ElohimMihael

Promienie Archaii

24 postów w tym temacie

Potwierdzam, że istnieje siedem boskich promieni, którym przewodzą Archaniołowie; np.: Archanioł Michał błękitowi, Rafael zieleni, i inni.

Archaii zwie się również po prostu Archanielicami.

Same promienie potrafią być bardzo mocne. Sam wielokrotnie korzystam z błękitu w celu obrony a fioletu w usunięciu negatywnych myśli i innych w pozostałych celach.

Sam Saint Germain pisze o boskich promieniach w szczególności fioletowym ogniu przemiany. Nie wnikam w to jak kto chce zarobić na tej wiedzy choć potwierdzam, że pewne rzeczy to gruba przesada.

Edytowane przez ElohimMihael
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem i nie potwierdzę. W życiu nie widzialam promieni, choć anioły się trafiało zobaczyc :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam, że istnieje siedem boskich promieni, którym przewodzą Archaniołowie; np.: Archanioł Michał błękitowi, Rafael zieleni, i inni.

Archaii zwie się również po prostu Archanielicami.

Same promienie potrafią być bardzo mocne. Sam wielokrotnie korzystam z błękitu w celu obrony a fioletu w usunięciu negatywnych myśli i innych w pozostałych celach.

Sam Saint Germain pisze o boskich promieniach w szczególności fioletowym ogniu przemiany. Nie wnikam w to jak kto chce zarobić na tej wiedzy choć potwierdzam, że pewne rzeczy to gruba przesada.

Jakie masz dowody na istnienie tych promieni? Bo jeśli to tylko kwestia postrzegania to energie aniołów odbiera się naprawdę różnie. Świetliście, promieniście, lub jeszcze inaczej.

A swoją drogą opisz jak korzystasz z tych promieni? Prosisz anioła by strzelił takim laserowym kolorkiem? Czy sam sobie bierzesz?

A przy okazji fioletu to jest to kolor śmierci i wiele aniołów śmierci ma taki kolor energetyki. Więc uważałbym na fiolety, bo fiolet fioletowi nie równy.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielokrotnie ściągam tą energią samemu a i można prosić Aniołki by pomogły.

Poza tym w trakcie podróży duchowych jest przeze mnie wykorzystywany z bardzo pozytywnym skutkiem. Raz bardzo ładnie jebutnołem pewnemu upierdliwcowi złotem a innym razem błekitem.

Jak fiolet ściąga się nieumiejętnie i miesza się z negatywnymi energiami to nie dziwię się, że tylko szkodzi. Sam w sobie fiolet posiada w sobie moce transforumujące i usuwające karmę, negatywną energię (najogólniej ujmując) więc nie dziwię się, że Aniołowie śmierci mogą mieć taką energetykę, choć ja wole określenie Aniołowie końca i początku.

Ponadto często jest tak, że korzystając z mocy fioletowego ognia przemiany wychodzą na wierzch negatywne uczucia emocje, więc jego działanie może być brane intuicyjnie jako zagrożenie co jest błędem z tego względu, że żeby wyleczyć chorobę trzeba najpierw ją sobie uświadomić i wydobyć z siebie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, chodzi raczej o to, że anioly śmierci czy anioly zagłady maja po prostu energetykę fioletową a nie negatywną i transformująca.

Ale z Twojego postu dalej nie wiem jak się z takimi promieniami pracuje i jak sie je ściąga. ja jak coś chce od aniola to po prostu mówię co mi tzreba i tyle. Kontakt z nimi mam bardzo podobny jak szamani mają z duchami natury, wszak anbioły to też duchy (istoty duchowe), więc nie am wielkiej różnicy.

Poprosze o wiecej szczegółw tej pracy z tymi prormieniami i jak ja ściągasz sam od aniołów a jak one same puszczają pzrez ciebie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest po prostu energia, z która się pracuje tak jak z każdą inną energią. Można ją czerpać nie tylko z kosmosu, królestw tych promieni, lecz również i z ziemi. :) Od Aniołów ich własnej energii nie ściągam. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz czegoś tu nie rozumiem. To sa promienie anielskiej swiatłości, przynajmniej tak mowi o tym ta mocno naciągana ksiazka, ale z drugiej strony niie czerpiesz energii od aniołow. To co to jest za energia. i wiesz z każda pracuje sie troche inaczej. Np na reiki sie otwierasz i przekazujesz ja dalej, bioenergoterapia to twoja wlasna energia. Więc z każdą inaczej sie pracuje.

Opisz ja dla laika metode jak czerpiesz i pzrekazujesz dalej promienie Archaii i czym one sa skoro nie są energia aniołów.

Tym bardzije ze pisaleś iz komuś walnąłeś złotym światlem

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd pomysł że praca z bytami polega tylko na poborze energii O_.

nie rozumiem tego uproszczenia prawdę mówiąc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosnowiczanin, przypuszczam, ze praca z Archaii najmniej na tym polega, jak i praca z innymi bytami. Tu jednak poruszono tę część pracy z Archaii i jestem niezmiernie ciekawa jak się to odbywa. Na razie nie dowiedziałam się żadnych konkretów. Nic, co pozwoliłoby mi się jakoś ustosunkowac do tematu.

