WiWera

Znamię

4 posty w tym temacie

Hej :)

Cóż... nie mam z tym się do kogo zwrócić... a potrzebuję jakiejś rady lub wytłumaczenia ;p otóż mam na prawej łopatce (no, mniej-więcej) takie dość ciekawe znamię w kształcie wielkiego wozu... składa się ono z pieprzyków/punkcików układających się w niemal idealną kopię gwiazd w tym gwiazdozbiorze. I jestem po prostu ciekawa czy to coś może znaczyć. A może jest to po prostu kombinacja pieprzyków bardzo często występująca na kobiecych łopatkach. ;p

Proszę o pomoc. Z góry dziękuje. :):_wingar_:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam kawałek Oriona na lewej ręce, ale nigdy nie wiązałam tego faktu z czymś niezwykłym... Myślę, że pieprzyki to po prostu pieprzyki :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ciekawe, również mam znamię w tym samym miejscu, na prawej łopatce: wypisz - wymaluj Wielkie Wóz. Moja żona ma znamię na nodze, wzór pieprzyków układający się w symbol Kasjopei. Nie wiadomo co było przed śmiercią, ani co nastąpi po niej, może pochodzimy z tamtych rejonów galaktyki :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

images?q=tbn:ANd9GcTYWP7_c-e6nkwIhdk-RXtZnamiona na ciele ,to jeszcze pozostałości  z poprzednich wcieleń /żywotów ,człowiek zanim przyszedł  na ten świat /wcielił się w ciało materialne ,które zrzuca po śmierci (jak wąż skórę ) ,zabiera ze sobą w podróż na następne życie /wcielenie  ,ze swojego poprzedniego wcielenia /życia ,znamię , ( jako znak że jesteśmy w jakiś sposób wyjątkowi , zostaliśmy namaszczeni duchem świętym  przez Boga / wtajemniczeni w odwieczną wiedzę tajemną )  i za nami  wiele wcieleń /żywotów ,a co za tym idzie wiele nauki za nami w światach duchowych  ( ja mam np. lewe ucho wyżej ,nad prawym ) .

Zanim urodziliśmy się na \ziemi ,żyliśmy jeszcze jako niematerialne /nieśmiertelne  Boskie dusze  , jeszcze przedtem bardzo wiele razy na innych planetach ,różnych ciałach i w innych galaktykach ,lecz mało kto jest świadomy tego faktu  ,gdyż główną religią na  świecie jest  Chrześcijaństwo ,a Sobór Nicejski W Konstantynopolu ,w roku 527 r współną uchwałą na  tamtejszym zebraniu ustanowił ,,jedno życie i jedną śmierć  ,i w ten to sposób wiara reinkarnacyjna  w wielokrotną wędrówkę dusz ,została wymazana ze świadomości ludzkiej .:smutny:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.