macik889

Zepsuta Gitara

3 posty w tym temacie

Witam.

Ostatnio często mi się śnią sny ze zepsutą gitarą, dwóch nie pamiętam ale ostatni pamiętam że miałem grać koncert i się zepsuła.

Wiem że mało ale interesuje mnie sama istota zepsutej gitary we śnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zepsuta gitara moze symbolizowac w twoim snie czesc ciebie samego.Jest cos w tobie co sie "psuje" lub jest "zepsute"Sfera ta moze dotyczyc np.czesci ciebie odpowiadajacej za dzialanie- prace,ktora wykonujesz,lub moze cos tworzysz[piszesz,grasz,malujesz,spiewasz]Chodzi o to,ze ta czesc ciebie,ktora odpowiada za kreowanie sie jest prawdpodobnie zmeczona lub tak przemeczona, ze "pekaja" struny.Wez gleboki oddech i odpocznij.Biore pod uwage rowniez zmeczenie psychiczne nie tylko fizyczne-moze byc jedno i drugie razem,albo osobno.Dostosuj to do swojej sytuacji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli gitara jest w rzeczywistym życiu czymś ważnym dla Ciebie, to taki sen może być podświadomą obawą, że coś tak ważnego jak ta gitara popsuje się akurat przed równie ważnym wydarzeniem jak koncert... Na koncercie z popsutą gitarą skompromitowałbyś się. Jasne, że powstaje obawa. Ale są być może w Twoim życiu również inne wydarzenia, w związku z którymi masz obawy, że coś nie wypali.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.