Rytus

Rytus Powróży.

24 postów w tym temacie

Runami zajmuje się około od połowy roku. Postanowiłem, że poza warsztatami na ezoforum i wróżeniem najbliższym, rozsądniej byłoby powróżyć zupełnie nowym ludziom.

Krótko mówiąc proszę pytać, postaram się za pomocą run odpowiedzieć.

Jako że zajmowanie się tymi runami nie jest szczególnie intensywne proszę traktować to, co mówię jako poradę, a nie przepowiednię czy coś w tym stylu.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Rytus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wy kolejny raz zaczniecie swoje komentarze?

Temat był poruszany wielokrotnie więc prosiłabym o brak komentarzy w tym wątku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale o solne wrozenie moge poprosic ?

Jestem ciekaw co mnie czeka np. za tydzien. Chetnie rowniez w przyszlym tygodniu napisze co sie sprawdzilo a co nie :)

Chyba o to chodzilo autorowi watku, czyz nie ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Użytkownik: Ulfus

Zapytanie: Co czeka Ulfusa 14 lipca 2011 roku?

Będzie to na pewno dobry dzień. Poranek będzie należał do dość przyjemnych, albowiem wstaniesz pełen energii i satysfakcjonującego humoru. W ciągu dnia spotkac cię może mała przeszkoda w realizacji czegoś, z którą bez problemu uporasz się. Owego czternastego lipca będzie trzeba się troche poruszać, bo różne sytuacje będą tego wymagać. Myślę, że dojdziesz też do jakiegoś dobrego wniosku, który może troche wnieść w twoje życie. Późnym wieczorem możesz być trochę zmęczony, bo wcześniej, z powodu wymogów otoczenia, będziesz spędzał aktywnie czas.

*Tego dnia powinieneś spotkać się z dobrym kolegą/koleżanką (kimś bliskim), bo może rozwinąć się między wami całkiem ciekawa dyskusja.

Edytowane przez Rytus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK -THX. 14 wieczorem weryfikacja :)

... i dobrze ze nie Ulcus - to by dopiero bylo :p

Edytowane przez Ulf
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej Rytus :)

to w ramach cwiczen:

czy moja corka pojedzie z kolezanka na wakacje - wyjazd bylby w ten poniedzialek

moze tez uda Ci sie zobaczyc srodek transportu, jesli pojedzie

pozdrawiam

Anka

Edytowane przez alathea
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale o solne wrozenie moge poprosic ?

Jestem ciekaw co mnie czeka np. za tydzien. Chetnie rowniez w przyszlym tygodniu napisze co sie sprawdzilo a co nie :)

Chyba o to chodzilo autorowi watku, czyz nie ?

Ulf Tobie się nie wróży, oraz paru innym osobom z tego forum ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Użytkownik: Alathea

Pytanie: Czy córka pojedzie z koleżanką na wakacje? Jeśli tak to jakim transportem?

Mogą pojawić się utrudnienia związane z wyjazdem, jakieś opóźnienia, ale ostatecznie córka pojedzie na wakacje.

Środek transportu: jakimś płatnym środkiem transportu, ale w miarę bezpiecznym jeśli chodzi o wypadki. Sądzę, że to będzie pociąg.

Edytowane przez Rytus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

slicznie dziekuje

bylo - jak piszesz (pociag), wlacznie z utrudnieniami

:thumbsup:

(dzis wlasnie juz wraca)

Edytowane przez alathea
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety moj czwartek byl strasznie wkurrr... Nie bede opisywac szczegolowo, bo mi odrazu cisnienie skoczy :p

Kuanan ma chyba racja - mnie sie nie wrozy ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulf, kiedy Ty się nauczysz tego? :D

Ja sobie już dawno odpuściłam. Nigdy w życiu nie wyszła mi żadna wróżba, choć raz wydawało mi się, że wreszcie ktoś trafił. A jednak pupcia goła z tego wyszła a nie wróżba :) I tak samo jest z Tobą (i paroma jeszcze osobami). Tylko wróżącym stresu przyprawimy prosząc o coś, co jest a wykonalne :)

A w kwestii wróżb, ponawiam prośbę do wróżących z run (i nie tylko z run), aby podawali jakie runy wyrzucili przy wrożbie. Mieliśmy tu już taką jedną, co w runach wrożyła tarotem, co wyszło w jednej wrożbie, kiedy się jej w interpretację cesarzowa i wieża zaplątały.

Dlatego przy wróżbie dla danej osoby proszę podawać jakie runy wypadły.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tak mam, że próba czyjegokolwiek patrzenia w moją przyszłość pupeczką zbitą się zwykle kończy. Nie moją :D

Już prędzej dywinacja w ramach pytania o ogólny trend w danej sytuacji i poradę dotyczącą wyboru najwłaściwszego sposobu działania... ale w sumie to się już do wróżenia nie zalicza...

I też często chybia bo okazuje się, że ogólny trend wcale nie jest taki, jak "wróżący" zobaczył :p

EDIT

UWIELBIAM antywulgaryzmowy mechanizm tego forum, zawsze mnie rozczula :DDD

Edytowane przez Elwinga
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy ja również mogę prosić o wróżbę... chciałabym wiedzieć co mnie czeka w nadchodzącym tygodniu. ?

dzięki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ile jeszcze potrzebujesz wróżb ?

5 czy 5 tysięcy ?

proszę spróbuj zadowolić się dotychczasowymi wróżbami, nie sądzę by były na złym poziomie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, jestem tu nowa. Czy mogę prosić o wróżbę dotyczącą mojej pracy? Dokładnie czy znajdę ją w najbliższym czasie? Gabriela 27.06.1978. Dzikuję z góry

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulf, kiedy Ty się nauczysz tego? :D

Ja sobie już dawno odpuściłam. Nigdy w życiu nie wyszła mi żadna wróżba, choć raz wydawało mi się, że wreszcie ktoś trafił. A jednak pupcia goła z tego wyszła a nie wróżba :) I tak samo jest z Tobą (i paroma jeszcze osobami). Tylko wróżącym stresu przyprawimy prosząc o coś, co jest a wykonalne :)

Czy aby na pewno? hihi :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy aby na pewno? hihi :p

To powroz mi Rammi, bezstresowo :)

Np. czy dlugo jeszcze pozyje moj kotek, i dlaczego nie chce jesc od kilku dni :(

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Inny zestaw pytań proszę i nie pytaj dlaczego bo znasz powód :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, przyznaję, ze do czasu kiedy Rammsteinowa mi karty na stół wylożyła nie zdarzyło sie by ktos trafił z wrózbą. No ale umómy się, Rammsteinowa, ty nie wróżysz, ty jasnowidzisz i po prostu wiesz, jasno i klarownie wiesz, co, jak i dlaczego. Ja tego wrózbą nawet nie nazywam.

I wiem, ze nie tylko u mnie tak trafiasz, Po prostu wiesz, i już. A nie wrózysz :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept ;)

a Ulfie jak koniecznie chcesz mnie sprawdzić to prosze o inne pytanie, nie będe na taką sprawę kładła, po pierwsze mój kodeks po drugie ja wete nie jestem ani lekarzem :) jak masz inne pytania zapraszam, jeśli chęć sprawdzenia mnie to wiedz, że to i tak nie wyjdzie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.