zdoneko

Prośba o interpretację daty urodzenia

4 posty w tym temacie

Witam ,godzina niepotrzebna ,po ssumowaniu cyfr jest 38 =3+8 =11 =1+1=2 ,a więc twój numerologiczny \ psychologiczny portret życia to wibracja 2 -ki

 

 
cyfra 2, droga życia 2, liczba 2, numerologia 2, numerologiczna dwójka, symbolika 2, numerologiczna 2, znaczenie liczby 2

DROGA ŻYCIA 2

Numerologiczna 2 - WSPÓŁPRACOWNIK

 
Numerologiczna dwójka przejawia zdolności w sferze dialogu oraz współpracy. Najczęściej jest to droga wykonawcy cudzych planów, choć może osiągnąć sukces jako mediator lub doradca.
 
Dwójki są zazwyczaj łagodne, wrażliwe, uczuciowe i nastawione pokojowo do innych. Ich wrażliwość powoduje, że bardzo łatwo jest je urazić i skrzywdzić. Oto numerologia 

Numerologiczne dwójki cechuje delikatne i łagodne usposobienie, duża duchowość i rozwinięta intuicja. Roztaczają wokół siebie aurę spokoju, delikatności i wdzięku. Osoby te ze względu a swoje umiejętności dyplomatyczne i towarzyskie, łatwo nawiązują kontakty z otoczeniem, a ze względu na swój delikatny charakter i niechęć do nadmiernego wyróżniania się są zazwyczaj bardzo lubiane. Osoba z liczbą dwa z drogi życia świetnie sprawdza się jako współpracownik, w pracy w zespole, gdzie ważny jest dialog, współpraca i kontakty. Dwójki nie lubią żyć w samotności, do szczęścia potrzebny jest im drugi człowiek, gdyż spełnia się dopiero w relacji z drugą osobą. Pomimo tego, dzięki ogromnej niezależności psychicznej, świetnie potrafi poradzić sobie sam, kiedy wymaga tego sytuacja.

 
 
cyfra 2, droga życia 2, liczba 2, numerologia 2, numerologiczna dwójka, symbolika 2, numerologiczna 2, znaczenie liczby 2

Numerologiczna 2 przeważnie otwiera się i realizuje w rodzinie, w partnerstwie i pracy dla innych, jest altruistką pełną współczucia. Charakter takich osób sprawia, że nie potrafią walczyć o swoje, są mało przebojowe, zwykle zachowawcze i strachliwe. Rzadko idzie na żywioł, nie lubi ryzyka, jest mało przebojowa.

 

 Nikt nie potrafi słuchać tak jak dwójka, która jest szczerym i oddanym przyjacielem. Numerologiczna dwójka jest także szczera, lojalna i bez obaw można jej powierzyć każdy sekret. Czasami może sprawiać wrażenie niedostępnej i chłodnej, jednak jest to tylko postawa, która ma ochronić jej uczucia, gdyż w rzeczywistości jest ona bardzo emocjonalna i nieśmiała. Dwójka ceni sobie życie w ciszy, harmonii i spokoju, a do tego ma silną potrzebę kochania i bycia kochaną. Ma ogromne zdolności dyplomatyczne, bez trudu potrafi znaleźć kompromis i pogodzić dwie zwaśnione strony. Dwójka nie ma jednak talentów przywódczych, ma w sobie mało agresywności i tzw. pazura. Jest jednak cenionym pracownikiem, podwładnym i współpracownikiem. Potrafi niejednokrotnie wspomóc dobrą radą, jak i pocieszyć w ciężkich przypadkach. Jej łagodne podejście sprawia, że praktycznie pozostają bez konfliktów ze społeczeństwem. Osoby o wibracji dwójki najczęściej cechują dość wysoką wiedzą i mądrością. Zazwyczaj słyną z wysokiej moralności. Dwójki, nawet jeżeli nie są wykształcone, mają w sobie głód wiedzy i można zaobserwować ich mądrość oraz wysoką kulturę osobistą.
 
Za negatywą cechę dwójki można uznać zbytnią uległość, wycofanie, introwertyzm, niestałość, a przede wszystkim nadwrażliwość. Zamknięcie w sobie dotyczy szczególnie tych dwójek, które przeżyły wiele przykrości. Dwójkom brak jest wiary w siebie, dlatego potrzebują nieustannego wsparcia i słów otuchy. Często osoba o tej wibracji żyje beztrosko, pasywnie i podporządkowuje się woli innych. Niepewność siebie i wrażliwość powodują, że może dojść do sytuacji kiedy stanie się bardzo wylewny i sentymentalny. W chwili, kiedy nagromadzi się zbyt dużo emocji może dojść do wybuchu złości, a w konsekwencji dwójka będzie żałować wypowiedzianych przez siebie słów.
 
Numerologiczna dwójka ma problemy z podejmowaniem decyzji, nie potrafi zrezygnować z opcji, które się wykluczają, a to powoduje, że często pozostaje bierna. Dwójki ulegają wpływom bardziej silnych osobowości, często też podatne są na manipulacje. Zranione bardzo cierpią, zwykle wybaczają krzywdę, ale nigdy jej nie zapominają.
 
Ogromną zaletą dwójek jest to, że mają talent artystyczny, zdolności literackie, muzyczne lub poetyckie. Dwójka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przydatna będzie jej wrażliwość, empatia, intuicja oraz dyplomacja. Będzie świetnym psychologiem, lekarzem, dyplomatą. Dwójka powinna wypoczywać w ciszy i spokoju, wśród natury i powinna pamiętać o tym, by zdrowo się odżywiać.
 
Dwójki nie lubią masowych imprez, pomimo tego, że są dość towarzyskie i przyjacielsko nastawione do otoczenia. Znacznie bardziej cenią sobie spokojne i kameralne rozmowy oraz poczucie przewidywalności określonych sytuacji. Niekiedy dwójki dopada melancholia i spadek nastroju, wiele z nich cierpi też z powodu swoich kompleksów, nieśmiałości i nadwrażliwości.
 
Delikatność i prostolinijność dwójki powoduje, że mogą ją razić agresywne i ordynarne zachowania. Natomiast osoby kłótliwe i wulgarne mogą wytrącać wrażliwą dwójkę z równowagi. Zachowanie osoby o wibracji dwa często zależne jest od otoczenia. Kiedy napotykają na swojej drodze życzliwych im ludzi, to same tryskają pozytywną energią i rozkwitają, lecz kiedy spotkają złośliwe, zazdrosne osoby, to czują się stłamszone. Są bardzo podatne na manipulację i wpływy, a także mają wiele kompleksów. Numerologiczne dwójki powinny popracować nad samoakceptacją i stawiać sobie mniejsze wymagania. Jeśli tego nie zrobią grozić im będzie depresja, lęki, żal, apatia i zazdrość.
 
