Vanilia22

Hipnoza

14 postów w tym temacie

Witajcie

Potrzebuję pomocy od osób, które mogą mi coś więcej powiedzieć na temat tego snu. Ostrzegam, że sen nie jest prosty ani łatwy i bardzo zależy mi na opinii osób, które zajmują się tego typu podobnymi sprawami niżej opisanymi. Dodam tylko, że od jakiegoś czasu prześladuje mnie myśl o zmianach w moim życiu, że nadchodzi coś czego nie mogę ani zmienić ani uniknąć.

Sen składał się z dwóch części.

Pierwsza to była Japonia. Wokół było tak szaro i bezsłonecznie. Z lotu ptaka widziałam kobiety na polu ryżu. Były to robotnice, a przy nich żołnierze. Mieli przy sobie broń i pilnowali kobiet. Kiedy wylądowałam na lądzie okazało się, że to pole to gęsta scieć traw bardzo wysokich a kobiety szły jak zombie. Wyglądały nienaturalnie. Miały bardzo duże oczy jak z kreskówki a wokół czerwone obwódki przekrwione wokół oczu. Wyglądało to groteskowo. Miały przerażenie w oczach. Siedziały na kuckach jakby gotowały się do skoku. Patrzyłam na jedną a kiedy zerknęłam w lewo zobaczyłam drugą kobietę. Miała mały miecz którym odcinała swoją kobiecość. Nie umiem tego nazwać ani powiedzieć dlaczego to robiły ale miało to związek z tymi żołnierzami. Bo kiedy któraś się okaleczała została zabrana i zniknęła na zawsze. Czułam, że była zabijana.

Druga część

Jestem u babci w pokoju. Tez nie ma światła słonecznego. Sprzęty i meble ustawione są tak jak zwykle poza jednym. Krzyż wisi nie w tym miejscu co zawsze. Leżę na łóżku z wyciągniętą lewą dłonią na boku. obok łózka jest kobieta o rudych włosach i czarnym ubraniu. Nie była szczupła ale miała w sobie taki spokój i coś jeszcze. Na szyi miała wisior. Wyglądał jak wahadełko ale nie było takie o ostro zakończonych końcach ale własnie takie okrągłe. Kazała mi się położyć i zrelaksować.

Jej głos wprowadził mnie w prawdziwy trans. Osobiście to czułam każdą komórką ciała jak się zapadam ale miałam pól zamkniete oczy. Widziałam zatem co sie dzieje w pokoju oraz moja rękę lężącą po lewej.

to co sie działo później trudno mi wyjaśnić. Ja nie odpowiadałam na jej pytania ja ale ktoś obcy. Był to męski głos, taki nieludzki i metaliczny. Czułam, że bez mojej woli ktoś rusza mymi ustami. Bardzo dziwne odczucie.

Więc zadała pierwsze pytanie

K: Kim jesteś

O: Nie człowiekiem

K: Jesteś kobietą czy mężczyzną?

O: Tu jestem kobietą tam mężczyzną.

Kobieta zadała pytanie ale nie usłyszałam jej bo w trakcie zobaczyłam swoją rękę jako obcą (wyglądała na dużo większą i męską), w głowie miałam szum a wokół ręki było widać szaro niebieską poświatę (aurę), która wyglądała jak ogień. Miała płomyki, które jakby pod wpływem wiatru się poruszały wywołując szum w uszach. A szum przypominał palący sie ogień. Tak trochę syczał. Więc poprosiłam o powtórzenie pytania

O: Powtórz bo nie słyszałem

k: Nie słyszałeś? Nie słyszysz tu na ziemi?

O: Nie

K. Czy to ma jakieś znaczenie dla Ciebie?

O; Tak. ma znaczenie. Z tym nie da się nic zrobić ale ze wzrokiem tak.

Kiedy kobieta szykowała się do zadania kolejnego pytania ja nagle zaczęłam sie ruszać. Otworzyłam w pełni oczy a Kobieta krzyczy Nie! Nie teraz! Bije mnie po twarzy ale już było po ptakach. Zanim sie obudziłam całkowicie widziałam tą kobietę w tym samym pokoju i z kimś rozmawiała. Z jakąś starszą od niej kobietą. Cicho szeptały więc nie mogłam usłyszeć o czym rozmawiają. Wybudziłam się z poczuciem, że stało się coś ważnego ale jeszcze nie wiem co to jest i jakie ma znaczenie.

Może ktoś mi pomoże?

dodam tylko, że ogółem rzeczywiście mam problem ze słuchem tym typowo fizycznym jak i oczami. I z moiuch dociekań wiem, że moje wyższe ja jest żeńskie więc nie wiem o co chodzi..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, moje zdanie znasz,. Sama jestem ciekawa co inni powiedzą

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki Szepcie tez jestem ciekawa opinii innych osób. Co kilka głow to nie jedna

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spróbuję

Pierwsza część snu jak dla mnie ma związek z Reiki. Z tego co czytałam w postach na forum masz kolejne stopnie i zajmujesz się Reiki ale chyba tylko sobie pomagasz? ta część jest dla mnie wizją reinkarnacji, ma powiązanie z Reki, które wywodzi się z Japonii, i jest tu też przesłanie dotyczące Twojej kobiecość i tego jak się dogadujesz z innymi kobietami.

