taczi1993

co to wlasciwie jest?

21 postów w tym temacie

Bo slyszac bio terapia odrazu mysle o uleczaniu energia ale czy ktos z was zna sie na tyle zeby szczegolowiej mi to przyblizyc?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bioenergoterapia - (Bioterapia) jest naturalną metodą uzdrawiania.

Bioenergoterapeuta przekazuje poprzez swoje dłonie energie potrzebne do życia i prawidłowego działania ludzkiego organizmu. Odczuwanie energii na poziomach energetycznych jest bardzo zróżnicowane i zależy od wibracji energetycznych osoby która poddaje się zabiegowi.

Każdy człowiek posiada inne wibracje energetyczne, co świadczy o poziomie rozwoju duchowego na jakim się znajduje i zdrowia fizycznego. Energia działa jednakowo na wszystkich poziomach sfer ciała i ducha. Osoba podczas zabiegu bioterapii odczuwa w swoim ciele ową energię jako ciepło lub mrowienie w poszczególnych odcinkach ciała. Odczuwa też spokój i harmonię. A poprzez odblokowanie sfer, gdzie umiejscowione były blokady uruchamia się proces powrotu do zdrowia. Uzdrowienie odbywa się zarówno w sferze duchowej jak i fizycznej, bowiem wszystkie choroby mają swój wzorzec odzwierciedlony w podświadomości. Zabieg bioenergoterapii działa na poziomie emocjonalnym, umysłowym, duchowym i fizycznym.

źródło: http://www.swiatenergii.vel.pl/page/index.php?pid=120

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie jedynie dodam, że choć się nie uczyłam umiem zabierać ból.

No i co niektóry odczuli na sobie pozytywne działanie mojej energii podczas wszelkiego rodzaju rozmów, oraz skótki moich modlitw.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bioterapia, czy inaczej bioenergoterapia, jest to, jak słusznie zauwazyła Aura, metoda uzdrawiania energetycznego.

Rożni się ona od innych metod energoterapii tym, ze tu uzdrowiciel korzysta ze swojej własnej energii, a nie jak np w Reiki, jest tylko jej pzrekaźnikiem.m

Tu się też nie do końca zgodze z Aurą, że ta wibracja energetyczna zależy od poziomu rozwoju duszy. Bo sa bioterapeuci, którzy nie sa na zbyt wysokim poziomie rozwoju, a mają swoją naturalną zdolnosc i moc.

Kłócić się tu jednak nie będę bo nie wiem tak naprawdę od czego zależą pozuiomy duszy, być moze jeden juz w pierwszym wcieleniu osiąga oświecenie a inny potzrebuje na to kilkuset życ.

Dla mnie bioterapia to dośc silna, własna energia danej osoby. Do tego niee koniecznie współgrająca z wibracjami innych osób.

Najczęsciej jest to dośc uniwersalna częstotliwośc energetyczna i bardzo dobrze wspomaga leczenie osób potzrebujących. jednak ja np na zabiegi bioterapii nie reaguje zbyt dobrze, a taki pzrekaz odbieram dośc nieprzyjemnie i potem jestem mocno rozdrażniona. nie zauwazam tego już przy reiki, ale podobnie odbieram wibracje energetyczne silnie skoncentrowanej magii.

Dlatego uważam, ze z każda metodą leczenia energetycznego trzeba pracowac ostrożnie i z umiarem. Każdy człowiek inaczej reaguje na energetykę obecną w nas i wokół nas. Dla wielu będzie to cudowna metoda uzdrawiająca, dla innych przykre doświadczenie.

Nie ma uniwersalnych energii, ktore zawsze i każdemu robią dobrze, bo w koncu nasz świat jest dualistyczny i co dobre dla jednego, nie jest takie dla drugiego.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dlatego uważam, ze z każda metodą leczenia energetycznego trzeba pracowac ostrożnie i z umiarem.

to chyba jedno z najwazniejszych zalozen

jest duzo osob przekazujacych innym energie - swoja badz ze zrodla, uwazajacych ze oragnizm sam sobie dopasuje jej pobieranie

innymi slowy, z ejak wchlonie tyle, ile potzrebuje - to przestanie

niestety nie jest tak i odpowiedzialnosc lezy po stronnie osoby wysylajacej energie - zeby ja dobrze ukierunkowac oraz zadbac o to, aby nie "przeladowac" pacjenta... bo skutki nieraz moga byc odwrotne do zamierzonych

no, i warto zawsze zapytac o zgode wink.gif

Edytowane przez Bagheera
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O zgodę zawsze tzreba pytac, jeśli nie samego pacjenta, bo nie ma jak, to na pewno rodzinę.