Numerologiczna 2 tak bardzo boją się zawodu i zranienia, że ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Nie powinny tego robić, gdyż powoduje to blokady emocjonalne.
 
cyfra 2, droga życia 2, liczba 2, numerologia 2, numerologiczna dwójka, symbolika 2, numerologiczna 2, znaczenie liczby 2
 

Numerologia 2 - kariera zawodowa

Dwójka świetnie odnajdzie się w roli dyplomaty, mediatora czy negocjatora. Posiada analityczny umysł, więc może być błyskotliwym analitykiem. Ze względu na wysoką komunikatywność, empatyczność, umiejętność wczucia się w cudzą sytuację oraz chęć niesienia pomocy może być wspaniałym psychologiem, lekarzem oraz psychiatrą. Nadają się także na przedstawicieli handlowych, urzędników oraz administratorów. Dwójki są cierpliwe i wiedzą, że a sukces trzeba sobie zapracować. Pieniądze nie są dla głównym celem, dlatego najczęściej wybierają pracę zgodną ze swoimi zainteresowaniami oraz pasją.
 
W życiu zawodowym nie mają większych problemów, jednak zazwyczaj lubią pracować w towarzystwie. W pracy numerologiczna dwójka jest perfekcjonistką, sumiennym i odpowiedzialnym pracownikiem, który dba o dobro firmy. Zazwyczaj najlepiej sprawdza się w pracy w grupie, rzadko dąży do spełnienia egoistycznych celów, bo zawsze ma na uwadze interes całej firmy.
 
Numerologiczna dwójka chciałaby stworzyć biznes, w którym pracownicy będą zadowoleni ze swojej pracy, który będzie opierał się na dobrej komunikacji, co w rezultacie przyniesie wszystkim zysk. Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji są sumiennymi i uczciwymi pracownikami
 
Dwójka ma świetną intuicję, toteż zazwyczaj podejmuje właściwe decyzje, a w jej karierze często pojawiają się zasłużone nagrody, zaszczyty oraz awanse. Ma wiele talentów, które uwidaczniają się dopiero po pewnym czasie. Zazwyczaj są uzdolnione w jakiejś dziedzinie sztuki - mają np. słuch muzyczny, zdolności plastyczne itp.
 
Wrażliwe dwójki potrzebują zazwyczaj pracy, w której będą mogły poczuć się spełnione, a przede wszystkim potrzebne. Natomiast niekoniecznie lubią one rywalizacje i pracę, w której muszą przewodzić zbyt dużej grupie ludzi.
 
Dwójki powinny nauczyć się walczyć o swoje. Nie należą do asertywnych osób, więc nie zawsze upominają się o swoje prawa. Jeśli przezwyciężą tę negatywną cechę, to będą miały szansę stać się zamożnymi osobami.
 

Numerologia 2 - miłość i numerologia partnerska

numerologiczna 2, znaczenie, miłość, numerologia 2
Numerologiczne dwójki są marzycielami i romantykami, a ich życie uczuciowe jest pełne miłości, szczęścia i czułości. Partnerstwo jest dla nich ważne nie tylko w pracy, ale także w życiu uczuciowym. Ich wielkim marzeniem jest stworzyć pełną, szczęśliwą rodzinę, której będą w stanie zapewnić jak najlepsze warunki do życia. Mogą wiele poświęcić dla swojej rodziny. Zakochane dwójki są nie tylko czułe i wrażliwe na drugą osobę, ale także bardzo wierne, lojalne i wyrozumiałe. Jako partner dwójka jest najbardziej zgodna z całej skali numerologicznej, bo jej szczęście jest silnie uzależnione od szczęścia bliskich osób. 
 
Nie znoszą życia w samotności, dlatego od najmłodszych lat wchodzą w przeróżne relacje. Dwójki potrafią obdarzyć partnera wyjątkowym uczuciem, bo nikt tak jak one nie potrafi kochać. Niestety, ale często bywają zdominowane przez swoich partnerów, bo dwa to nie jest silna wibracja. Odznacza się przecież wielką wrażliwością i uległością, dlatego same muszą dbać o siebie i o to, aby nikt ich nie skrzywdził.
 
Dwójka, zawsze gotowa do poświęceń, romantyczna, to partner jakiego można sobie wymarzyć.

Numerologiczna 2 - Kobieta

Ta kobieta jest towarzyska i urocza, a najbardziej jest to widoczne w bliskiej relacji z innymi. Im bardziej zażyły związek, tym bardziej harmonijna relacja.

Jest podatna na uczucia i emocje innych ludzi. Nie należy do zbyt asertywnych osób. Nienawidzi kłótni i konfliktów. Zdolna do odczytywania uczuć swojego partnera. Ważnym miejscem w jej życiu są pasje, marzenia i intymność.

Może wymyślić sobie idealnego mężczyznę i projektować te cechy na każdego partnera, z którym się spotyka. Uwielbia tajemnice, a w życiu codziennym potrzebuje miłości. Przekształcenie jej fantazji seksualnych w rzeczywistość czyni z niej niezwykłą kobietę.

Z radością przyjmuje dowody miłości, ale może szybko zmienić zdanie i zerwać związek. Charakteryzuje się ambiwalencją: głębią i płytkością uczuć, stałością i chwiejnością. Jej niespójność, a czasem neurotyczne zachowanie komplikuje relację z partnerem. Wielu mężczyzn będzie zadowolonych z ciepła jej duszy. Często okazuje się, że jest to dobra żona i gospodyni.

Numerologiczna 2 - Mężczyzna

Ten człowiek kocha społeczeństwo i komunikację, jest bezpośredni i godny zaufania. Jego serce jest otwarte na uczucia innych ludzi, a umysł nastawiony na postrzeganie otaczającego świata.

Jak gąbka wchłania problemy innych ludzi. Docenia piękno i kobiecość, łatwo wpasowuje się w otoczenie. Żyje uczuciami i często zakochuje się. Doskonale przystosowuje się do zmieniających się wydarzeń.

Kiedy rzeczywistość go przerasta wycofuje się w głąb siebie. Może być czarujący, uwodzicielski, przekonywujący i elokwentny. Potrafi być też opiekuńczy, lojalny, ale może być czasami przesadnie wymagający, uparty, zazdrosny. Ważne w relacji z nim jest to, aby nie spieszyć się z niczym.

Pasuje do kobiety, która podziela jego upodobania i jest zawsze blisko, inspiruje go, dzieli z nim wszystkie troski i zainteresowania. Przywiązanie emocjonalne jest dla niego najważniejsze w relacji. Komfort i stabilność są najbardziej cenione. Kochający i oddany partner, ale czasami zbyt przewidywalny.

Numerologiczna 2 - Dziecko

Dziecko z Drogą życia 2 jest urocze od samego urodzenia. Ogólnie rzecz biorąc, jest on najbardziej uroczy, towarzyski, sympatyczny, przyjazny i uczynny spośród wszystkich liczb w skali numerologicznej. Jednak należy pilnować równowagi pomiędzy delikatnością a niezależnością i zachęcać go do większego ryzyka. Te dzieci dobrze ukrywają swoje prawdziwe uczucia z obawy przed zrobieniem przykrości innym, ale w wyniku tego wyrastają na dość niezdecydowanych ludzi. Dużo energii 2-ka poświęca się na to, aby zadowolić innych, a także z powodu strachu przed życiem. Wrażliwe, miłe i nieśmiałe dziecko, widząc nieznajomego może ukryć się za matką.

