Szept

Ezochata 16 Lipca 2011

4 posty w tym temacie

Dziękuję wszystkim Uczestnikom dzisiejszego spotkania za wspólnie spędzone chwile. Szczególne podziękowania także dla naszych Asatryjskich gości spoza Forum. milo było Was poznać i mam nadzieję, że będziecie częściej na naszych spotkaniach.

Cieszę się, że spędziłam z Wami ten dzień.

:drinking25: Do następnego :girl_witch:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również, bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo serdecznie dziękuje za dzisiejsze spotkanie, było tak jak poprzednio bardzo interesująco, cieszę się, że mogłem poznać naszych forumowiczów jak również osoby spoza niego. Szepcie dla ciebie serdeczne podziękowania za zgarnięcie mnie z dworca, za chodzenie po zabawkowych, za białe misie xD oraz za ten humor, uśmiech i ciepłe przyjęcie ^.^ Kolejne podziękowania dla Vanili za tą kawusię, za te łaskotki, za tą pizze zrobioną w zepsutym opiekaczu halogenowym oraz za odstawienie mnie na pociąg. Na końcu chce podziękować bardzo bardzo serdecznie Duchowi, on już wie za co..... :D Do zobaczenia w sierpniu mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej (ah pomarzyć można).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ha ha ha Dream no wiesz jak możesz pisać o mym wadliwym sprzęcie :>

Dziękuję Wam za miłe spotkanie ale za łaskotki nie podziękuję:> Musiałam wzywac siły wyższe do pomocy!

Szepcie i Duchu:* Wielkie dzięki:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.