trusia

Witam I Ja ;)

10 postów w tym temacie

Witam i ja :)

Długo zastanawiałam się czy dołączyć do Was, na początku byłam stanowczo przeciwna. Ale są tutaj osoby, które mnie znają i jakoś dzisiaj szukam czegoś, co pozwoli mi nie myśleć o niektórych sprawach ;) Otóż niektórzy z Was pamiętają mnie z ezoforum zanim odeszłam. Na ezoforum miałam nick Truskawka :) Powróciłam z innym nickiem, znacznie skróconym hehe

Pozdrawiam :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Truskawko. Nawet nie wiesz jak się ciesze, że dołączyłaś do naszego grona. Rozgość się u nas i baw się z nami dobrze :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O jeje ,jak miło Cie widzieć .Pamiętam Cie, tym bardziej ze mnie chciałaś na admi..... na tamtym forum i mi zaufałaś iiii co jeszcze ważne nie żałuję- zresztą ja raczej nigdy niczego nie żałuję .

Nawet nie wiesz ile Tobie zawdzięczam :tancze: zresztą miedzy innymi to właśnie to, to tu ,jakaś cząstkę ziarna zasiałaś.

Witaj w naszych progach :chytry::tancze:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Truskawko, jeszcze nie miałyśmy okazji poznac się, ale wszystko przed nami :drinking25:

baw się z nami dobrze :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj truskawko nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ciebie widzę! :soczek:

Miło nam będzie gościć Ciebie na naszym forum:) I może wreszcie będzie nam dane sie spotkać??:D

Rozgośc się:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własnie Trusia, moze zajedziesz do Wrocławia? Mamy spotkania cykliczne EzoChata, najbliższa 16 lipca

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz dziękuje za miłe przywitanie :)

Vanilko na pewno w przyszłości :) Niestety nie będzie mnie 16 lipca, impreza będzie w rodzinie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.