Po tej początkowej fazie nieśmiałości, dziecko 2-ka jest skore do zabawy z innymi dziećmi i zawsze ma dużo przyjaciół. Jednak zawsze jest cichy, posłuszny, grzeczny, uprzejmy i sympatyczny, kocha być przytulane. Jeśli jednak nie chwalisz i nie wspierasz ich marzeń, mogą oddalić się od Ciebie. Twoje dziecko będzie wymagało wiele uwagi - ale w przyszłości wróci to do Ciebie w postaci kochającego dorosłego syna lub córki. Dziecko nigdy nie zapomni Twojej miłości do niego. Wychowuj je, przyjmij jego miłość, wspieraj jego pewność siebie i w delikatny sposób przekonaj, że niezależność otworzy drogę do szczęścia i wolności.
  

Numerologia 2 związek 


Numerologiczna 2 i 1
  
Związek dwójki i jedynki ma szansę być fascynującą przygodą. Jedynka jest ambitna, ma mnóstwo pomysłów, które dwójka, dzięki swoim dyplomatycznym talentom, pomoże zrealizować. W tym związku to jedynka najczęściej przejmuje inicjatywę, a pomoc dwójka okazuje się bezcenna. Jeśli w takim układzie kobieta jest jedynką, a mężczyzna dwójką, to istnieje duże prawdopodobieństwo odwrócenia ról. To kobieta przejmie pałeczkę w związku i będzie dominować, a dwójce pozostanie już tylko podporządkować się. Warto jednak zauważyć, że dwójka jest wrażliwa na punkcie swojej wolności, a więc może dochodzić do tarć na tym tle. Oby wkrótce nie okazało się, że jedynka nie będzie miała już kim rządzić. 
  
Numerologiczna 2 i 2
  
Dwójka z dwójką będą rozumieć się jak nikt inny. A łączy ich wiele: przyjaźń, współpraca, intuicja, wzajemna chęć niesienia pomocy - wszystkie te czynniki sprawiają, że istnieje olbrzymia szansa na głęboki i pełen miłości związek. Obie strony powinny jednak zwrócić uwagę na to, aby nie ulegać zbytnim zmianom nastrojów, bo druga połówka natychmiast to wyczuje, a takie zachowania są zaraźliwe. Dla dwójki istotne jest zachowanie własnej przestrzeni, pewnego obszaru wolności, dlatego wyznaczenie oddzielnego terytorium jest tak ważne w tym związku. Oboje przywiązujecie dużą wagę do wyglądu wnętrza, przedmiotów, dodatków, miejsc, jesteście sentymentalni, toteż wasz dom pełen będzie pamiątek 
  
Numerologiczna 2 i 3
  
Związek tych dwojga będzie wymagający. Dwójkę urzekł czar i bezpośredniość trójki, natomiast trójka przejrzała się w dwójce jak w lustrze i zapewne spodobało się to, jak widzi ją partner. Wraz z upływem czasu tych dwoje może poróżnić sposób widzenia świata. Dwójka uzna, że trójka nie jest już tak atrakcyjna i czarująca jak wydawała się być na początku. Jeśli jednak połączy Was głębokie uczucie, a związek będzie mieć solidne podstawy, to nawet różnice w postrzeganiu rzeczywistości nie będą w stanie Was rozdzielić. 
  
Numerologiczna 2 i 4
  
Dwójka znana jest z tego, że jest bardzo wrażliwa, czuła, uczuciowa i delikatna, ma intuicję i talent artystyczny. Natomiast często nie ma jasno wyznaczonych celów i metodologicznego podejścia do rozwiązywania problemów. Jednak te cechy ma czwórka, dlatego wspólnie jesteście w stanie stworzyć silny związek, który będzie się wzajemnie uzupełniał. 

Numerologiczna 2 i 5
  
Zarówno dwójka jak i piątka słyną ze swojej zmiennej natury, lecz w obu przypadkach przejawia się to w inny sposób. Piątka, jako bardzo energetyczna liczba, dokonuje częstych zmian w swoim życiu, natomiast zmienność dwójki przejawia się najczęściej w wewnętrznych wątpliwościach i niezdecydowaniu, niekiedy w niepewności siebie oraz swoich decyzji. To co odróżnia dwójkę od piątki to sposób komunikacji. Dwójka ceni sobie porozumienie bez słów, natomiast piątka uwielbia komunikację i wymianę zdań. Warto zauważyć, że dwójka jest świetnym słuchaczem, zatem tych dwoje, pomimo różnic, ma szansę stworzyć wspaniały związek. 
  
Numerologiczna 2 i 6
  
To bardzo dobrze dobrana para pod względem tych samych motywacji intelektualnych i materialnych. Szóstaka to łagodna i harmonijna osoba, która będzie chciała spełniać funkcję opiekuna wobec dwójki, a dwójce nie pozostanie nic innego, jak poddać się tej roli. Dwójka i szóstka mogą stworzyć piękny , komfortowy dla obojga związek, lecz istnieje niebezpieczeństwo, że stworzą duszny układ, który w dużej mierze będzie opierał się na obowiązku i poczuciu winy. W którą stronę będzie zmierzał wasz związek - to zależy od Was. 
  
Numerologiczna 2 i 7
  
Zarówno dwójka, jak i siódemka to chłodne i powściągliwe osoby, jednak u każdej z nich przejawia się to w inny sposób. Dwójka jest niepewna, stąd u niej ta powściągliwość, natomiast chłód, który charakteryzuje siódemkę wynika z dystansu wobec świata. Siódemka i dwójka znajdą wspólne tematy w dziedzinie muzyki, literatury, filmu, a także badania tajemnic przyrody. Siódemka ma skłonności do bycia samą, izolacji, co może nieco niepokoić dwójkę. Ale po zaakceptowaniu tych odmienności są w stanie stworzyć trwały i wspaniały związek. 
  
Numerologiczna 2 i 8
  
Dwójka oraz ósemka wspaniale zrealizują się wspólnie w sprawach materialnych, dzięki współpracy zrealizują wyznaczone cele. Dwójka wniesie w ten związek takt, dyplomację intuicję, natomiast ósemka - pracowitość, rozwagę, przemyślane plany oraz skuteczność. Obie strony mogą wiele zyskać i nauczyć się w tym związku. Dwójka nabierze pewności siebie, wzmocni swoją pozycję, a także zacznie korzystać ze swojej intuicji. Natomiast ósemka będzie mieć przy sobie kochającą i oddaną osobę oraz wspaniałego wspólnika w interesach i nowych przedsięwzięciach. 
  
Numerologiczna 2 i 9
Łączą Was wspólne ideały, zainteresowania, a także chęć utworzenia wspólnoty. Nie odnajdujecie się do końca w sferze materii, ale nie przeszkadza Wam to. Dziewiątka, poszukująca nowych doświadczeń będzie współgrała z delikatną dwójką. Oboje możecie mieć problem ze zbudowaniem poczucia bezpieczeństwa.
  

Życie numerologicznej 2

 
Droga Życia 2 oznacza, że przyszedłeś na świat, aby nauczyć się o kobiecej energii, relacjach, równości, samoświadomości, dyplomacji, intuicji, cierpliwości, uzdrawiania, współpracy, pokoju, uprzejmości i znaczenia szczegółów.

