Izabela

Proszę O Wróżbę Dotyczącą Studiów.

8 postów w tym temacie

Proszę o wróżbę ( może być z kart, bądź run ) w sprawie moich studiów. Chciałam zapytać czy uda mi się je w końcu ukończyć? Mam pewne komplikacje, czy w końcu się rozwiążą? Czy potrwa to jeszcze długo?

Bardzo potrzebuję takiej wróżby, będę bardzo wdzięczna.

Moja data urodzenia to 11.07.1988.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, że tak - polonistykę. Jestem w zasadzie już na samym końcu, jednak zblokowała mnie jedna rzecz... Nie mogę wciąż się obronic... Takie tantalowe męki!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Planujesz zostać nauczycielką czy pisarką?

Z tego co mi wyszło powinaś wybrać to pierwsze.

Może dlatego nie możesz obronić ?

Kiedy będziesz bronić nastepny raz w tym czy innym miesiacu?

Podaj dokładną datę lub miesiąc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę podważać kompetencji wróżącego, ale co ma do rzeczy to kim Izabela chce być? Nie trzeba być po studiach polonistycznych żeby zostać pisarzem.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech... nie trzeba być po polonistyce, by zostać pisarzem... Fakt. Ja z resztą piszę od dawna. Poszłam na studia pedagogiczne, by zostać nauczycielem. Nie mogłam się obronić z typowo "upierdliwych" przyczyn i osób. Może dlatego, iż jest to wyjątkowo upierdliwa uczelnia, z wyjątkowo zadartym nosem i wiekami wyjątkowego poczucia lansu, lepszości i szpanu pośród innych uczelni ( do obrzydzenia i zgnębienia - co już mnie się przytrafiło ! ). Natomiast nie widzę związku między tym, że przyczyną może być pisarstwo?

"Planujesz zostać nauczycielką czy pisarką?

Z tego co mi wyszło powinaś wybrać to pierwsze.

Może dlatego nie możesz obronić ?"

Hmmm... Powodem obrony bynajmniej nie jest sfera niezdecydowania psychicznego - być pisarzem, czy nauczycielem. Z tym problemu nie miałam nigdy. Kwestia racjonalna: nie obroniłam się jeszcze. Czy to nastąpi? Jak powinnam czynić by wyjść na tym najlepiej? Ponawiam prośbę o wróżbę: czy uda mi się ukończyć studia? Czy wynikną jeszcze jakieś przeciwności? Jak sobie z nimi radzić i doprowadzić do ukończenia?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Izka pozwoliłam sobie zajrzec w runki.

Widac ze jestes na półmetku i wiekszośc pracy juz za toba, jednak to co jest u ciebie problemem to brak wytrwałości i konsekwencji w działaniu. Wynika ono niestety z obaw i strachu a takze z braku motywacji. Nie czujesz sie bezpiecznie w tym co robisz tak więc szybko rezygnujesz, bądź starasz sie przekładać terminy. Generalnie uda ci sie obronic jednakże mam wrażenie ze i tak będziesz przekładała termin.

Co powinnas zrobic?

Juz teraz zacznij pracowac na swój przyszły sukces bowiem od tego zalezy Twoje powodzenie. Znajdź w sobie siłe by przeciwstawiac sie słabej woli i braku siły. Walcz

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosia, Twoje runy są niesamowite. Dziękuję Ci za tę wróżbę, bardzo potrzebowałam tej rady.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.