Są energie, ktore w zasadzie sa uniwersalne na tyle, ze trudno nimi pzreladowac, ale fakt, że i tu nie jest to regułą. i zawsze są oznaki, ze ktoś ma dosc, a to terapeuta powinien wylapac i natychmiast zakonczyć pzrekaz.

dzięki Baghera.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.07.2010 o 13:15, Gość napisał:

Od siebie jedynie dodam, że choć się nie uczyłam umiem zabierać ból.

No i co niektóry odczuli na sobie pozytywne działanie mojej energii podczas wszelkiego rodzaju rozmów, oraz skótki moich modlitw.

To głęboka empatia i telepatia , mam tak samo , wszelkie nieczystości energeyczne , wszelki ból. emocjonalny ,choroby ,i inne dolegliwości , oraz   stany psychicznme niezrównoważone ( niektórzy nazywają je - te energie psychiczne  - duchami złymi lub dobrymi  :w00t:) przenoszą się na mnie one z otoczenia ,na zasadzie Freudowskiego przeciw -przeniesienia .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.01.2011 o 08:43, Szept napisał:

O zgodę zawsze tzreba pytac, jeśli nie samego pacjenta, bo nie ma jak, to na pewno rodzinę.

Są energie, ktore w zasadzie sa uniwersalne na tyle, ze trudno nimi pzreladowac, ale fakt, że i tu nie jest to regułą. i zawsze są oznaki, ze ktoś ma dosc, a to terapeuta powinien wylapac i natychmiast zakonczyć pzrekaz.

dzięki Baghera.

Większej głupoty nie słyszałem , jaka zgoda :krzyk:,od lat czuję nieraz  jak ktoś pobiera ze mnie (źródła ) energię ) czy czuję upływ mocy ,co skutkuje tym ,że potem bardzo źle się czuję ,przecież w sieci wirtualnej internetu -,jest pełno różnych ,nieuporządkowanych ,niezrównoważonych energii psychicznych /duchowych ludzi , i silniejsze umysły w sposób telepatyczny i empatyczny (podświadomy i nieświadomy proces - niewidzialny ) , tacy ludzie potrafią wpłynąć na umysły  słabsze i chore psychicznie , ale jaki  mają sens w tym ,by innym życie uprzykrzać ,i czynić innym piekło :mysli:   .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano taki  jest sens tych tzw. "wampirów  energetycznych " że zawsze potrzebują cudzą energię życiową =bio-energię kraść /.wysysać ,i nigdy im dość .

A o zgodę można pytać jedynie w szpitalach ,w kwestii operacji ,czy skrócenia życia / eutanazji ,a nie w kwestii energii ,bo ta płynie non stop ze wszechświata ..

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14/03/2017 o 04:40, Mistyk napisał:

 

 

Dnia 01/10/2016 o 13:39, Mistyk napisał:

Większej głupoty nie słyszałem , jaka zgoda :krzyk:,od lat czuję nieraz  jak ktoś pobiera ze mnie (źródła ) energię ) czy czuję upływ mocy ,co skutkuje tym ,że potem bardzo źle się czuję ,przecież w sieci wirtualnej internetu -,jest pełno różnych ,nieuporządkowanych ,niezrównoważonych energii psychicznych /duchowych ludzi , i silniejsze umysły w sposób telepatyczny i empatyczny (podświadomy i nieświadomy proces - niewidzialny ) , tacy ludzie potrafią wpłynąć na umysły  słabsze i chore psychicznie , ale jaki  mają sens w tym ,by innym życie uprzykrzać ,i czynić innym piekło :mysli:   .

On ma na myśli zgodę na leczenie. To kwestia moralności i etyki. Poza tym nie każdy może chcieć być uzdrowiony...