W 2000 roku rozpoczęliśmy nowy cykl, w którym dominuje siła kobiecej energii. Ale energia 2 nie dąży do kontroli, ale do osiągnięcia równowagi. Osoby urodzone z 2 w Drodze życia mają potencjał, aby poprowadzić ludzkość drogą poprzez wyrafinowane siły przekonywania, zdolność do inspirowania na poziomie emocjonalnym, a co najważniejsze, poprzez pragnienie wprowadzenia równości i pokoju na tej planecie.

Sposób, w jaki cyfra 2 będzie prowadzić, będzie bardzo różnił się od tego, co wcześniej rozumieliśmy jako "przywództwo". Dla niektórych przejście od męskich lat tysięcznych do żeńskich lat dwutysięcznych może wydawać się zbyt powolne, ale w latach 2000., aby skutecznie przewodzić, trzeba wypracować spokojne i łagodne podejście, które opiera się raczej na rzeczywistości, a nie na przestarzałej ideologii. Twoim najważniejszym zadaniem jest szukanie związków. Musisz być w stanie dostrzec, że na duży obraz składa się wiele drobnych szczegółów, i tak, będzie to wymagało czasu, poświęcenia i wielkiej cierpliwości.

Ty jesteś tym, który zachęca i wspiera tych, którzy mają coś wartościowego do zaoferowania. To Ty dbasz o szczegóły, których inni nie są w stanie lub nie chcą zaakceptować. To sprawia, że jesteś ostatecznym łącznikiem - lub rodzajem pośrednika - który świadczy usługę, która umożliwia innym postęp. Jesteś niezastąpionym organizatorem zakulisowym, na którym inni polegają, i Ty będziesz miał wiele okazji do spełnienia własnych ambicji i marzeń na swojej drodze.

Sposób w jaki żyjesz swoim życiem, odczuwasz swoje uczucia, myślisz o swoich pomysłach, podejmujesz decyzje i sięgasz po swoje marzenia, może być dość nietypowy. To z Twojego przykładu inni mogą się wiele nauczyć, naśladować i przyjąć zupełnie nowy sposób życia, który sprawi, że pokój, miłość i zrozumienie będzie dla nich najważniejszym priorytetem. Ale ważne jest, aby zrozumieć, że Twoje marzenia o lepszym życiu się skończyły. Te dni właśnie nastały!

Droga Życia 2 umożliwia Ci przedstawienie pomysłów, które kiedyś były uważane za idealistyczne i nierealne, ale teraz są uznawane za fundament bardziej przyjaznego świata. Pozostań wierny swoim uczuciom i miej odwagę kwestionować tak zwany autorytet i tradycję. Musisz nauczyć się to robić bez użycia siły. Zamiast tego wykorzystaj swoją naturalną zdolność do przekonywania.

Wibracja 2 niesie pewną mądrość, którą należy wykorzystać. Zapewnia Ci ona też inteligencję pozwalającą osiągnąć Twoje cele bez narażania Twojego poczucia bezpieczeństwa lub reputacji. Twoja wrażliwa natura zapewnia Ci dużą mądrość. Jeśli jesteś wystarczająco cierpliwy jeśli chodzi o szczegóły, to będziesz wiedział jak stworzyć ciszę z chaosu. Masz wysoką zdolność odczuwania, intuicji i poczucia własnej drogi życiowej. Musisz czuć się komfortowo z tym darem, albo możesz zostać przytłoczony własnymi uczuciami, a następnie odciąć się od nich kompletnie, przez co staniesz się zimny i wydawałoby się bez serca. Twoje postrzeganie rzeczywistości jest tym, co sprawia, że jesteś tak wrażliwy w pierwszej kolejności, ale akceptacja rzeczywistości i pragnienie zmiany (a nie tylko zamaskowanie rzeczywistości) może dodać Ci siły i dać niesamowitą satysfakcję osobistą.

Nasze niezrozumienie emocji doprowadziło nas w zatrważającym stopniu do zaprzeczenia naszym uczuciom - naszej prawdziwej wrażliwości. Większość ludzi zapomniała jak należy czuć. Robią wszystko, co w ich mocy, aby stłumić wszelkie uczucia, które mogą się pojawić. U numerologicznej 2 zdolność odczuwania jest podstawowym atutem. Jeśli odetniesz się od niej, nie będziesz w stanie poczuć szczęścia. Nie będziesz czuł się w pełni żywy lub świadomy. Bez względu na to, jak rzeczywistość sprawia, że się czujesz, Twoja akceptacja rzeczywistości jest tym, co czyni cię tak inteligentnym i jest kluczem do Twojego sukcesu i szczęścia.

Numerologiczne 2 mają tendencję do popadania w skrajności. Niektórzy są nadwrażliwi, bierni i umniejszający swoją wartość, podczas gdy inni są agresywni, złośliwi, kontrolujący, osądzający, a nawet okrutni. Często zawisają między skrajnościami, zanim zostanie osiągnięta równowaga. Te skrajności są tworzone przez różne lęki, z którymi trzeba się zmierzyć twarzą w twarz. Tylko wtedy będziesz wiedział, czego należy się obawiać, a czego nie. Numerologiczne 2 często są bardzo nieśmiałe. Ale kiedy pozostaniesz wierny sobie i będziesz podążać za swoimi uczuciami, Twoja nieśmiałość i pokora zamieni się w blask i godność.

Cyfra 2 to relacja. Twoje poczucie siebie samego jest często przyćmione przez potrzebę interakcji i rozumienia innych ludzi i ich sytuacji. Liczba 2 uczy Cię, jak powiązać jedną rzecz z drugą, aby można było nawiązać sensowne więzi. Krewni odgrywają ważną rolę, chociaż nie wierzysz, że jesteś winien posłuszeństwo niektórym ludziom tylko dlatego, że jesteś związany z nimi krwią lub prawem. Jesteś w stanie wyczuć się ich potrzeby, motywacje i przyczyny ich problemów. Jesteś w stanie wyjaśnić i opisać swoje uczucia wobec innych ludzi, werbalnie lub artystycznie.

Cyfra 2 reprezentuje współpracę. Daje Ci to możliwość zostania organizatorem, asystentem, partnerem i mediatorem. Często znajdziesz się w sytuacjach, w których współpraca jest wymagana. Nie oznacza to podporządkowania się wymaganiom lub złej woli innych. Oznacza to działanie na własną rękę, zazwyczaj w zespole lub grupie, w której każdy ma możliwość wniesienia wkładu lub odegrania roli. Współpraca oznacza wspólne działanie.

Jesteś tu po to, aby łączyć innych ludzi. Twoi przyjaciele i rodzina to tak różnorodna grupa charakterów, które mogą mieć razem niewiele wspólnego, z wyjątkiem więzi, które dzielą z Tobą. Być może nie jesteś przywódcą grupy, ale bez Ciebie, aby zachować więzi, grupa może nie być w stanie utrzymać się razem.

Możesz się zastanawiać, skoro masz Drogę życia 2, ścieżkę pokoju i zrozumienia, dlaczego doświadczyłeś tak surowego, chaotycznego lub niewrażliwego dzieciństwa. Chociaż Twoje wysiłki były widoczne, być może nie otrzymałeś uznania za swoją inteligencję, wkład lub talent. Prawdopodobnie wpadłeś na wspaniałe pomysły, które zostały zlekceważone lub wprowadzone w życie przez kogoś innego. Być może znalazłeś się na pozycji lidera, a potem zdałeś sobie sprawę, że Twoje pomysły były zbyt idealistyczne dla tego brutalnego świata.

