Indianiec

Wywołanie Burzy

17 postów w tym temacie

Witam.Napiszę wam teraz o rytuale wezwania burzy/deszczu/wichru.Dodam,że nie każdemu to wychodzi.Mój przyjaciel słabo to wykonywał.Stworzyłem o sam opierając się na mocach żywiołów, szamanizmie i magi rytualnej.Zalecam osobom o żywiole powietrze(chyba oczywiste.Potrzebne:

-garść soli,

-garść ziół(1/4 sproszkowanej jemioły,1/4 sproszkowanego bzu,2/4 sproszkowanego piołunu)

-świeca(najlepiej biała)

-kadzidło

-srebrny łańcuszek

-zalecam medalion ochronny(kiedy opracowywałem ten rytuał,gdy już wywołałem burze,jakieś 7-8m ode mnie uderzył piorun i spalił na popiół drzewo,więc jest to niebezpieczne,a odkąd noszę amulet z runą ochronną takie sytuacje się nie zdarzają)

Znajdźcie jakieś ustronne miejsce najlepiej dość wysoko.Przydałby się jakiś płaski głaz/płyta cokolwiek.Od bólu można zrobić na ziemi.Ustawcie świece.Wokół niej ułóżcie z łańcuszka okrąg.Wymieszajcie mieszanką ziół i soli po pół oraz ustawcie gdzieś pod ręką,ale nie przy świecy.Postaw także kadzidło.Usiądźcie w dogodnej pozycji i rozluźnijcie się.Poczujcie powietrze otaczające was.Gdy uznacie,że wystarczy wstańcie i zapalcie świecę(nie zapałkami-siarka jest symbolem złych mocy),zapalcie także kadzidło.Zamknijcie oczy.Skupcie się na powodzeniu rytuału i na duchach wiatru(musicie poczuć,że zarówno wiatr,jak i ziemia,rośliny(...) mają własnego ducha-to tak w skrócie)Wyobraźcie sobie,że w dłoniach kumuluje się wam energia wprost z całego ciała.Unieś dłonie tak jak ksiądz przy ołtarzu(złącz palce i tak jakbyś hmm...wzywam niebiosa?)otwórz oczy i spójrz w niebo oraz wypowiedz formuły:

"Wzywam was duchy wiatru,wołam was duchy wiatru,duchy wiatru wspomóżcie mnie,duchy wiatru ratujcie mnie,duchy wiatru pomóżcie mi,duchy wiatru wzywam was!Duchy wiatru rozkazuje wam przybywajcie!Duchy wiatru użyczcie mi swej mocy!Duchy wiatru odpowiedzcie na me wezwanie tu i teraz!"(tu sypnij garścią mieszkanki przed siebie)Teraz powtórzcie formułę zmieniając słowo wiatru na kolejno deszczu i grzmotu oraz za każdym razem sypcie mieszanką.Powtarzać według własnej intencji.Potem spokojnie wypowiedzcie: "Rozkazuje wam przybywajcie."Po czym spokojnie odejdź od ołtarzyka i poczekaj.Burza/deszcz nadchodzą zazwyczaj do 5 min.PS. świeca ma zgasnąć sama.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pyt. 1

Ile razy próbowałeś... i ile razy poskutkowało... i w jakich dniach oraz w jakim miejscu - interesuje mnie możliwośc sprawdzenia prognoz pogody na dany dzień :pogadamy1:

Pyt. 2

Z czystej ciekawości badacza... jaki to niby talizman runiczny zabezpiecza przed piorunami :pogadamy1:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie się podoba patent na miejsce wysoko i plasko, Nagroda Darwina murowana :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem,ze 20 razy.Z czego raz czy dwa na samym początku tylko wyszło nie do końca to co chciałem.Kwestia praktyki.Nawet jeśli nie uda ci się wywołać burzy,poczujesz specyficzne drgania i zacznie wiać wiatr.To minimum.

Co do miejsca.Znajdź miejsce jak najdalej od ludzi.Blisko natury,ale nie w lesie czy osłoniętym miejscu.Musisz czuć podmuchy.Oczywiście są okoliczności ułatwiające i utrudniające.Gdy są chmury łatwiej jest to zrobić niż w słoneczny dzień-logiczne.Jednakże nie wiedzieć czemu w moich odczuciach odwołanie jest znacznie trudniejsze.Pomyśl trochę czwartek-niepozorny dzień.Thursday.Torsdag.Þunresdæg.We większości języków nazywany dniem Thora(bóg burzy dla nie wiedzących)Jest również dniem duchów grzmotu(nie pamiętam gdzie już skąd wiem).W ten dzień można poczuć energię w powietrzu.W tym dniu zalecam.Znam jeszcze dwa dni w roku w których podobno kumulują się olbrzymie ilości energii,a mianowicie przesilenie letnie i zimowe.Choć w te dni nie próbowałem.

