Szept

Proszę O Interpretację Snów

4 posty w tym temacie

W związku z problemami technicznymi Użytkownik macik889 poprosil mnie o zamieszczeniu jego snu i zinterpretowanie tegoż snu.

Więc tak : miałem dwa sny, w których posiadałem potężną moc, mogłem robić co chciałem, i w tych snach były kobiety. W 1 śnie rudowłosa dziewczyna tak z wieku 19-20 lat mówiła mi żebym dzielił się tą mocą, pomagał innym i uświadomiła mi że nie wszystko jest tylko dla mnie. Wszystko działo się w moim mieście.

W drugim śnie byłem na statku, na nim nie wiedziałem że mam moc, nie pamiętam co robiłem - ale pamiętam koniec, pożar, zagłada (chyba) lecz się tym nie przejmowałem jak kilka osób w tym pewna starsza pani - tak po 60. Wydawała się dobra, lecz okazało się na odwrót. Zaczęła mnie atakować magią, ja wtedy odkryłem że coś mam w sobie. Zacząłem z nią walczyć - w myślach siła woli próbowałem w prawym ręku wywołać coś z natury, lecz nie szło wiec przeszedłem na lewą rękę. Udało mi się wywołać chyba trzy kulę ognia - cisnąłem w nią (starsza panią) nimi lecz odbiły się od niej i nic się nie stało - chciała mnie zaatakować - wtedy się obudziłem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli można wtrącić taki mały offtop, choć w sumie na temat snów...

Ja sny (a przynajmniej swoje) dziele na takie które coś znaczą, jak również na te które są odzwierciedleniem moich pragnień lub po prostu rozładowaniem emocji, czy normalnym marzeniem sennym science fiction. Wniosek z tego taki, że nie warto interpretować każdy sen który nam się przyśni.

Czytając twój sen myślę, że jest on właśnie jednym z tych science fiction. :)Może tak bardzo chciałbyś mieć jakieś paranormalne zdolności, że zaczyna się to objawiać w snach. Coś w stylu zaprogramowania snu na konkretny temat. To jak najbardziej możliwe bo sam programuję swoje sny.

Mogę się mylić, może akurat według Ciebie każdy sen ma jakieś znaczenie. Nie wiem jaką posiadasz wiedzę na temat snów, nie wiem jak bardzo znasz 'siebie', ale może dojdziesz do podobnego wniosku. ;)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.