Zrozumienie i zaakceptowanie swojej przeszłości uwolni Cię od bólu, żalu, gniewu, strachu, poczucia winy, wstydu i winy, które podążyły za Tobą w dorosłość. Wcześniejsze doświadczenia były niezbędne, aby zaszczepić w Tobie pragnienie pokoju. Ta akceptacja może nie być łatwa do osiągnięcia, i aż do osiągnięcia dojrzałości, możesz chcieć wziąć odwet lub w inny sposób kontrolować tych, którzy są z tym związani. Ale instynktownie wiesz, że przebaczenie jest kluczem. Pragnienie pokoju jest siłą napędową dla wszystkiego, do czego dążysz w dzisiejszym życiu.

Twoje nastawienie dyplomaty jest ważne. Musisz też nauczyć się wyrażać siebie w sposób, który pomaga innym widzieć rzeczy z innych punktów widzenia. Dostęp do tego daru można uzyskać tylko poprzez rozwijanie umiejętności dostrzegania zalet innych poglądów; poprzez bezstronność, szerokie horyzonty i cierpliwość. Prawdziwe porozumienie oznacza, że wszyscy zainteresowani muszą czuć się zadowoleni z osiągniętego rezultatu. Jeśli tak nie jest, to prawdziwa ugoda nie miała miejsca i ktoś jest zmuszany do zaakceptowania czegoś, co jest dla niego nie do przyjęcia. Podstawowe poczucie straty, zdrady i gniewu pozostaje, a z czasem (czasami pokoleniami), te emocje odradzają się, aż do momentu, gdy nie można ich już dłużej trzymać w ryzach. W końcu wybuchają. Jest to jeden z głównych powodów, dla których historia się powtarza i nie można osiągnąć trwałego pokoju. To musi się zmienić w tym stuleciu, a Ty jesteś jednym z ludzi, którzy mogą pomóc to zmienić.

Musisz być cierpliwy i uważny, gdy obserwujesz, jak inni osiągają swoje wyniki z siłą, której Ty po prostu nie posiadasz. Za każdym razem, gdy będziesz próbował naśladować agresywną taktykę innych, to skończy się na tym, że będziesz mieć niepotrzebne problemy. Inni ludzie będą czasami skłonni, by przypisywać sobie Twoje pomysły i wysiłki, naśladować Twój styl lub metody, albo wykorzystać Ciebie i Twój talent bez należnego Ci uznania. Możesz sądzić, że po prostu nie masz wystarczającego talentu, aby cieszyć się pewnego rodzaju sukcesami, które inni wydają się osiągać z łatwością. Ale jest to tymczasowa sytuacja, w której nauczysz się tego, czego trzeba się nauczyć, ale w końcu zostaniesz zauważony, i z satysfakcją zauważysz, że Twój sukces umożliwił innym również odnieść sukces.

Kiedy numerologiczna 2 staje się sfrustrowana swoją wolniejszą drogą, jest wtedy w stanie zamienić dyplomację w oszustwo. Jeśli kiedykolwiek dokonasz takiej manipulacji, możesz znaleźć się w sytuacji, w której będziesz uważany za osobę przebiegłą lub "dwulicową". Możesz sprytnie ukrywać fakt, że Twój dar perswazji stał się siłą napędową manipulacji i zamiast przepraszać, możesz obrócić sytuację i sprawić, że inni poczują się winni. To Twoja własna wina na odwrót. Nazywa się to obwinianiem.

Twoje własne uczucia mogą być bardzo łatwo zranione. Nie musi tak być, jeśli nauczysz się odpoczywać sam z sobą. Możesz chcieć wycofać się z sytuacji, w których inni są nieczuli, obojętni lub niemili, ale w ten sposób możesz pozbawić się wartościowych doświadczeń, które mogą być dla Ciebie korzystne. Musisz nauczyć się odważnie i inteligentnie radzić sobie z brakiem wrażliwości ze strony innych osób. Należysz do tego wielkiego, tętniącego życiem świata, sprawiając, że wszystko dzieje z korzyścią dla innych, ale też i dla Ciebie.

Chcesz być dobrym przyjacielem, ale też musisz wiedzieć, że jesteś kochany. Możesz sprawiać wrażenie osoby pewnej siebie, ale wewnętrznie możesz być onieśmielony przez tych, którzy wydają się bardziej zdolni niż Ty. Mogą się również zdarzyć sytuacje, w których zakwestionujesz swój własny talent. Są to chwile, kiedy Twoje siły perswazji ulegają odwróceniu, umożliwiając innym wmówienie Ci rzeczy, które są dla Ciebie niekorzystne, lub wybicie Ci z głowy rzeczy, których chcesz i pragniesz. Naucz się mówić "nie", kiedy "nie" jest tym, co chcesz powiedzieć.

Uważaj, by nie ulegać presji innych tylko po to, by uniknąć starć. Twoje poczucie szacunku do samego siebie musi być rozwijane, abyś mógł stawić czoło codzienności z wiarą we własne możliwości. Twoje mocne strony często znajdują się tam, gdzie brakuje ich u innych ludzi. Robiąc dla nich to, czego oni nie mogą lub nie zrobią dla siebie, w ramach jakiejś konkretnej dziedziny, ugruntujesz sobie silną pozycję, w której będziesz uważany za niezastąpionego.

Magnetyczne oddziaływanie wibracji 2 jest odczuwalne na całym świecie. Dostarcza Ci tego, czego potrzebujesz, nie tylko po to, aby przetrwać drastyczne zmiany, które teraz zachodzą, ale także po to, aby zrozumieć je na tak głębokim poziomie, że możesz się konstruktywnie zaangażować bez narażania się na niebezpieczeństwo.

Silna intuicja jest jednym z głównych darów wibracji 2. Aby usłyszeć swój wewnętrzny głos (intuicję), konieczne jest, aby poczuć swoje uczucia tak spontanicznie jak to możliwe. Długo wierzono, że intuicja jest funkcją umysłu, ale tak nie jest. Intuicja to "zmysłowość". Zmysłowość to odczuwanie. Dlatego to siła uczuć pozwala Twojemu umysłowi naprawdę coś "poznać". Jesteś jednym z "zmysłów" ludzkości i ważne jest, abyś dowiedział się więcej o sile kobiecej energii emocjonalnej - uczciwości!

Zmniejsz stres w swoim życiu. Wibracja 2 to wolno poruszająca się i delikatna energia. Presja, która pochodzi z prób przyspieszania niektórych rzeczy może sprawić, że będziesz fizycznie, emocjonalnie lub psychicznie wyczerpany. Za każdym razem, gdy czujesz nieznośną presję, prawdopodobnie sam wywierasz nacisk - lub jesteś przez kogoś popychany - zbyt mocno.

Możesz mieć wiele do zrobienia w swoim życiu, ale zrobisz to lepiej, jeśli będziesz działać w wolniejszym tempie oraz obserwować szczegóły i niuanse z tym związane. Nigdy nie zaprzeczaj temu, co czujesz. Poczuj swoje uczucia, zrozum, co je wywołało i jak należy je wyrazić. Z tego doświadczenia możesz zdobyć cenną wiedzę. Nie wystarczy po prostu uznać swoje emocje na płaszczyźnie intelektualnej. Musisz ich doświadczyć. Niech przechodzą przez Ciebie i z Twojego fizycznego ciała. Tylko poprzez prawdziwe odczuwanie swoich emocji będziesz w stanie skutecznie poruszać się po swojej drodze życia. 
          

