Radiestezja

Radiestezja Terapeutyczna

5 postów w tym temacie

Witam,

Jestem tutaj nowa, więc wybaczcie jeśli coś źle robię :)

Chciałam się z Wami podzielić tematem dotyczącym Radiestezji Terapeutycznej, a dokładniej emitorami Białego Ozyrysa. Może ktoś już coś na ten temat słyszał ?? Kilka lat temu miałam problemy zdrowotne (kamienie żółciowe - częste ataki), dla lekarzy była to prosta sprawa jeśli leki nie skutkują to wymagana jest operacja. Na tą wieść wpadłam w panikę ponieważ boję się pobierania krwi a co dopiero operacji. Postanowiłam dowiedzieć się co może mi jeszcze pomóc. Szukałam ziół, bioenergoterapeutów, radiestetów i wtedy natrafiłam na firmę która zajmuje się likwidowaniem chorób dzięki emitorom. Na początku byłam sceptycznie nastawiona bo w jaki sposób mogło by mi to pomóc, ale stwierdziłam że należy spróbować a później dyskutować. I teraz niczego nie żałuje :) Metoda rewelacyjna i w 100% bezpieczna. Od czasu pracy właśnie z tymi emitorami nie miałam żadnych ataków a kamienie systematycznie zmniejszały swoją objętość. Lekarze byli w szoku, nie potrafili tego wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Postanowiłam bardziej zagłębić się w tematykę Radiestezji Terapeutycznej i wybrałam się na kurs. Dowiedziałam się w jaki sposób mogę radiestezyjnie sprawdzać sobie co jest dla mnie dobre a co mi szkodzi, jak stosować emitory i jak one działają. Jak dla mnie świetna sprawa, polecam wszystkim.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..... nie znam się na tym w ogóle. A co byś poleciła dla lepszego zdrowia psychicznego i duchowego ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukiwaczu, to już drugi Twój post, który czytam, gdzie pytasz o zdrowie psychiczne i duchowe. Cokolwiek to drugie znaczy.

Moze opisz w jakimś nowym temacie problem, jaki chcesz rozwiazać. Bo widzisz, zdrowie psychiczne to temat rzeka. Choroby psychiczne, które już są zdiagnozowane leczy sie konkretnymi metodami. Amulety czasem wiecej zaszkodza jak pomogą, zależy od schorzenia. Radiestezyjne też zapewne trzeba dobrać do konkretnej choroby. Jeśli zaś chcesz chronic na przyszłosć zdrowie psychiczne, to też warto zadać sobie pytanie z jakiego powodu obawiasz się, ze coś moze mu zagrażać?

Zajmowanie się magią czy okultyzmem, a nawet rozwojem duchowym bez solidnych podstaw, przygotowania i nieodpowiedizalnie może czasem (nie musi) doprowadzić do "jazd psychicznych" a nawet do poważniejszych konsekwencji, które mogą zakończyć się szpitalem.

Zdrowie duchowe. Co to jest? Co pzrez to rozumiesz i co chcesz chronic lub leczyć?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdrowie duchowe. Co to jest? Co pzrez to rozumiesz i co chcesz chronic lub leczyć?

Prze Ducha człowieka rozumiem całą jego istotę, charakter, czyste Ja, które odzwierciedlane jest w świecie fizycznym przez ciało razem z umysłem.

A zdrowie duchowe to właśnie czysty duch człowieka, który może nieskrępowanie się rozwijać i funkcjonować bez przeszkód.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... No jeśli tak to widzisz to ok. Aczkolwiek duch, dusza, ciała subtelne to chyba bardziej skomplikowany system. Bardzo ze soba powiązany.

Dusza jest czysta i wolna, niezależnie co twkwi obecnie w ciele i umyśle człwoieka. To są doświadczenia, z których czerpie dusza i dzięki nim się rozwija.

Dobrze, ze chcesz cos dla siebie zrobić, ważne by nie stać w miejscu. W takim ujeciu duch (dusza) rozwija się bez przeszkód cały czas.

Nie mniej jeśli ktoś chce zacząć się rozwijać w pelni swiadomie to warto zajać się medytacją, oczyszczaniem mentalnym i energetycznym, lub znaleźć swoja drogę rozwoju duchowego. Każdy ma inną, jedni wybiorą jakieś ścieżki wiary, inni filozofii, często polaczą to z czymś jeszcze, np z uzdrawianiem reiki, Huną, szamanizmem czy innymi ścieżkami.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.