Amulet runiczny-runa odpowiedzialna za bezpieczeństwo,chroni przed złą energią,duchami-jaki mówiłem duchy grzmotu.Amulet chroni przed ich gniewem.

Edytowane przez Indianiec
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eh, Indianiec pierwsze moje wrażenie po przeczytaniu twoich postów: "Ja wiem, a wy nie!", poza tym takie wywołanie burzy przez szamana który ma małe pojęcie o szamanizmie powoduje, że inni raczej nie będą chcieli uwierzyć, ze względu na to, że przypomina to lekcje w hogwarcie.

Z tego co kiedyś mi powiedziano do kontroli pogody potrzeba wielu sprawnych energetycznie szamanów. Ale może ja się nie znam. :)

Myślę, że zostaniesz zjedzony żywcem. :D

edit.

Ulfie, czy runy w ogóle mogą chronić przed waszymi Bogami? :mnich: Coś mi tu nie pasuje, przecież to chyba z nimi runy są ściśle związane. :7:

Edytowane przez llum
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem tego na myśli.Jak tak to mam pytanie?Czy duchy są według ciebie bogami?A co do tego "zjedzenia" to mnie to niezbyt obchodzi.Chcą to uwierzą i spróbują.Nie chcą to nie.Wolna wola.

edit.

Nie chodzi o samego boga.Tak zapewne nazywano duchy burz.Utożsamiono je.A co do run,sprawdź znaczenie poszczególnych run i zobacz które chronią.

Edytowane przez Indianiec
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc jaki to amulet runiczny? Właściwie też jestem ciekaw.

Rzecz jasna, że duch nie jest Bogiem. Przynajmniej z tego co mi wiadomo. :sorcerer:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdradzisz jaki to amulet runiczny chroni przed gniewem ducha grzmotu Thora?

Bo chcialbym sprobowac :)

Przed Gniewem Ducha Grzmotu Thora ,Chroni Runa Aishwas Pierdaka .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego amulecik właśnie :D.Toć mówię,że to niebezpieczne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz, może ja się nie znam, ale to co prezentujesz w tym temacie to brzmi dla mnie jak z Harrego Pottera to po pierwsze. {Po drugie uważam, że żadne amulety ochronne runiczne jak podkreślasz, nie ochronią Cię- może to raczej efekt placebo. W ogóle to mam, pytanie: skąd czerpałeś wiedzę na ich temat?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miałem tego na myśli.Jak tak to mam pytanie?Czy duchy są według ciebie bogami?A co do tego "zjedzenia" to mnie to niezbyt obchodzi.Chcą to uwierzą i spróbują.Nie chcą to nie.Wolna wola.

edit.

Nie chodzi o samego boga.Tak zapewne nazywano duchy burz.Utożsamiono je.A co do run,sprawdź znaczenie poszczególnych run i zobacz które chronią.

Indiańcu, podstawowa sprawa, jeśli chcesz praktykowac szamanizm, to odróżnianie bogów od duchów natury i duchów innego typu. To są różne istoty i dla wlasnego dobra nie radziłabym Ci nazywac np Thora czy Peruna duchem burzy, ze o Secie nie wspomnę.

Kolejna sprawa, skoro zadano Ci pytanie, jaka runa chroni przed Bogiem Thorem, a dokładniej przed jego grzmotem, to wypada odpowiedziec konkretnie: taka i taka i dlaczego, a nie odsyłać rozmowce do studiowania run.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra Indianiec - a teraz posluchaj...

na poczatku bylo to smieszne, teraz juz sie robi nudne.

Bredzisz i tyle. Mamy tu juz jednego specjaliste ezo-komika. Drugi nie jest potrzebny.

A wiec, lopatka do reki i spowrotem do piaskownicy a nie dyrdymaly na forum pisac.

Twoja ignorancja az boli...

I to by bylo na tyle w tym temacie ode mnie :)

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma 17 lat. To tyle w tym temacie. Każdy czasem przesadza. Mam nadzieje, że zrozumie błędy które popełnia. :) Wszyscy chyba dostatecznie już mu je wyjaśnili.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.