kasiarenrit

Kościół

4 posty w tym temacie

Tak naprawdę dzisiaj miałam iść do spowiedzi.

I właśnie tej nocy co miałam iść śniło mi się, że szłam do spowiedzi z koleżanką, wyspowiadałam się i poszłam.

Była godzina 10, ale chciałam iść jeszcze do Komunii do innego kościoła i mówię do koleżanki, że pójdziemy do takiego kościoła (on istnieje naprawdę w realu) Ona powiedziała mi, że ten kościół już nie istnieje, tylko są tam ruiny jakiegoś pałacu. Zaszłyśmy tam i znaleźliśmy się w jakimś lesie. Zobaczyłam, że ktoś jedzie w naszą stronę a my uciekamy w głąb lasu, znalazłyśmy się w jakimś pomieszczeniu. Były białe drzwi światło, nagle usłyszałam, że ktoś idzie. W drzwiach nie było zamka nie dało się ich zamknąć. Mówię do koleżanki żeby zamknęła wizjer bo światło widać, ale wtedy już ktoś podszedł do drzwi i próbował je otworzyć. My je trzymałyśmy, żeby ta osoba tylko nie weszła. Następnie znalazłam się na jakimś trawniku, zaczęła falować trawa i ujrzałam ducha - dziewczynę, która zaczęła się unosić ku górze. Była to tak jakby złota świecąca blaskiem postać.

Proszę o interpretację mojego snu.

Z góry, dziękuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szukasz w życiu dowodów na istnienie Boga, żeby upewnić się w słuszności swojej wiary, spowiadając się we śnie chcesz oczyścić się z "grzechu" wątpliwości, który symbolizują "ruiny zamku" - tak jakby Twojej wiary.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm Chęć oczyszczenia się z pewnych trudnych dla Ciebie spraw może być raczej torem przeszkód. Ale po przejściu pewnych trudności jakie możesz napotkać po drodze możesz coś osiągnąć. Ta dziewczyna/ duch jest tego przykładem. Napisz coś więcej jeśli możesz o końcu tego snu bo podobnie jak sosna uważam, że fragment ten jest ważny i zasługuje na dokładniejsze przyjrzenie się.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.