Vampirella

Pluton Egzekucyjny, Miasto

7 postów w tym temacie

Witam Serdecznie,

Dzisiejszej nocy miałam sen w którym na początku śniło mi się pewne miasto. Tak jakby jakiś narrator opowiadał mi historię tego miasta z punktu widzenia 3 - ciej osoby. W czasie tych opowieści przenosiłam się w miejsca o których była mowa, były to głównie różne ulice, sklepy, okres około 80 lat wstecz.

W pewnej chwili przeniosłam się do miejsca, które było ogrodzone drutem kolczastym, był to pluton egzekucyjny, na którym było jeszcze czuć atmosferę w której dokonywano egzekucji pomimo, że był już nieczynny można było zauważyć ślady na ziemi po krwi. Na środku stała wielka drewniana ściana. Przed oczyma pojawiały mi się obrazy z egzekucji tam dokonywanych.

Miasto to było pod okupacją i zajęte przez jakieś wojsko, skojarzyło mi się to w pierwszej chwili z II Wojną Światową i okupacją hitlerowską, czuć było pewien terror w powietrzu, tak jakby wszyscy się kogoś lub czegoś obawiali. Dużo strachu, że zaraz ktoś przyjdzie i zabierze kogoś nie wiadomo gdzie i np. już stamtąd nie powróci więcej. W tym momencie snu byłam jednym z uczestników z tego co pamiętam, był tam sklep, dwójka dzieci w nim, w pewnej chwili wszyscy usłyszeli kroki, było to wojsko okupantów (w liczbie około 2-3), kierowali się w stronę tego sklepu, udało mi się schować za jakieś beczki na zewnątrz, potem weszli do środka, zabili któreś dziecko, bo potem widziałam je we krwi, a ja uciekłam daleko. Na początku były to jakieś podziemia, tunele, kolej potem poszłam na jakiś plac budowy, wszystkie elementy były tam żelazne, po drodze jeszcze pewne małe dziecko do mnie przyszło. Chodziliśmy sobie po tych krętych żelaznych elementach, które były jeszcze w trakcie budowy. Było ich naprawdę dużo z tego co pamiętam cały budowany obiekt był dosyć rozległy. Niedaleko były pola i łąki.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji,

Pozdrawiam Serdecznie

V.

Edytowane przez Vampirella
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm

Wiesz Vampirello po raz pierwszy mam takie trudności z określenie Twego snu. Jest ku temu kilka powodów.

Pierwsza sprawa: pierwsza myśl po przeczytaniu- sen mówiący o poprzednim wcieleniu. Tak dobrze oddałaś atmosferę tych czasów, że wręcz jakbyś tam była.

Druga: Gdyby sen się powtarzał nie było by problemu z klasyfikacja.

Trzecia rzecz: W śnie brakuje mi opisu tego co sama tam czułaś. Jakiś emocji, poczucia itd.

Pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, może faktycznie to miało związek z poprzednim wcieleniem. Strasznie znajome wydawały mi się tamte miejsca, osoby itd...

Co do emocji to bardzo silnie przeżywałam całą sytuację, dużo strachu, pewnego przerażenia i takie ciągłe uczucie niepokoju w trakcie snu ... ciągle czegoś się obawiałam ...

Ciężko mi to określić teraz ... ale dosyć mnie ten sen "wymęczył".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm więc wielce prawdopodobne, że to sen wcieleniowy. Czasem sie zdarza, że widzimy obraz z tak dalekiej przeszłosci. Warto się zastanowić nad tym dlaczego i kiedy takie sny się snią..

Pozdro

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.