Erza Scarlett

Trzecia Osoba W Związku

24 postów w tym temacie

1. Jak on postrzega tę osobę? 10 buław on widzi ją, jako borykającą się z problemem po rozstaniu z facetem

2. Jak pani postrzega jego? 9 buław on trzyma się na dystans

3. Co pani zamierza zrobic wobec niego? Krol bulaw, paz bulaw, rycek monetchyba ma zamiar go trochę po prowokować, rozruszać

4. Co on zamierza zrobic wobec niej? Swiat, as mieczy, as bulaw chyba odciąć się od niej

5. Co złego moga przynieśc ich relacje dla mnie? Wisielec, as monet, 6 mieczy przez nią moje kontakty z nim mogą się zawiesić

6. Co powinnam zrobic, aby nie doprowadzic do pogorszenia relacji z partnerem? Moc, krolowa bulaw, mag zagadywać go, starać się, być ciągle w centrum jego zainteresowania

7. Jak odczuje wpływ tej pani na partnerze? Rycek bulaw, cesarz, 8 bulaw - tu nie mam zielonego pojęcia :/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Jak on postrzega tę osobę?

10 buław

- postrzega ją jako energiczną babeczkę, która nie poddaje się łatwo w trudnościach, co mu się podoba, jednak możliwe, że relacja ta z jakichś przyczyn mu ciąży

2. Jak pani postrzega jego?

9 buław

- Pani postrzega go jako faceta przyblokowanego na nią, nieco zdystansowanego, a nawet ostrożnego, choć również mimo wszystko energiczny. Widać, że tylko koleżeńsko tu.

3. Co pani zamierza zrobic wobec niego?

Krol bulaw, paz bulaw, rycek monet-> suma Głupiec

- ogólnie nie ma jakichś specjalnych zamiarów, ot obojętna relacji, ale może wyciągać do niego rękę by nie czuł się izolowany przez to, że ona jest z innym

4. Co on zamierza zrobic wobec niej?

Swiat, as mieczy, as bulaw-> suma Mag

on traktuje ją jak kumpele widać, lubi ją, ale skupia się na innych sprawach, a czegoś więcej będzie szukać gdzie indziej, u Ciebie :)

5. Co złego moga przynieśc ich relacje dla mnie?

Wisielec, as monet, 6 mieczy -> Rydwan

- no może być zawieszanie Waszych relacji jakiś czas, ale potem kontakty poprawiłyby się ponownie, wydaje mi się, że możesz tworzyć, mieć dystans wobec niego z czasem (6 mieczy) z powodu braku postępów i to zwieszanie się relacji.

6. Co powinnam zrobic, aby nie doprowadzic do pogorszenia relacji z partnerem?

Moc, krolowa bulaw, mag -> suma Umiarkowanie

- z tych kart wynika, że powinnaś wykorzystywać swoją kobiecość i z wiarą w Was działać pewnie i zdecydowanie, uwodzić, zabiegać, co dałoby Wam spokojną relacje, która rozwijałaby się stopniowo.

7. Jak odczuje wpływ tej pani na partnerze?

Rycek bulaw, cesarz, 8 bulaw-> suma Diabeł

- możesz mieć wrażenie, że czasami jest rozchwiany, odciągany od Ciebie przez znajomości jakie ma tam, ale będziesz mimo to wiedziała, że ma w stosunku do Ciebie poważne myśli.

Edytowane przez Daffne
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czesc dziewczyny :* XD

1. Jak on postrzega tę osobę? 10 buław

jako osobe, ktorej jest ciezko, slabo sobie radzi z problemami/powstala sytuacja

2. Jak pani postrzega jego? 9 buław

jako osobe, ktora spoglada w przeszlosc i widzi tam sporo problemow, na sadzi, ze jemu nie jest latwo wracac mysla do tego, co bylo

3. Co pani zamierza zrobic wobec niego? Krol bulaw, paz bulaw, rycek monet

pani bedzie probowala utrzymac kontakt - chocby a poziomie dobrej znajomosci

pan chyba jest wciaz dla niej atrakcyjny

4. Co on zamierza zrobic wobec niej? Swiat, as mieczy, as bulaw

pan zostawil ja, "wydzielil" ze swoich mysli, troszke jednak pokazuje "zobacz jak sobie swietnie radze bez Ciebie"

wolalabym, zeby tego Asa bulaw nie bylo

5. Co złego moga przynieśc ich relacje dla mnie? Wisielec, as monet, 6 mieczy

mzoe nastapic oddalenie sie pana od Ciebie, on jeszcze nie jest pewien, gdzie/kto jest jego druga polowka

6. Co powinnam zrobic, aby nie doprowadzic do pogorszenia relacji z partnerem? Moc, krolowa bulaw, mag

co najmniej probowac zachowac status quo, a wlasciwie to starac sie byc atrakcyjna, inicjowac spotkania, wydarzenia, rozmowy - dzialac!

