karola13

bardzo prosze o interpretacje snu

16 postów w tym temacie

Snily mi sie przygotowania do slubu jakiejs kuzynki z rodziny meza rodzina zjezdzala sie do nas na ten slub przyjechal jakis wujek ktory mial duza rodzine wlasciwie te przygotowania polegaly na szukaniu strojow pamietam ze jedna z córek tego wujka stwierdzila ze nie moze isc na slub w starej kurtce pamietam zze ja przymiezala byla czerwona potem znalezlismy sie wrzyscy w sklepie i widzialam jak przymierza nowy plaszcz ja nagle mialam na sobie swoj przy makietach mial jakies zapiecia dziwne ktore sie zepsuly i musialam go zdjac ale ich nie dalo9 sie juz naprawic pamietam ze potem bylam z panna mloda ktora wybierala sobie suknie ale nie sluba wrzystkie suknie byly zlote ona wybrala sobiee taka gdzie przebijal sie kolor niebieski.Nagle to nie byl jej slub tylko mojego brata i zjezdzali sioe goscie z mojej rodziny ktos powiedzial ze slubu nie bedzie nie widzialam we snie mojego brata.Potem nagle znalazlam sie u lekarza z moim merzem on siedzial za biurkiem maz dal mu swoja legitymacje a lekarz sie rozesmial maz cos do niego powiedzial i sen sie skonczyl.Bardzo prosze o interpretacje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przygotowania do ślubu często oznaczają jakieś zmiany, nowości na które się zanosi, często odnosi się do pogodzenia przeciwieństw.

Nie chcę być niesubtelna, ale jak Ci się układa w małżeństwie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Toteż dlatego pytam, wspólna wizyta u lekarza świadczy o Twojej potrzebie uzdrowienia waszych relacji. Jak ten lekarz się roześmiał? Tak po prostu, wesołek czy może w sposób szyderczy?

Sądzę że sen o przygotowaniach do ślubu też odnosi się do tej sfery, świadczy o chęci znalezienia rozwiązania, pogodzenia z Twojej strony.

Hmmm... tutaj jest kilka takich szczegółów jak stara czerwona kurtka - która może świadczyć o braku świeżości w waszym związku. Kurtka to ciepło, czerwień symbolizuje gorące uczucia, a Twoja podświadomość (lub podświadomie możesz przypisywać takie podejście komuś[w dom. mężowi]) uważa to za coś starego.

Płaszcz jest okryciem, we śnie bywa iż pełni funkcję czegoś co ma ukrywać, chować - może są jakieś tajemnice... W Twoim płaszczu coś się bezpowrotnie zepsuło, musiałaś go zdjąć, pokazać prawdę, to jaka jesteś, co czujesz...

Sukienka jest po to, aby ładnie się prezentować z zewnątrz, może więc oboje postanowiliście nie pokazywać nic po sobie, robić dobrą minę do złej gry...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy płaszcz przymierza w Twoim śnie osoba niby z rodziny męża, czy tak?

To ona chce zamienić starą kurtkę na coś, pada na płaszcz czyli może odczuwasz że mąż rezygnuje świadomie z tego co symbolizuje kurtka na rzecz tego co symbolizuje płaszcz. Może on już nie ma (w Twoim odczuciu! Sen nie mówi o tym co on czuje, tylko jak Ty podświadomie interpretujesz jego zachowania) chęci na ciepłe przytulanki, za to potrzebuje więcej intymności (chowa się pod płaszczykiem).

To, że lekarz wyśmiał legitymację Twojego męża oznacza że nie masz chyba zbyt wielkich nadziei na zmianę JEŚLI Twój mąż się w jakimś względzie nie zmieni. Legitymacja jest dokumentem określającym tożsamość, to kim jest.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak pamietam ze to niby to miala byc ta pannna mloda i pamietam ze bylam zla ze chce sie tak stroic wrzystko uklada sie w calosc jestes wielka podziwiam twoja umiejetnosc mam tez prosbe czy Zgodzisz sie zinterpretowac jeszcze jeen moj sen niedaje mi on spokoju?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śilo mi sie ze wyszlam na spacer z moim synkiem i spotkalam mojego kuzyna tylko ze on nie wygladal jak zaden z moich kuzynow z rzeczywistosci zaczelismy rozmawiac a dzieckiem zajela sie jakas dziewczynka ja W PEWNEJ CHWILI RZUCILAm sie na niego zeby go pocalowac a on mnie odepchnal i powiedzial ze spotkamy sie pozniej ze zadzwoni wtedy tez wrocila dziewczynka z wozkiem ale on byl zniszczony troche pamietam ze bylam zla o ona wjechala nim do rzeki.Wrocilam do domu ale to jakby byl moj dom i mojej kolezanki zawolala mnie do pokoju a tam staly dwa kredensy jeden stary a drugi nowy w tym starym palila sie swieca i wyciaglam z niego stare zdjecia okazalo sie ze jest swiniobicie widzialam zabita swinie ale byla mala i tak jakby z plastiku pamietam ze zadzwonil telefon odebrala moja mama i zawolala mnie dzwonil ten chlopak powiedzial ze mam teraz przyjsc na rynek i tak sie skonczyl sen .Bardzo mnie ciaglo do tego chlopaka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm mam parę pytań w celu doprecyzowania:

