inspiracja

* Kalendarz Majów - Klucz Do Samopoznania I Wiedzy Uniwersum * Warsztaty We W-Wiu

1 post w tym temacie

Centrum Inspiracja zaprasza na cykl warsztatów wprowadzających w inspirujący świat wiedzy przekazanej przez starożytnych Majów. Informacje te przetworzono na potrzeby praktycznego wykorzystania ich w codziennym życiu. Kalendarz Majów niezwykle precyzyjnie poprowadzi Was ku osobistemu poznaniu i zrozumieniu własnego miejsca w otaczającej rzeczywistości. Poznajcie, co tak naprawdę kryje się za intrygującym powiedzeniem Majów : "Ja jestem innym Ty". Kalendarz Majów łączący w sobie nauki ścisłe i duchowość, stanowi doskonałe narzędzie do samopoznania i projektowania swego życia tak, aby świadomie rozwinąć swój potencjał, by dokonywać właściwych wyborów, by kochać, uczyć się i rozwijać na wszystkich poziomach własnego "Ja". Analiza i odczuwanie majowych pieczęci, tonów, fal i cykli doprowadzi do odkrycia pod tymi tajemniczymi nazwami Waszych codziennych wyzwań i szans oraz poznania klucza do własnego przeznaczenia .

Uwaga – warsztaty przeznaczone dla osób ambitnych i wymagających, otwartych na nowe wyzwania, dla których ważne jest łączenie logiki z intuicją i wyobraźnią. Przy zapisach na warsztaty konieczne podanie daty urodzenia każdego uczestnika (istotne dla wykonania metryki majowskiej, wydrukowania osobistego symbolu urodzeniowego).

Cykl obejmuje trzy spotkania w systemie 7 godzin zegarowych / każde.

PROGRAM WARSZTATÓW:

Spotkanie I (03.09.2011) -Wprowadzenie w symbolikę i znaczenie Kalendarza Majów. - Omówienie 20 pieczęci solarnych i ich wzajemnych powiązań. - Wyznaczenie pieczęci urodzeniowej. - Matryca tworzenia rzeczywistości. - Odnalezienie indywidualnego miejsca w systemie Kalendarza Majów. - Jak postrzegamy czas.

Spotkanie II - Omówienie 13 tonów stworzenia. - Przedstawienie powiązań między pieczęciami i tonami. -Dokładne omówienie pieczęci narodzeniowej wraz z indywidualnym tonem stworzenia. - Energie i osoby powiązane z naszą pieczęcią, kwadrat przeznaczenia.

Spotkanie III - Cykle osobiste w Kalendarzu Majów (dzień, miesiąc, rok osobisty, cykl 13-to letni). - Cykle planetarne w Kalendarzu Majów i ich powiązanie z cyklami osobistymi. - Ziemia jako żywy, myślący organizm. - Rozwój osobisty i planetarny. Współzależności i możliwości.

PROWADZENIE: Sylwia Dominik. Astrolog, tarocista, znawca i pasjonat Kalendarza Majów. Specjalistka masażu Ma-uri (szkolenia w Nowej Zelandii w Ma-uri Institute Centre for Ma-uri Healing Arts). Inżynier Optyki kierunku Fizyka na Politechnice Wrocławskiej, Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu (sztuki mantyczne). Sylwia o sobie: "Mam w życiu dwie pasje: patrzeć w Niebo i dotykać Ziemi. Połączenie Ziemi ze spływającą mądrością Gwiazd realizuję poprzez Astrologię, zaś Miłość do naszej planety zawieram w kontakcie z Minerałami i Kwiatami (esencje). Moja natura poszukiwacza dotarła także do dwóch potężnych dziedzictw przeszłości: Kalendarza Majów i masażu Ma-uri, dzięki którym moje życie stało się Celowe i pełne Radości. Po wielu latach praktyki astrologicznej i pogłębianiu wiedzy związanej z cywilizacją Majów, wciąż poszukując skutecznych terapii łączących Ducha z Materią, znalazłam masaż Ma-uri - system uzdrawiania oparty na starożytnych zasadach Huny. Przeszłam cały cykl szkoleniowy prowadzony przez Hemiego i Katje Fox w Ma-uri Institute Centre for Ma-uri Healing Arts, zakończony miesięcznym warsztatem Body Work w Nowej Zelandii."

TERMIN (spotkanie I): 3 września 2011r, godziny 10.00 - 18.00. (w trakcie zajęć przewidywana godzinna przerwa obiadowa).

Daty kolejnych spotkań zostaną podane z początkiem września. (proponowany termin kolejnego spotkania – 17 września 2011.)

UWAGA – ostateczny termin zapisów na warsztaty (spotkanie 1) do 01.09.2011.

KOSZT: 180 zł (jedno spotkanie). W cenie materiały szkoleniowe.

Obowiązuje zaliczka: 90 zł. (do 1 września)

PKO S.A. Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

MIEJSCE: Centrum Holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.

www.centruminspiracja.pl

post-561-0-55805800-1312822508_thumb.jpg

Edytowane przez inspiracja
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.