7. Jak odczuje wpływ tej pani na partnerze? Rycek bulaw, cesarz, 8 bulaw

pani sie bedzie do niego "dobijac", probowac go zainteresowac swoja osoba

mozesz oczekiwac jakiegos wybuchu emocji - moze sprzeczki, miejmy nadzieje ze miedzy nimi juz nic nie rozkwitnie

8 bulaw jest troche niepokojace

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wolalabym, zeby tego Asa bulaw nie bylo

też bym wolała, żeby go tam nie było :(

ehhh, ciężka historia to w ogóle jest

bo ona wprowadziła się do nich (do że tak powiem mojego ;) i jego kolegi), ponieważ rozstała się z facetem

ona wcześniej uderzała do mojego, ale on nie jest teraz zainteresowany, aczkolwiek ją lubi

jego kolega natomiast jest nią zainteresowany i widzi w moim rywala

o mojego się nie boję... chyba, a o nią, bo jej nie znam

7. Jak odczuje wpływ tej pani na partnerze? Rycek bulaw, cesarz, 8 bulaw

w tych kartach na dwoje babka wróżyła... albo może do czegoś dojść między nimi...

albo ona będzie działa na niego mobilizująco, żeby w końcu coś w związku ze mną konkretnego postanowił

dziękuję Ci Aniu za interpretację :_slonko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Jak on postrzega tę osobę? 10 buław on widzi ją, jako borykającą się z problemem po rozstaniu z facetem

2. Jak pani postrzega jego? 9 buław on trzyma się na dystans

3. Co pani zamierza zrobic wobec niego? Krol bulaw, paz bulaw, rycek monetchyba ma zamiar go trochę po prowokować, rozruszać

4. Co on zamierza zrobic wobec niej? Swiat, as mieczy, as bulaw chyba odciąć się od niej

5. Co złego moga przynieśc ich relacje dla mnie? Wisielec, as monet, 6 mieczy przez nią moje kontakty z nim mogą się zawiesić

6. Co powinnam zrobic, aby nie doprowadzic do pogorszenia relacji z partnerem? Moc, krolowa bulaw, mag zagadywać go, starać się, być ciągle w centrum jego zainteresowania

7. Jak odczuje wpływ tej pani na partnerze? Rycek bulaw, cesarz, 8 bulaw - tu nie mam zielonego pojęcia :/

1. Jako osobę obciążoną do granic wytrzymałości, upartą, wręcz heroiczna

2. jako kogos, kto ma swoje wlasne problemy i zmartwienia

3. Chicalaby go poznac, ale... czeka na wiadomosc, i sama kroku raczej nie zrobi, bo rycek denarowy nieruchawy.. poza tym wałkuje i wałkuje, siedzi i mysli

4. Mysle, ze chce zerwac dystans i poznac Pania blizej

5. Nie dosc ze zastoj, to jeszcze ucieczka, zapewne w prace albo jakies poszukiwania

6. byc bardziej pewna siebie, zmyslowa, zadbac o siebie, byc bardziej bezpruderyjna

