Indianiec

Witam wszystkich serdecznie

6 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie.Na imię mam Krystian, mieszkam na podlasiu w przeciętnej miejscowości Wizna.Praktykuje szamanizm i magię rytualną, a także używam klątw.Znam się także na ziołach :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O miło Cie powitać. I zapraszam do pisania i pytania otraz dzielnia sę wiedzą.

A tak zapytam szamanizm czy neoszamanizm?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szamanizm tradycyjny.(co ciekawe dowiedziałem się,że ktoś z mej rodziny wywodził się z ameryki i nie chodzi o holendra czy anglika z koloni,a o tubylca)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może opowiesz o swoim powołaniu i inicjacji? A co do tradycji to jaka to tradycja? Syberyjska, Afrykańska, któraś z Amerykańskich? Czy może mieszana neoszamańska?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest wiele sposobów na inicjacje.Pierwszy najlepszy:wybranie przez duchy,rozumienie ich jak takich,wizje,sny,itd.Inny to odziedziczenie tej szlachetnej profesji.Inny to po prostu osobista decyzja.Mi jakiś rok może dwa lata temu zacząłem mieć dziwne sny,gdy siedziałem sobie z dala od ludzi, potrafiłem mieć nie wiem jak to nazwać-wizje,pół-sen czy coś w tym rodzaju.Widziałem cienie/widma mówiące do mnie szeptami.Byłem i jakiejś wróżki-nic,u jasnowidza-nic,w końcu trafiłem do jakiegoś szamana(nie pytajcie jak go znalazłem).Gdy mu o tym powiedziałem,zaczął opowiadać o duchach,światach,całej tej wierze,a także o inicjacji.Mam coś takiego,że gdy siedzę sam wśród wiatru mam wrażenie,że do mnie szepta.Może to i dziwne,lecz prawdziwe.Nauczył mnie kilku rzeczy o funkcjach duchów,mocach przyrody,czy specyficznych zdolnościach których można się wyuczyć.Te dwie rzeczy składają się na pełną inicjacje.Nauka przekazywana przez duchy i nauka przekazywana przez "mentora".Tak właśnie wyglądało to u mnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Mam coś takiego,że gdy siedzę sam wśród wiatru mam wrażenie,że do mnie szepta.Może to i dziwne,lecz prawdziwe.

jej może też jestem szamnką :33_8:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.