Liczba duszy 2 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego)

  
Cechą charakterystyczną osób o Liczbie duszy 2 jest to, że są one delikatne, wrażliwe, szlachetne, serdeczne, miłe, wyrozumiałe, troskliwe i uczuciowe. Najważniejsze jest dla nich uszczęśliwianie innych ludzi, nawet jeśli miałoby się to odbywać ich kosztem. Są w stanie zrezygnować z własnych pasji, zainteresowań czy marzeń. Wciąż myślą o tym jak sprawić radość bliźnim, czy to w sposób materialny, jak prezenty, czy niematerialny, jak okazanie troski i zainteresowania cudzymi problemami.

Ważne dla nich jest osiągnięcie wewnętrznej równowagi i doskonałości, co następuje przez rozwój duchowy, a ma to być wypracowane przez unikanie chaosu. Dlatego też wibracja ta nie sprzyja wspinaczce po szczeblach kariery i odnoszeniu sukcesów zawodowych, w każdym razie jest to bardziej utrudnione w porównaniu do innych wibracji Liczby duszy.

Należy tu podkreślić negatywne aspekty tej wibracji jak nieśmiałość, mała przebojowość, brak wiary we własne zdolności i możliwości oraz niepewność. Taka osoba musi być nieustannie dopingowana, zachęcana do wysiłku i przekonywana, że jest w stanie coś osiągnąć, zdobyć lub dojść do czegoś.

Zaletą osoby o Liczbie duszy 2 jest niewątpliwie ich nieprzeciętna wrażliwość i spokój, które sprawiają, że trudno jest wybić jest z rytmu i zawsze potrafią zachować zimną krew, nawet wobec gorących sporów czy nawet awantur. Należy przy tym być ostrożnym i uważać co się mówi takiej osobie, bo jej wrażliwość sprawia, że nawet jedno niewłaściwe słowo może sprawić im ogromną przykrość.
*
Głęboko w twoim sercu jest szczerość, łaskawość i troska o innych. Doceniasz spokojne życie. Spokój i harmonia mają dla ciebie duże znaczenie i wpływają na twoje działania we wszystkim, co robisz -  w biznesie, nauce i miłości. Pragniesz spokojnie i harmonijnie osiągać swoje cele, jeśli to możliwe, ale będziesz walczył, jeśli zajdzie taka potrzeba, chociaż twoja tendencja jest raczej w kierunku perswazyjności niż agresywności. 
 
Twoje prawie nieświadome pragnienie harmonii może czasami sprawiać negatywne wrażenie, kiedy starasz się tylko współpracować z innymi, lub aby uniknąć konfliktów i nieporozumień za wszelką cenę. Robisz rzeczy w imię "pokoju", kiedy nie powinieneś tego robić, a twoja łagodność i skłonność do działania w sposób nieoporny często utrudnia ci stawienie oporu osobie bardziej świadomej lub dominującej. Jesteś kooperatywny w swoich myślach i działaniach, uwielbiasz dzielić się z innymi i pomagać potrzebującym. Zależysz również od innych, nawet jeśli trudno ci to przyznać; często boisz się zaufać swojemu własnemu osądowi. W związku z tym często cierpisz okresy wątpliwości i niepewności, a czasami jesteś zmuszony podporządkować się, kiedy powinieneś dzielić się z innymi w równym stopniu. 
 
Masz naturalny strach przed obrazą, ale powinieneś spróbować przezwyciężyć tę tendencję do wewnętrznej samoświadomości. To sprawi, że staniesz się nieszczęśliwy i sprawi, że stracisz możliwość wykorzystania swoich talentów i spełnienia pragnień i marzeń swojego serca. Twoja delikatna, słodka wewnętrzna natura jest twoim urokiem i czarem; cicha pewność, bezosobowa postawa, ogólna życzliwość, są Twoimi największymi atutami; a jeśli spróbujesz podkreślić te cechy, sprawią, że staniesz się popularny i te cechy pomogą ci osiągnąć to, czego nie możesz otrzymać w życiu. 
 
Współczucie i uczucia dla innych sprawiają, że jesteś atrakcyjny i pociągający dla płci przeciwnej, ale może to skutkować wieloma rozczarowaniami i problemami, dopóki nie nauczysz się samostanowienia i nie staniesz w obronie własnych praw. Istnieje pewna duchowa jakość w twoim sercu, której możesz być nieświadomy. W tej jakości duchowej ma swoje źródła wrażliwość, miłość do piękna i kultury, jak również dar analizy i zdolność do zrozumienia najdrobniejszych rzeczy w życiu. Powoduje to, że unikasz wszystkiego, co jest surowe i niemiłe, ale kiedy nauczysz się używać tej duchowej siły, stanie się ona dynamiczną siłą, magicznym kluczem, pozwalającym ci kontrolować i kierować swoimi sprawami o wiele skuteczniej niż jakakolwiek wiedza materialna może ci dać. 
 
Czasami możesz być niezdecydowany i mieć trudności w podejmowaniu decyzji. Kiedy znajdziesz się w tym stanie, "wyskocz z niego" i miej więcej zaufania do samego siebie. Zapomnij o swoich lękach i obawach oraz o tym, co inni mogą pomyśleć lub powiedzieć. Podążaj za interesującymi cię rzeczami. Doceniaj swoją umiejętność współpracy i bycia szczerym. Przenieś swoją wrażliwość na pole artystyczne i codzienne życie. Wtedy będziesz w stanie pokonać przeszkody i problemy codziennego życia i uzyskać więcej impulsów do działania. Twoja zdolność "mieszania" powinna pomóc Ci w świecie biznesu, zwiększyć Twoje umiejętności zawodowe i pomóc ci w realizacji twojego Przeznaczenia. Łagodność nie musi oznaczać nieszczerości. Bądź wierny swoim wyższym celom. Podziel się swoim sukcesem z innymi, a życie stanie się dla Ciebie bardziej wartościowe. Osoby z numerem 2 w Liczbie duszy są pomocne i towarzyskie.
 

Liczba Ekspresji zewnętrznej 2


Osoby o Ekspresji zewnętrznej 2 są łagodne, dobre, serdeczne i spokojne. Czasami może się zdarzyć, że coś wyprowadzi je z równowagi, ale zdarza się to rzadko, mogą wówczas być poirytowane lub zdenerwowane, jednak najczęściej są to osoby taktowne, urokliwe i mające zwykle dobre intencje. Niekiedy może się wydawać, że są naiwne, gdyż mogą godzić się a wiele rzeczy i są skore do pomocy i uczynne bez wzajemnych oczekiwań. Są bardzo lubiane przez otoczenie i szybko potrafią zjednywać sobie ludzi. Warto jednak pamiętać, że pod pozorem spokoju, wewnątrz ukrywa się osoba nieśmiała i wrażliwa. Ponieważ jest to wibracja delikatna i niepewna siebie, byłoby idealnie, gdyby została wzmocniona silniejszymi cyframi w portrecie numerologicznym, które dodałyby energii i motoru do działania.