Inne kswestie pracy z Archaii mam nadzieję też zostaną wyjasnione. Na razie skupiliśmy sie na energetyce. Jak to juz ustalimy bardzo chętnie dowiem się jak jeszcze pracuje się z tymi Istotami, kimkolwiek są.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja podam rytuał na Przywołanie Archaii Nadziei

Archaii nadziei,działaj w moim życiu!

Pokaż mi drogę!

Pokaż mi światło!

Pokaż mi prawdę!

Archaii nadziei,

dziękuję ci za twój wspaniały promień

i twoją mistyczną miłośc do ludzkości i wszystkich żywych istot.

Napełnij mnie pozytywną, pozytywną, świetlistą siłą twojego promienia,

tak aby umacniała mnie ona i prowadziła mnie nieustannie.

We wszystkie świadome formy życia na Ziemi

przysyłasz nadzieję ukrytą w

jasności i mistycznej miłości.

Wyślij do mnie promień oczyszczania.

Oczyśc moje myśli,

oczyśc moje ciało, oczyśc moje uczucia, oczysc moje czyny,

tak abym promieniał w świetle Jedynego.

Prowadź mnie, abym obudził się świetle Jedynego.

Niech się tak stanie!

Rytuał ten pochodzi z "Świetlista siła Aniołów"

to by było tyle na temat pracy z Archaii

:hahaha:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zaraz czegoś tu nie rozumiem. To sa promienie anielskiej swiatłości, przynajmniej tak mowi o tym ta mocno naciągana ksiazka, ale z drugiej strony niie czerpiesz energii od aniołow." - a dlaczego mam czerpać energię od Aniołów kiedy mogę z naturalnych środowisk/skupisk ją czerpać. Z czerpaniem od Aniołów jak z czerpaniem od drugiego człowieka, można, lecz nie znaczy, że trzeba lub, że wyrażają zgodę na to.

"To co to jest za energia." - to jest po prostu energia. "i wiesz z każda pracuje sie troche inaczej." - wiem o tym.

"Np na reiki sie otwierasz" - na każdą energię trzeba się otworzyć. Na jej szerszy przepływ.

"i przekazujesz ja dalej," - skąd wiesz, że tej nie przekazuję?

"Opisz ja dla laika metode jak czerpiesz i pzrekazujesz dalej promienie Archaii i czym one sa skoro nie są energia aniołów." - to jest po prostu energia, z którą się pracuje jak z każdą inną.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ok, ale co to zjawisko fizyczne ma wspólnego z Aniołami? Bo jakoś nie widze związku

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem dlaczego miałoby mieć?

Dla mnie to ciekawe i jeszcze nie poznane zjawisko fizyczne a nie emanacja energii aniołów czy nawet archaniołow.

Wszechświat ten widoczny przez teleskopy, to dla mnie wymiar wciaz fizyczny. Istoty duchowe przynależą do wymiaru duchowego.

Co do promieni Archai to pozwoliłam sobie poczytac i poszperać za tym bardziej i według mnie 90% tego to bzdura albo channelingowa bzdura.

Poza tym wciąz nie odpowiedziałeś konkretami na pytania.

Niektóre enregie sa nasze wlasne, wiec nie trzeba się na nie otwierać,, a zwyczajnie je przekazywać lub inne rzeczy robić.

Kolejna sdprawa to fakt, że nie z każdą energia pracuje się tak samo, wiec trudno mówić, by z taką czy inna pracowalo się jak z każdą inną.

Jeśli decyduję się na przekaz energii od kogoś, to wolalabym wiedzieć co mi ta osoba sle, żeby nie podeslala, jakiegoś gówna.

Kolejna rzecz to energie anielskie. Czy co tam opisaleś w stylu złotego promienia itd. Wiesz, nawet Reiki można sobie wyobrazic dowolnie. Więc dla mnie to żaden argument, że coś bylo złote, różowe czy zielone. Same intencje często zmieniają kolor energii, którą się śle. Poza tym zwykle są postzregane subiektywnie. Coś co ja dla wlasnej wygody widze na złoto, moja widząca "Sister" zobaczy na bialo, lub różowo.

I wiemy z jaką energią mamy do czynienia.

A z Twoich postóow wciąż nie wynika, z jaką energią pracujesz.

A co do tych Archai mam wątpliwości. Bo to co o nich pisze w necie czy ksiazkach to az śmieszne jest. I żeby nie było, to ja nie wykluczam rodzajowości aniołów i archaniołow.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nic do tej pory nie czytałem w tym temacie , ale przyznam ze spotkałem się z tym fioletem, był na prawdę subtelny i na pewno pozytywny.

Sprostuje w nie czytałem książek o których mówicie.

Edytowane przez rastar
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te kolory jeszcze o niczym nie świadczą. Wiele osob np Reiki widzi jako elektryczny fiolet. Niektóre anioły też emanują rożnymi kolorami, a dokładniej my je tak postzregamy. I nie ma to nic wspólnego z promieniem archaii czy czyms takim

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zajmowałem sie wtedy reiki :ostr:

A ten promień był na prawdę twórczy, dużo moim zdaniem subtelniejszy od reiki, no ale to moje odczucia .To tak z perspektywy czasu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może i to była energia anielska. Nie można tego wykluczyć. Ja po prostu baaaardzo sceptycznie podchodze do rewelacji w stylu Archaja Lady gaga albo inny twór, który ma to czy tamto nam pomóc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.