Gość

Już za 7 dni poznamy co się wydarzy w dniu 21.07.2010!

7 postów w tym temacie

Czy dzień 21.07.2010 będzie czymś wyjątkowym?

Tak jak w dniu 1.04.2010 przewidzieliśmy, że coś się stanie w dniu 10.04.2010 tak i teraz mamy przeczucia co do daty 21.07.2010 r. Ze względu porównania naszego przeczucia udajemy się do serwisu Google gdzie możemy wpisując 21.07.2010 sprawdzić czy ktoś inny także przewiduje iż w tym dniu coś się może wydarzyć.

A oto rezultaty z wyszukiwarki Google:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sny i liczby (przepowiednie Borysa)

04.03.2010 r. ... i dwie liczby 37 i 36 :

04.03.2010 37 = 10.04.2010 r. - katastrofa w Smoleńsku

04.03.2010 37 36 = 16.05.2010 r. :

I fala powodziowa :

...16 maja na Odrze powstaje fala kulminacyjna, która dociera do województwa śląskiego 17 maja. Zalane zostają Czechowice-Dziedzice i Gliwice. W Kobiernicach i Bieruniu niektóre domy są zalane po dachy...

... 16 maja na w dorzeczu Wisły powstaje fala kulminacyjna, która powoduje podtopienia niemal w każdej miejscowości w woj. śląskim, małopolskim i podkarpackim. W Małopolsce dochodzi do 1,3 tysiąca obsunięć ziemi w wyniku czego zniszczeniu ulegają domy. Wiele dróg jest nieprzejezdnych, trwa ewakuacja mieszkańców z najbardziej zagrożonych obszarów...

...W nocy z 15 na 16 maja w Tatrach rozpoczynają się potężne śnieżyce. W ciągu pierwszej doby na Kasprowym Wierchu spada ponad pół metra śniegu...

...Od 15 maja od godzin wieczornych do nocy z 18 na 19 maja nad południową Polską przechodzą intensywne opady deszczu o charakterze ciągłym, związane z niżem genueńskim o imieniu Jolanta...

... sen z 30.04.2010 r. ... i dwie liczby 16 i 17 :

30.04.2010 16 = 16.05.2010 ... jak wyżej...

30.04.2010 16 17 = 02.06.2010 ... (imieniny Marianny) ...

kolejna fala powodziowa

...(02.06/01:00) - Błyskawicznie wzrasta poziom wody w rzekach w województwie podkarpackim i małopolskim. W tym drugim stany ostrzegawcze i alarmowe przekroczyło większość rzek. W ciągu tylko niecałych 12 godzin poziom wody poniósł się o ponad pół metra. Pierwsze miejscowości położone na terenach podgórskich znalazły się pod wodą. Tak właśnie jest obecnie w Krempachach na Podhalu, gdzie wylała rzeka Białka. Wały przeciwpowodziowe nie wytrzymały, ponieważ były przesiąknięte wodą. Ludzie, którzy przez ostatnie dwa tygodnie suszyli zalany dobytek, rozkładają ręce. Od wczoraj w woj. podkarpackim, małopolskim i śląskim spadło przeważnie 50-60 litrów deszczu na metr kwadratowy ziemi, a na Podhalu nawet 80 litrów. Dzisiaj w ciągu dnia strefa intensywnych opadów przemieści się nad Opolszczyznę i Dolny Śląsk. Przeważnie ciągłe opady będą tam występować do piątkowego (4.06) południa...

... sen z 22.04.2010 i liczba 90 :

22.04.2010 90 = 21.07.2010 r. ...

symetryczna data? ... 21...7...21 = 3x7 7 3x7 = 7 x 7

... symboliczna data? ...

... Czyżby kolejna żałoba narodowa?

http://www.konservat.pl/index.php?sp=tp ... 010&cpg=12

Według naszych obliczeń najprawdopodobniej będzie to zamach terrorystyczny lub też samolot, który rozbije się w dużym mieście przed lotniskiem. Nie wykluczamy także spraw dotyczących Papieża i Watykanu.

------------------------------------------------------------------------------------------------

* To sa tylko podejrzenia w owej sprawie jaka może się wydarzyć już niebawem, dlatego prosimy nie przejmować się tym faktem, aczkolwiek bacznie dbać o swoje bezpieczeństwo.

Dziś: 14.07.2010r. - 7 dni do magicznej daty!!!

Źródło : http://efakta.w.interia.pl/2107.html

Co o tym sądzicie ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już tylko 3 dni . Zobaczymy , bo tez czytałam już kiedyś o tym co pisałeś, ale nie zapamiętałam daty , jedynie że to lipiec a kolejny miesiąc to wrzesień.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... o tym Kwietniu, Lipcu i Wrześniu... było tez na... http://www.samosia.pl/pokaz/503487/niec ... dp_4504811

gość [05.01.10, 15:11]

Brihater

Scarlett-1988

gość

Jeżeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa,

....ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BĘDZIE ŻAŁOBA NARODOWA...

....W LIPCU ZNOWU,

...a WE WRZEŚNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY...!

Dodam pytanie do ulubionych i sprawdzę z ciekawości.

.... ja z ciekawości też. A jak sie sprawdzii?

.... to się sprawdzi..

Hmm... ciekawe... :?: :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyle że samosia to był jeden wielki fake, co zostało udowodnione - jedna wielka manipulacja na szczeblu administratorskim, polegająca na zmianie daty w tematach napisanych po tych wydarzeniach.

Ja osobiście podchodzę do tego sceptycznie, ale cóż... zapowiadają znowu jakieś huragany...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wokół tej daty stworzona została już otoczka..dużo osób o tym myśli , a jak wiadomo myśli zbiorowa może wiele zdziałać ;) więc może być i tak że sami sobie wykreujemy jakaś katastrofę skoro tego tak bardzo potrzebujemy...

Ludzie już czegoś oczekują , a według mnie nic się nie wydarzy ...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.07.2010 o 23:18, Gość napisał:

wokół tej daty stworzona została już otoczka..dużo osób o tym myśli , a jak wiadomo myśli zbiorowa może wiele zdziałać ;) więc może być i tak że sami sobie wykreujemy jakaś katastrofę skoro tego tak bardzo potrzebujemy...

Ludzie już czegoś oczekują , a według mnie nic się nie wydarzy ...

Dokładnie ,wystarczy być dobrym obserwatorem wydarzeń w życiu , mieć dobrą intuicję , być świetnie rozeznanym w sytuacji na świecie i dobrze poinformowanym np. z telewizji  ,a już jesteśmy jasnowidzami ,wizionerami i prorokami ,jak ta lala 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.