Osoba o Ekspresji zewnętrznej 2 powinna być zawsze schludna i czysta, i co jest ważne - zazwyczaj tak jest. Dwójka może być bardzo wybredna, jeśli chodzi o to, aby wszystko było dokładne tak jak tego chce. Dwójka ma przyjemną osobowością z delikatnym sposobem bycia. Możne przejawiać zamiłowanie do noszenia wyszukanych ubrań, ale rzucające się w oczy i efektowne ubrania powinny być odłożone na bok, a powinna nosić swobodne i zadbane ubrania. Osobowość numer dwa powinny przestudiować style i dostosować je do własnej osobowości, aby nie były zbyt proste lub bezbarwne.
 

Cele życia 2


Najważniejszy dla osoby o Celach życia 2 jest wewnętrzny spokój i równowaga, zatem z pewnością nie są to cele materialne. Chcą służyć pomocom innym ludziom, są skromne, nieśmiałe i prostolinijne. Są w stanie wiele dać z siebie i poświęcić się, aby innym było dobrze, dla siebie nie chcą żadnych zaszczytów, nie lubią też za bardzo zwracać na siebie uwagi. Najważniejsze są dla nich sprawy i dobre samopoczucie bliskich i dalszych im osób. Są one przekonane, że jest to cel ich życia, zatem takie zachowanie nie jest przejawem uległości, słabego charakteru, czy tchórzostwa. Mają talent do zjednywania sobie ludzi, a także wrażliwość, dlatego są świetnymi mediatorami, nawet w sprawach beznadziejnych, potrafią przy tym pocieszyć ludzi w potrzebie, pozbawionych wszelkich nadziei. Osoby te nie lubią sporów i zawsze dążą do ich rozwiązania, czują także że ich przeznaczeniem jest niesienie miłości i pokoju. Wiedzą, że takie cechy charakteru jak dyplomacja, wrażliwość, takt, tolerancja dla odmienności, łagodność, subtelność, wyrozumiałość, gotowość do poświęcania się, służą nie tylko im samym, ale również innym osobom. Dla nich samych najważniejszy jest spokój, poczucie bycia kochanym i poczucie polegania na najbliższych w trudnych sytuacjach.

Dyplomacja to dziedzina, w którym dwójka się spełni. Ma talent do nawiązywania kontaktów z innymi i łączenia zwaśnionych stron dla wspólnego dobra w sferze publicznej i na gruncie koleżeńskim. Sztuka, muzyka, muzea, biblioteki dają przyjemność i możliwości. Dwójka jest skłonna zwrócić się w stronę religii, pracy duchowej i nauczania. Piękna pokora, zrodzona ze świadomości "tego czegoś" zwanego Bogiem, przyciąga innych ludzi.
 
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może nieco nie dokładnie obliczyłem [przepraszam ],samemu idzie obliczyć ,wystaczy ssumować liczby , może się to pięknie czyta ,ale to cechy charakteru do przepracowania i wypracowania w rozwoju duchowym \ samo-doskonaleniu swym wewnętrznym ,39 np-. to 3+9=12=1+2=3 czyli trólka liczba wibracyjna życia .

Numerologiczna 3 - charakterystyka numerologicznej Trójki

Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 | Fot. Genituram

Trójka (numerologiczna 3) bardzo kocha życie i jest z natury radosna. Nic więc dziwnego, że wszędzie, gdzie się pojawi, wnosi radość. Żadna inna liczba nie jest nosicielem tak wielkiej ilości sympatii, wesołości i uroku osobistego. Można wręcz powiedzieć, że Trójka jest zawsze duszą towarzystwa, która zapewnia wszystkim dobrą zabawę i relaks.

Trójka jest osobą wielkoduszną i bardzo łagodną. Większość jej znajomych uważa ją po prostu za dobrą osobę, na którą można liczyć w potrzebie. Tym bardziej, że Trójka jest bardzo energiczna i entuzjastycznie podchodzi do życia. Jej dynamiczna postawa napędza wszystkich dookoła.

Nie można zapominać, że Trójka jest również wszechstronnie utalentowana. Posiada bystry umysł i szybko uczy się nowych rzeczy. Chłonie wiedzę niczym gąbka wodę. W dodatku żadnej trudności nie sprawia jej komunikowanie się z innymi, a to – jak wiadomo – jeszcze bardziej ułatwia naukę i rozwój osobisty.

Numerologiczna 3

Wiele osób uważa Trójkę za osobę w czepku urodzoną. Dlaczego? Ponieważ Trójka jest zawsze pozytywnie nastawiona, a co za tym idzie, udaje się jej zrealizować większość swoich zamierzeń. Wie, jak osiągać marzenia, co może być nawet powodem zazdrości ze strony innych ludzi. W dodatku, nawet w obliczu porażki, Trójka zachowuje pogodę ducha. Takie podejście sprawia wrażenie, że Trójka ma zawsze szczęście. Dlatego też tak postrzega ją otoczenie.

Numerologiczna Trójka jest liczbą pełną pozytywnej energii. Cechują ją przede wszystkim serdeczność, otwartość oraz wrodzona sympatia. Trudno taką osobę oceniać negatywnie. Tym bardziej, że w towarzystwie jest nieocenionym kompanem. Mało kto potrafi tak dobrze rozkręcić imprezę. W tej kwestii nie można odmówić Trójce wyjątkowej kreatywności i przedsiębiorczości.

Symbolizm Trójki

Trójka to umiejętność porozumienia – nawet między osobami o skrajnie odmiennych poglądach. Potrafi wprawić w dobry nastrój nawet najbardziej naburmuszonych adwersarzy. Numerologiczna Trójka symbolizuje harmonię oraz świętą trójcę: ciało, umysł i duszę. Odnosi się również do owoców harmonijnego związku pomiędzy mężczy­zną i kobietą. Wibracja tej liczby przynosi harmonię istnienia, rozsądek oraz szczęście. Trójka ma zresztą o wiele więcej znaczeń – jest to chyba najbardziej symboliczna ze wszystkich liczb.

Słowa kluczowe: szczęście, przyjaźń, zdolności adaptacyjne, twórczość, płodność.

Podstawowy symbol: Kreatywność

Podstawowa działalność: artysta

Zobowiązania karmiczne: rozpowszechnianie pozytywnej filozofii optymizmu.

Osobiste wyzwanie: nauka koncentracji i kontemplacji głębszych prawd życiowych.

Powiązania z astrologią: Wenus

Powiązania z tarotem: Cesarzowa

Kamień: turkus, granat

Ciało niebieskie: Mars

Cechy pozytywne: charyzma, elokwencja, wielkoduszność, artystyczna dusza posiadająca twórcze talenty, przedsiębiorczość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, idealizm, optymizm, serdeczność, radosna i sympatyczna osobowość, pozytywne myślenie, zapał do działania, natchnienie, błyskotliwy umysł, łagodność uczuć, lubi być centrum zainteresowania.

Cechy negatywne: próżność, niestałość, brak wytrwałości, unikanie zobowiązań, nadmierna podatność na wpływy innych ludzi, zadufanie w sobie i skłonność do mitomanii, lekkomyślność, niedojrzałość, powierzchowność, nieodpowiedzialność, uciekanie od rzeczywistości i kłopotów, ekstrawagancja.