Zanim nazwiesz coś głupotą przeczytaj że zrozumieniem, a poza tym każdy może mieć swoje zdanie i nawet jeśli się z nim nie zgadzamy nie oznacza to że jest głupi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
47 minut temu, Mario0307 napisał:

 

On ma na myśli zgodę na leczenie. To kwestia moralności i etyki. Poza tym nie każdy może chcieć być uzdrowiony...

Zanim nazwiesz coś głupotą przeczytaj że zrozumieniem, a poza tym każdy może mieć swoje zdanie i nawet jeśli się z nim nie zgadzamy nie oznacza to że jest głupi.

Oczywiście ,to był taki psychiczna / duchowa akupunktura  ,czy rei ki ,lub ,uzdrawianie  duchowe / psychiczne / energetyczne / umysłowe .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Mistyk napisał:

Oczywiście ,to był taki psychiczna / duchowa akupunktura  ,czy rei ki ,lub ,uzdrawianie  duchowe / psychiczne / energetyczne / umysłowe .

Z tego co mi wiadomo ten temat dotyczy bioterapii a nie wampiryzmu  

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To  to samo ,bo lecząc  ( tak się wydaje ) w rzeczywistości wysysam

52 minuty temu, Mario0307 napisał:

Z tego co mi wiadomo ten temat dotyczy bioterapii a nie wampiryzmu  

   

To  to samo ,bo lecząc  ( tak się wydaje ) w rzeczywistości wysysa.y energię jak wampir

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Mistyk napisał:

To  to samo ,bo lecząc  ( tak się wydaje ) w rzeczywistości wysysam

   

To  to samo ,bo lecząc  ( tak się wydaje ) w rzeczywistości wysysa.y energię jak wampir

Czyli każdy kto leczy energia w rzeczywistości szkodzi? Więc jeżeli skupię się na tym żeby moją energię przesłać drugiej osobie to ta energia mnie wcale nie słucha tylko płynie w drugą stronę? Czy może wszyscy bioenergoterapeuci, reiki, i cała reszta uzdrowicieli robi to świadomie (wysysa energię zamiast ja przesyłać)? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie zauważyłem coś ciekawego... pierwsza część Twojej wypowiedzi: 

2 godziny temu, Mistyk napisał:

To  to samo ,bo lecząc  ( tak się wydaje ) w rzeczywistości wysysam

   

 

Czy Ty masz na myśli siebie???? Może to Ty jesteś takim wampirem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Mario0307 napisał:

Właśnie zauważyłem coś ciekawego... pierwsza część Twojej wypowiedzi: 

Czy Ty masz na myśli siebie???? Może to Ty jesteś takim wampirem?

Nie ja .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jeśli nie robią tego celowo to by znaczyło że podstawy pracy z energia są błędne i wcale nie podąża ona za myślą tylko robi to co chce... no bo skąd można by było wtedy wiedzieć że na przykład pracując z czakra tak naprawdę jej nie wyłączamy zamiast rozbudzić? Albo pobierając energię z wszechświata tak naprawdę tej energii nie oddajemy? Jeśli oni wszyscy robią to nieświadomie to przecież by znaczyło że każdy wysysa energię zamiast dawać ( uzdrowiciel jest miliony więc jeśli żaden z nich nie panuje nad energia to można by przyjąć że nikt nie panuje)? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosmiczna /Boska / Chrystusowa / Kwantowa /Qi /Ki .Prana /Mana /Biol Energia ( Energia Biologiczna /Osobista ) Energia jest jedna dla wszystkich  na świecie  ,o różnych nazwach ,tylko że jeden ją w sobie skumuluje i będzie dbał o swoją energetykę ,drugi utraci i zacznie -chorować ,starzeć się , itp. dlatego Eskulap starożytny Bóg Medycyny Stwierdził -chcesz uzdrawiać i leczyć ,to najpierw ulecz i  uzdrów siebie .

ActiveSourGallinule-max-1mb.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 26.10.2018 o 19:32, Mario0307 napisał:

Ale proszę wytłumacz czy Ci uzdrowiciel robią to celowo? 

Może nie celowo ,uzdrowiciel nieświadomie wysysa telepatycznie negatywną ,brudną energię ,dając \ przesyłając w zamian dobrą ,uzdrawiającą ,pozytywną ,Boską Energię Miłości .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.