7. Tu mi tak traci taka kontrola wiadomosci, cenzurą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do ostatniej pozycji ja bym te karty zinterpretowała że bedzie to romans,poniewaz rycerz bulaw pojawia sie nagle i znika,dzieje sie wszystko szybko,zostana po tym mile chwile ale i pewne rozgoryczenie- 8 buław,bo to karta naglych, milych wydarzeń nagłego podniecenia ale jak szybko sie te cudowne chwile pojawiaja tak i szybko mijają.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.Pokłóciliśmy się z partnerem o mój kilku dniowy wyjazd do polski i mam wrażenie ,że to będzie koniec.Obecnie jestem w Polsce,praktycznie nie mamy ze sobą kontaktu a jak jest to bardzo chłodny.Czy się pogodzimy,czy będziemy razem,co zastanę po powrocie?Peter 29.05.1972 i Kasia 22.03.1976.Proszę o pomoc i pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Kasiu teraz rzeczywiście twoj partner przechodzi tranformację mówi o tym karta smierci,analizuje sytuacje,ale po tej karcie jest 7 denarów więc trzeba bedzie zaczekac na efekty,które beda pozytywne poniewaz po tej karcie w linii serca jest u Niego Słońce,cudowna karta oznacza ciepłe uczucia do Ciebie u Ciebie w tej pozycji wyszla kartę głupca,więc rzeczywiście myslisz że to koniec,chcesz rozpoczynac wszystko od nowa.Ale główna katrą jest As Kielichów co oznacza milosc,taką odnawiajacaą ,jak zródełko.Nie widze końca waszej relacji, poniewaz karty końcowe sa dobre u Niego królowa mieczy co oznacza że trzeba duzo rozmawiac,wyjasnic wiele spraw,u Ciebie koncowa karta jest krolowa Kielichów co oznacza że jestes dla niego bardzo wazną kobieta ,kocha Cie,co widac ze wspolniej karty jaka jest As Kielichów, to karta nie przejściowego zauroczenia lecz pokładów milosci jaka macie w stosunku do siebie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję.W piątek wracam do holandii i mam zamiar zaproponować mu spotkanie?Czy się spotkamy i jaki będzie finał tego spotkania?

Pozdrawiam serdecznie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na 100 proc. dojdzie do spotkania, masz karte wyjazdu, na koncu rozkładu ukazała sie karta 3 kielichow co oznacza spotkanie z Peterem na którym bedziesz bawic sie wspaniale.W trzeciej poz.karta 3 kielichow mowi, że nie mozesz dalej ukrywac swojego uczucia,niech Peter sie dowie że go kochasz. :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję.Bardzo pozytywna wróżba. Tylko dlaczego on milczy,nie ma z jego strony żadnego kontaktu i to mnie martwi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję.Bardzo pozytywna wróżba. Tylko dlaczego on milczy,nie ma z jego strony żadnego kontaktu i to mnie martwi.

peter czuje sie zraniony pzrez Ciebie wyszlam 3 mieczy ,ale na początku i to niska karta wiec energia nie trwa długo,On bardzo duzo mysli i jest zajety praca o czym mowi 3 denarów,to tez karta awansu w pracy,zdanych egzaminow i karta pozytywnego finału :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Wczoraj się do mnie odezwał z informacją co u niego słychać.To chyba jakis postęp.Jutro wyjeżdżam i strasznie się boję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mam jeszcze jedno pytanie. Czy zmienię pracę? Ale zmiana pracy jest uzależniona od tego czy zamieszkam z Peterem bo ja własnego mieszkania tam nie mama.Taka propozycja już jakis czas padła.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsza karta jaką wylosowałam jest 2 denarów, oznacza brak stabilizacji,ale dalsze karty sa lepsze.Z rozkładu wynika ze zamieszkasz z Peterem,karta 4 bulaw sasiadująca z Królem Kielichow mowi o bezpieczństwie,to tez rozpoczęcie harmonijnego okresu w życiu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziękuję za wszystko. Czy mogę zadać jeszcze jedno pytanie?Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 8.08.2011 o 14:02, Erza Scarlett napisał:

1. Jak on postrzega tę osobę? 10 buław on widzi ją, jako borykającą się z problemem po rozstaniu z facetem

2. Jak pani postrzega jego? 9 buław on trzyma się na dystans

3. Co pani zamierza zrobic wobec niego? Krol bulaw, paz bulaw, rycek monetchyba ma zamiar go trochę po prowokować, rozruszać

4. Co on zamierza zrobic wobec niej? Swiat, as mieczy, as bulaw chyba odciąć się od niej

5. Co złego moga przynieśc ich relacje dla mnie? Wisielec, as monet, 6 mieczy przez nią moje kontakty z nim mogą się zawiesić

6. Co powinnam zrobic, aby nie doprowadzic do pogorszenia relacji z partnerem? Moc, krolowa bulaw, mag zagadywać go, starać się, być ciągle w centrum jego zainteresowania

7. Jak odczuje wpływ tej pani na partnerze? Rycek bulaw, cesarz, 8 bulaw - tu nie mam zielonego pojęcia :/

Kochani moi ,geniusz tkwi w prostocie ,a nadmiar wiedzy prowadzi do chaosu umysłowego -Schizofrenii Paranoidalnej ,

 samo-studiowałem wiele  kart tarota ,więc z doświadczewnia powiem ,że trzecia osoba w związku ,to niepotrzebny balast i duża przeszkoda w rozwoju swego potencjału duchowego .,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.