Sławne numerologiczne Trójki

Karol Dickens, Fidel Castro, Celine Dion, Kathy Perry, Rihanna, Nelly Furtado, Kartezjusz, Juan Casanova, Reese Witherspoon, Christina Aguilera, Cameron Diaz, Snoop Dogg, Jackie Chan

Liczba przeznaczenia

Trójka jest rewelacyjnym gawędziarzem. Potrafi opowiadać różne historie całymi godzinami. Nie ma przy tym znaczenia, czy opowiada coś z własnej przeszłości, czy dzieli się doświadczeniami znajomych, czy też przeczytanymi w Internecie czy innych mediach historiami. Póki Trójka może mówić, jest zadowolona i… no cóż, mówi jeszcze więcej.

Być może powodem gadulstwa Trójki jest jej potrzeba wyrażenia siebie w jakiejś twórczej formie. Opowiadanie historii to jeden ze sposobów, ale o wiele lepiej będzie, kiedy Trójka zajmie się działalnością artystyczną. Mało kto jest aż tak utalentowany, więc sztuka będzie w tym wypadku doskonałym wyborem. Dla Trójki nie ma znaczenia, jaką wybierze dziedzinę – sprawdzi się świetnie w każdej.

Wędrówka Trójki przez życie to niezliczona ilość romantycznych związków, podróży i beztroski. Przygoda to drugie imię Trójki. Ona po prostu nie może wieść nudnej, rutynowej egzystencji w małej wiosce, gdzieś na końcu świata. Trójka musi mieszkać w wielkim mieście i mieć okazje do dobrej zabawy.

Trójka w naturalny sposób wyczuwa, kiedy pojawia się okazja do przeżycia ekscytującej przygody. Jest na nią cały czas gotowa, więc raczej nie przegapi wspaniałych doświadczeń, jakie ją czekają za każdym kolejnym, życiowym zakrętem. Nawet jeśli nic nie pojawi się przed Trójką, ona sama stworzy niejedną okazję do podjęcia wyzwania.

Każda Trójka jest osobą bardzo aktywną. Nie może siedzieć w fotelu przed telewizorem i oglądać nudne teleturnieje. Ona musi działać. Takie jest jej przeznaczenie i nic tego nie zmieni. Trójka nie pozwoli, by cokolwiek ją ominęło. Prędzej umrze, niż da się zamknąć w czterech ścianach swojego mieszkania.

Dla Trójki najlepszym wyborem są zatem zawody związane z działalnością artystyczną lub podróżami. A najlepiej z obiema tymi rzeczami. Trójka świetnie sprawdzi się jako przedstawiciel mediów, na przykład dziennikarz. Nie tylko będzie mogła wciąż poszerzać swoje horyzonty, ale także tworzyć nowe dzieła. Nie wspominając już o fakcie, iż zbieranie materiałów sprawi Trójce wiele przyjemności.

Czego Trójka powinna unikać? Jej największą słabością jest zbytnie ufanie innym ludziom. Niech nie wierzy we wszystko, co jej powiedzą. Dzięki temu ustrzeże się przed wieloma kłopotami.

Dowiedz się więcej na temat liczby przeznaczenia.

Liczba osobowości

Każda Trójka uwielbia towarzystwo innych ludzi. Jest ekstrawertykiem lubiącym rozrywkowe życie i jest święcie przekonana, że z życia należy dobrze korzystać. W końcu mamy na tym świecie maksymalnie kilkadziesiąt lat – to niewiele, zważywszy na ilość możliwości, jakie daje wszechświat.

To, czego Trójka nie znosi najbardziej, to nuda i monotonność. Będzie się przed nimi broniła rękami i nogami. Nie pozwoli na to, by takie stało się jej życie. Będzie wówczas czuła niepokój i natychmiast postara się zrobić coś, co zmieni ten stan rzeczy. Trójka zdecydowanie bardziej woli wszystko to, co nieprzewidywalne. Takie rzeczy ją ekscytują, natomiast rzeczy przewidywalne przyprawiają o mdłości.

Trójka najbardziej na świecie ceni sobie sukces. Zawsze patrzy w przyszłość, lecz nie próbuje niczego planować. Idzie na żywioł. Wie, że jest wystarczająco utalentowana, by udało jej się zrealizować marzenia. Nawet w obliczu porażek nie staje w miejscu i nie zamartwia się niepowodzeniami zbyt długo. Traktuje je jako dobre lekcje, dzięki którym w przyszłości stanie się jeszcze lepsza.

W miłości Trójka radzi sobie doskonale. Jest człowiekiem czynu, więc z łatwością zaczyna flirtować z osobą, która jej się spodoba. W dodatku uwodzenie wychodzi jej rewelacyjnie. Trójka jest otwarta i radosna, co pozytywnie nastawia do niej płeć przeciwną.

Niestety Trójka nie jest stała w uczuciach. Szybko się zakochuje i równie szybko zmienia obiekt swoich uczuć na inny. Nie można wpaść z nią w rutynę, bo ucieknie czym prędzej. Trzeba jednak przyznać, że póki jest w związku, adoruje swojego partnera z niesłabnącym zaangażowaniem.

Dowiedz się więcej na temat liczby osobowości.

Liczba serca (duszy)

U Trójki – gdzieś w głębi duszy – czai się olbrzymi romantyzm. Dlatego bez wahania objechałaby cały świat w poszukiwaniu miłości. Pragnie przy tym zdobyć partnera doskonałego, który spełni wszystkie jej marzenia. Kiedy go znajduje, nie przejmuje się wcale jego obecnym stanem cywilnym. Jeśli Trójka się zakocha, będzie adorować nawet osobę będącą już w stałym związku. Obrączka na palcu jej nie powstrzyma.

Trójka czuje również wewnętrzną potrzebę tworzenia. To może być powieść, malarstwo lub muzyka – cokolwiek, byle tylko stworzyć wiekopomne dzieło. Równie dobrze Trójka może się zabrać za uprawianie filozofii – to też jest prawdziwa sztuka. Dla Trójki naprawdę niewiele dróg jest zamkniętych.

Dowiedz się więcej na temat liczby serca.

Liczba ekspresji

Każdy uważa Trójkę za osobę radosną i sympatyczną. Takie sprawia wrażenie, gdziekolwiek się zjawi. Budzi w ten sposób zaufanie i nic dziwnego, że przyciąga uwagę innych, co zresztą sprawia jej wielką przyjemność. Nie ma się co dziwić, że Trójka łatwo nawiązuje kontakty. To przychodzi jej niemal tak naturalnie jak oddychanie. Trójka prowadzi bujne życie towarzyskie i nie wymaga to z jej strony żadnego wysiłku.

Dla Trójki każde wyzwanie to okazja do konfrontacji z nowymi ideami i pomysłami. Czyż może być coś piękniejszego? Trójka jako liczba ekspresji pozwala poznawać wszystko, co nowe – ludzi, miejsca, koncepcje. Warto skorzystać z jej wibracji, ponieważ prowadzi to do wielu wspaniałych doświadczeń, które w ludzkim życiu są przecież nieocenione.

Pozdrawiam :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.