Izabela

Śmierc Z Tarota W Śnie.

8 postów w tym temacie

Śniła mi się dziś karta z Tarota "Śmierc". Nie było żadnej akcji w śnie, po prostu karta na której widniał wizerunek Śmierci z kosą na kościanym koniu. W moich kartach Śmierc nie siedzi na koniu, jest stojąca, całkiem inna od tej ze snu. Przed snem nie wróżyłam, nie dotykałam nawet kart. Podobnie w najbliższych dniach. Przez chwilę karta nabrała trójwymiaru, tak, że stałą się jakby rzeczywista. Ale potem znów ujrzałam Śmierc na koniu jako wymalowany obrazek. Co może taki sen oznaczac?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może to oznaczać (nie musi), że należy zmienić podejście do spraw związanych z śmiercią i chorobą. Może ci to mówić że w należy zmienić talię na inną, jak też zapowiadać nowy etap w życiu taki sam lecz inaczej przedstawionym. Tutaj możesz ten sen interpretować (jeśli to była jedynie karta) tak jak wróżbę z kart.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm zwykle tego rodzaju sny wiążą się z symbolika kart. Jest to rodzaj takiego przesłania dla nas.:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karty tarota we śnie są raczej objawem uzależnienia duchowego i nie powinno się tego snu interpretować normalnie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

patrząc w ten pojechany sposób wszystko co się pojawia we śnie wskazuje na uzależnienie.

bez przesady :D

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

karty tarota we śnie są raczej objawem uzależnienia duchowego i nie powinno się tego snu interpretować normalnie

Ok, objaw uzależnienia duchowego. Tylko pytanie: uzależniania od czego? Bo nie bardzo rozumiem .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.