Szept

Regulaamin Działu Wróżenia Z Run

1 post w tym temacie

1. Wróżenie z Run winno być tylko dla osób pełnoletnich. Wróżenie osobom niepełnoletnim i małoletnim odbywa się na całkowitą odpowiedzialność Wróżącego.

2. Pisząc prośbę o wyrocznię runiczną należy podać datę urodzenia i imię (oraz ewentualnie inne dane), jeśli Wróżący wyraźnie sobie tego życzy, by dokładniej dotrzeć do Pytającego. Dane te można wysłać na PW, jeśli nie chce się ich ujawniać w publicznych postach.

3. Prosząc o wyrocznię runiczną należy w miarę możliwości opisać dokładnie problem, którego dotyczy pytanie.

4. Zabrania się stawiania Wróżącym pytań fikcyjnych, prowokacyjnych lub dotykających ich życia osobistego, które miałyby na celu wywoływanie konfliktów między Użytkownikami Forum EzoDar.

5. Należy pamiętać, że wróżby runiczne to jedynie pewne wskazówki oraz ukazywanie pewnych możliwości. Nikt nie daje gwarancji 100% spełnienia się wróżb. Traktujmy to raczej jako zabawę i ewentualna formę doradczą, a nie prawdę oczywistą. Całkowite sugerowanie się wyrocznia runiczną i ewentualne tego konsekwencje ponosi tylko Pytający.

6. Nie wolno prosić o wróżbę w imieniu osób trzecich, a zwłaszcza próbować się z pomocą Run dowiedzieć czegokolwiek o życiu prywatnym tych osób, charakterze, zainteresowaniach itp. Wyjątek stanowią pytania dotyczące wzajemnych relacji między Pytającym a osobami trzecimi, z zachowaniem możliwie daleko idącej dyskrecji względem tych osób.

7. Wróżący powinien określić metodę wróżenia z Run oraz w miarę możliwości podać jakie Runy pojawiły się w rozkładach. Jest to uczciwe względem Pytającego, który ma wówczas możliwość wglądu w rozkłady podobnie, jak przy wróżbach bezpośrednich.

8. Wróżący powinien zgłosić do Administracji lub Moderacji Forum EzoDar wszelkie naruszenia niniejszego regulaminu, także w przypadku próśb o wróżbę na PW. Dotyczy to zwłaszcza złamania punktów 4 i 6 niniejszego Regulaminu.

9. Wróżący ma prawo odmówić wykonania wyroczni runicznej ze względów etycznych, osobistych, lub jeśli uzna, że nie powinien wróżyć danej osobie. Pytający winien uszanować decyzję Wróżącego.

10. Po uzyskaniu odpowiedzi od Wróżącego, Pytający może podziękować przyznając punkt w reputacji lub wyrażając to w poście. Jest to w dobrym tonie.

11. Wszelkie uwagi i wątpliwości dotyczące wyroczni Wróżący i Pytający powinni przedyskutować na PW. W szczególnych przypadkach naruszenia zasad etycznych i moralnych przez jedną ze stron należy to zgłosić do Administracji lub Moderacji Forum EzoDar lub ewentualnie opisać w osobnym poście, jednak nie w sposób obrażający drugą osobę, a dający jej możliwość obrony i wyjaśnienia swego stanowiska. Administracja i Moderacja Forum EzoDar zastrzega sobie w tym wypadku prawo do usunięcia lub zamknięcia takiego tematu, jeśli naruszałby on zasady współżycia społecznego.

12. Wszelkie naruszenia niniejszego Regulaminu, Regulaminu Ogólnego Forum EzoDar oraz naruszanie zasad współżycia społecznego, które Użytkownicy przeglądający dany temat z wyrocznią runiczną zauważą, winny być zgłoszone do Administracji lub Moderacji Forum EzoDar (można taki post także raportować).

13. Za naruszenia niniejszego Regulaminu Administracja i Moderacja Forum EzoDar może dać ostrzeżenie, a w przypadku szczególnym, naruszającym też regulamin ogólny także Bana.

14. Pytający i Wróżący zamieszczając swoje posty z ofertą wróżby lub pytaniem do Wróżącego jednocześnie akceptują postanowienia niniejszego Regulaminu.

15. Administracja i Moderacja Forum EzoDar zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

16. Niniejszy Regulamin obowiązuje od chwili opublikowania.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.