~?=9

Co Widzą Dzieci W Starszych?

5 postów w tym temacie

Ostatnio pojawił się pewien temat, w którym padła informacja o tym że do jednego człowieka dziecko wyciąga rączki i chce się bawić, lecz do drugiego wręcz ucieka.

W związku z tym moje pytanie - co dzieci widzą w ludziach? Czy poznają ich charakter, a może widzą coś o czym my nie mamy pojęcia?

Bardzo mnie to ciekawi napiszcie swoje spostrzeżenia i domysły.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziieci przede wszystkim inaczej odbierają i postzregają świat, bardziej emocjonalnie. Dlatego mogą różnie zareagować, bo np emocje danej osoby, choć na pozór jest ok, sa bardzo rozchwiane.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak zastanawia mnie to czy dzieci widzą aurę ludzką?

Jak myślisz?

Ja myślę że tak, tyle że potem tę zdolność zatracają jak ktoś napisał w temacie - Co widzą dzieci?

Zachęcam Szept do rozwinięcia swej wypowiedzi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O aurach się nie wypowiem, bo się nie znam.

Dzieci wyczuwają nawet najmniejsze zmiany nastroju i mają bardzo dużą zdolność empatii. Z wiekiem powoli to zanika. Ich umysł wchłania wszystko jak gąbka. Sama mam dużo młodszego brata i przy nim trudno jest udawać, że wszystko jest ok - od razu udziela mu się mój zły nastrój, który tak bardzo staram się maskować.

Dzieci potrafią nawet wyczuć, że ktoś jest "podchmielony" mimo, że inni tego nie zauważają.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieci przychodząc  na świat ,w ogóle mają dobrze rozwinięty 6-sty zmysł ,lecz z wiekiem dorastania ,to dorośli zabijają w nich wyższe zdolności -nadprzyrodzone / duchowe /spirytualne , projektując na nie ,swoją niewiedzę ,strach ,lęki ,zazdrość ,obawy ,itp. wszystkie podświadome emocje ,których dziecko jeszcze nie zna .

Dzieci to najbardziej duchowo rozwinięte istoty mające 10 zmysłów - 5 materialnych /fizycznych -wzrok ,węch ,smak ,słuch ,dotyk  ,i 5  duchowych /spirytualnych - jasnowidzenie , empatia , mistycyzm - naukowo =teologiczny ,telepatia , mediumizm duchowy /spirytualny .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.