Śilo mi sie ze wyszlam na spacer z moim synkiem

Jaka była pora roku/pogoda we śnie?

wyciaglam z niego stare zdjecia okazalo sie ze jest swiniobicie

nie do końca rozumiem... co było na tych zdjęciach? Świniobicie? Czy ono się odbywało gdzieś w domu/za oknem je widziałaś?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niepamietam dokladnie pory roku wydaje mi sie ze sie zmieniala inna byla jak wychodzilam na spacer a inna jak wracalam chyba nawet padal snieg pamietam ze jak wracalam to oslanialam syna ale juz nie pamietam czy przed sloncem czy przed sniegiem na zdjeciach byli ludzie a swiniobicie bylo w domu ta swinke widzialam w wielkim koszu we krwi teraz mi sie prezypomnialo ze te swinie mial bic moj tesc z kims ale z kim to juz nie pamietam kojarzy mi sie ze chyba pili alkochol

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak, a czy w rzeczywistości w Twoim domu/środowisku odbywało się kiedyś świniobicie? Byłaś tego świadkiem? Z czym Ci się to kojarzy, jakie budzi w Tobie odczucia taki widok?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc tak:

Sądzę iż Twój synek w tym śnie akurat reprezentuje to, co jest między Tobą a Twoim mężem, to jest wasze wspólne życie. W pewnym momencie mogło zdać Ci się nieporęczne, gdyż chciałaś zająć się jakimiś tylko swoimi sprawami, poświęcić czas czemuś, co bardzo Cię zainteresowało (ten niby Twój kuzyn - bardzo wątpię aby chodziło tu o faktycznego mężczyznę do którego miałoby Cię ciągnąć, on tutaj symbolizuje raczej coś co jest Ci bliskie, czemu chciałabyś w jakiś sposób się oddać) - i tutaj relacja domowa stanęła na przeszkodzie, więc postanowiłaś w jakiś sposób odsunąć ją od siebie (oddałaś dziecko pod opiekę komuś innemu), na dodatek piszesz, że była to dziewczynka, a młody wiem może sugerować iż zostawiłaś rodzinne sprawy w niezbyt paradnych rękach (może nawet tutaj chodzić o Twojego męża). Najpierw więc dobrowolnie zostawiasz sprawy prywatne, a później nie jesteś zadowolona z wyglądu wózka, dla Ciebie to ta druga osoba odpowiada za jego zniszczenie.

Z wielkim entuzjazmem postanowiłaś rzucić się w wir swojej pasji, ale jednak coś nie wypaliło, zostałaś odepchnięta, kazano Ci czekać na telefon (hmm, może chciałaś wtedy wrócić do pracy zawodowej, czy coś?).

Zmiana pogody jeśli była we śnie, to jest dość istotna, jeśli pogoda uległa pogorszeniu to wskazuje na pogorszenie w sferze uczuciowej - po tym zniszczeniu wózka przez osobę nieporadną zaczyna padać. Jeśli śnieg do zdecydowanie świadczy o ochłodzeniu relacji.

Twój dom był zarazem domem koleżanki, co może świadczyć o tym, że już w tamtym momencie ochłodzenie relacji spowodowało że swój związek zaczęłaś postrzegać bardziej jako układ koleżeński. A może ta koleżanka wówczas odegrała jakąś istotną rolę w Twoim życiu? Może jej się zwierzałaś, "wpuściłaś ją" do swojego domu (intymnej sfery swojego życia)?

Stary kredens i nowy mogą tutaj symbolizować przeszłość i teraźniejszość. Ciebie przyciąga przeszłość, ta paląca się świeca może oznaczać, że jakieś sprawy z przeszłości jeszcze nie zostały zakończone, nadal trwają (może tylko w Twojej podświadomości), również oglądanie zdjęć świadczy o wracaniu myślami do czegoś co było, wspomnienia, pewnie to one kryją w sobie odrobinę ciepła, jak ten płomień świecy, które jednocześnie mogą dawać Ci nadzieję na to że będzie lepiej.

Tak więc, wracasz w myślach do tego jak było dawniej podczas gdy w Twoim domu ma miejsce coś, co zdecydowanie budzi w Tobie negatywne odczucia, ktoś robi coś (w Twoim odczuciu) okropnego i w dodatku pojawia się motyw alkoholu, który może wskazywać na zachowania lekkomyślne, niedojrzałe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziekuje za pomoc jesli chodzi o ta kolezanke to nie mam z nia kontaktu w tej chwili ale to ona poznala mnie z moim mezem wrzystko sie uklada wielkie dzieki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.