Możliwe że pracujesz w typowo kobiecym środowisku i nie zawsze wszystko idzie po twojej myśli. Myślisz że gdybyś była mężczyzną byłoby ci łatwiej, maiłabyś więcej odwagi, a może przestałabyś skupiać się na emocjach a zaczęła działać.

Druga cześć snu tez ma związek z Twoją kobiecością, wypartą i schowaną.

Chodzi mi o siłę wewnętrzną, którą trzeba obudzić żebyś mogła realizować siebie. Kobieta o rudych włosach może być cząstką Ciebie ale i gościem, posłańcem który ma uświadomić ci, że wypierasz swoją siłę i przez to uciekasz od wyzwań. Rudy kolor to też symbol ognia, działania.

Co mi się pierwsze nasunęło po przeczytaniu snu że chyba nie wierzysz w siebie i przez to nie jesteś w pełni aktywna, marnujesz swój potencjał, jesteś jak zombi, nie żyjesz prawdziwym życiem, nie uaktywniasz w pełni swojej kobiecej siły.

Jest tu na forum temat o Hekate

przeczytaj:)

Mnie post napisany przez Szepta otworzył oczy na wiele spraw, może i Tobie pomoże.

To że nie widzisz i masz problemy ze słuchem może świadczyć o ucieczce do wewnątrz siebie, zbytnio skupiasz się na analizowaniu swoich przeżyć i przez to dystansujesz sie od aktywnego życia. Czy jesteś introwertyczką ?

Chyba przez to tracisz szansę na realizowanie się w materii, zostawienie śladu na ziemi. Dobrze jest poznać swoje emocja, rozwijać sie duchowo ale kiedyś trzeba się sprawdzić, podejąć wyzwanie i zobaczyć jak wtedy radzę sobie z emocjami.

Odważ się też i dzięki energii Reiki jaka przez ciebie płynie pomagaj innym, zacznij działać w tym temacie:)

Edytowane przez mariko
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Mariko,

Pod wieloma względami wiele napisałaś prawdy ale z kwestią reiki i Japonii to dla mnie zbyt dosłowna interpretacja i nie czuję tego. Warto jednak zastanowić się nad tym co napisałaś:)

Pozdrawiam:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. ogólnie sen wygląda trochę jungowsko (zombie to Cienie, a nie to że nie żyjesz prawdziwym życiem ... takie hipotezy są już po bandzie), wygląda też jak z zeszłych wcieleń. takie rzeczy, samookaleczania, dzieją się nawet dziś. Z pewną dozą pewności można potraktować ten sen jako sygnał do zajęcia się czakrą witalną.

Czasem nie trzeba jakoś mocno interpertować snów żeby je wykorzystać, można np. przyjąć zasadę że kimkolwiek

są postaci w snach, a potrzebują pomocy lub uporządkowania relacji, posyła się tam coś dobrego

2. ktoś z Góry próbował Ci pomóc w wyzdrowieniu. narysowałabyś kształt wisioru ? :)

odpowiedź: ani facet ani kobieta, sugeruje albo jakieś urzeczywistnienie, albo kłopoty z tożsamością,

wtedy mocno wiązałby się ze snem 1.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Cię Vaniś znam, to stawiam na interpretację Mariko, plus to co już Sama wiesz :D Bo przecież Ty to wiesz :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosna

Narysowałam go bo mnie zaintrygował. I byl chyba ze srebra bo nie mienił się na żólto

Wilku......

Jak jak kocham to ostatnie zdanie :zalamka:

post-14-0-82298300-1312706071_thumb.jpg

Edytowane przez Vanilia22
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Działają Iluzje Umysłowe ,stwarzając bardzo realną i prawdziwą rzeczywistość ,lecz to będą iluzje Kolejnych Poziomów - Innych Wymiarów-Portali Do Innych Światów Subtelniejszych -Kto przeniknie iluzje umysłowe /kolejne warstwy poznania , ten staje się jak historyczny książę z indii - Siddhartha Gautama - po oświeceniu wszystkich zaciemniających Jego Drogę Życiową Iluzji Umysłu - Buddą czyli Przebudzonym ,Do Naszych Subtelnych Ciał :

Buddyczne-Nirwaniczne - Kosmiczne - Boskie -Uniwersum -Przyczynowe .

Mentalne - Duchowe - Myślowe .

Astralne - Emocjonalne .

Fizyczne - Materialne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Mariko,

Pod wieloma względami wiele napisałaś prawdy ale z kwestią reiki i Japonii to dla mnie zbyt dosłowna interpretacja i nie czuję tego. Warto jednak zastanowić się nad tym co napisałaś:)

Pozdrawiam:)

ok :) trzymam kciuki za Ciebie

Szepcie thx :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.