA ŚWIATA.

W tym celu oferujemy:

§ wiedzę, czyli trochę teorii na temat tego, czym jest psychodrama, co się w niej dzieje i jak to się nazywa (m.in. socjometria, technika lustra, teatr playbacku i inne),

§ doświadczenie, czyli eksperyment z technikami psychodramy na sobie (m.in. techniki pobudzające aktywność i kreatywność, techniki pracy z emocjami, pantomima, gry grupowe, improwizacje, budowanie roli).

§ warunki do poszukiwania zastosowań poznanych technik psychodramy w życiu prywatnym i zawodowym (zalety, możliwości, ograniczenia).

PROWADZENIE:

Paweł Łaszkiewicz - psycholog, psychoterapeuta, trener. Założyciel i Prezes Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju „Rozwinąć Skrzydła”. Zafascynowany ludźmi, lubi ich obserwować i spotykać. Nie lubi dłużej zostawać w jednym miejscu, ciągle szuka nowego… tym razem we Wrocławiu. Prywatnie mąż Honoraty, tata Tosi.

Bartosz Płazak – trener. Prowadzi warsztaty rozwojowe, unijne, biznesowe. Połączył dwie pasje: żeglarstwo i trenerstwo w jedno – współorganizując i prowadząc warsztaty liderskie pod żaglami. W pracy szkoleniowej lubi i stosuje Mindmapping.

Warsztat prowadzony pod Patronatem Ogólnopolskiej Szkoły Trenerów Metrum dr Beaty Kozak, we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju „Rozwinąć Skrzydła”.

KOSZT: 250 zł przy płatności do 15 czerwca. 290 zł przy płatności po 15 czerwca.

TERMIN: Szkolenie dwudniowe: 2-3 lipca 2011 r., w godzinach: 9.00 – 17.00.

MIEJSCE: Centrum holistyczne Inspiracja we Wrocławiu, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

INFORMACJA I REZERWACJA MIEJSC: Koordynator: Anna Międlarz.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać na adres mailowy: amiedlarz@o2.pl. Tel.: 660 708 492.

Opinie wiosennej (Psycho)dramy w Lublinie: *** Było bardzo dobrze:)

Wesoło, dramatycznie, użytecznie i profesjonalnie. Dawno nie byłem na tak dobrym warsztacie! (Nigdy?:) Mateusz ***

Psychodrama to dla mnie tajemnica i odkrywanie zarazem. Piękne, malownicze wydarzenie. Super warsztat pobudzający kreatywność i dający wartość emocjonalną. Tak trzymać!!! Patrycja ***

Uczestniczyłam w warsztatach (Psycho)dramy prowadzonych przez Pawła Łaszkiewicza. Paweł rewelacyjne zadbał o potrzeby grupy, był elastyczny w zaspokajaniu naszych oczekiwań. Warsztaty są dla mnie inspiracją, w przyszłości chciałabym wykorzystać doświadczenia w mojej pracy zawodowej. Pozwoliły mi wejrzeć w siebie i mają dla mnie dużą osobistą wartość. Wielkie dzięki! Monika Grzesiak-Chmura ***

Uczestniczyłam w warsztacie (Psycho)drama w dniach 2-3.04.2011, w ilość 16 godzin zegarowych. Warsztat bardzo mi się podobał, był pełen ciekawych pomysłów, ciekawy wgląd w wiele sytuacji problemowych i pokazanie interesujących rozwiązań. Pełen profesjonalizm pod względem dobranych technik, narzędzi, materiałów szkoleniowych, które ułatwiały prace nad emocjami. Ciekawy kontakt z grupą przez trenera Pawła Łaszkiewicza, ciekawe komentarze, spostrzeżenia. Trzymanie i modelowanie nastrojami grupy w sposób konstruktywny. Jestem ciekawa i oczekuję następnych warsztatów. Agnieszka ***

Warsztat przeprowadzony bardzo profesjonalnie, kompetentnie i z duża dawką energii. W sposób bardzo elastyczny trener dopasował program do grupy, odpowiadając na jej potrzeby. Osoby mające pierwszy raz styczność z dramą zakosztowały jej smaku, ja – mając już pewną wiedzę udoskonaliłam swój warsztat i narzędzia. Polecam, bo czas mija w mgnieniu oka, każdy chwyta coś dla siebie i cieszy się smakiem. Paweł–wielkie dzięki za Twoją otwartość i pełen profesjonalizm. S. ***

Czuję się lepiej, choć nie wiem czy czułam się źle… W każdym razie świetna „wolna” atmosfera. Poczułam się bardziej odważna i świadoma siebie. Nowe doświadczenie emocji, sytuacji ludzi… Aga ***

Rozpocznij lato prezentem dla Siebie… Koniecznie zabierz dobry humor, wygodne buty i niekrępujący ruchów strój. Zapraszamy!:)

post-561-0-34923800-1308312466_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.