M-B-100

Sen o krwi

5 postów w tym temacie

Przez dwa dni pod rząd śniła mi się krew . W pierwszym dniu widziałam dziewczynkę i dużo około niej jej krwi,to dziecko krwawiło,było ubrudzone krwią ... w drugim dniu śniła mi się moja krew miesięczna , tak dużo jej było i taka gęsta była ,że nie mogłam jej zatamować ...

SEM O KRWI W JAKIEJKOLWIEK POSTACI NIE WRÓŻY DOBRZE - DWA DNI PÓŹNIEJ WYWALILI MNIE Z PRACY Z MOJEJ WINY ZA NIESUBORDYNACJĘ ...

PISZĘ O MOIM ŚNIE TAK DLA WIADOMOŚCI DAL INNYCH...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie chcę tu wprowadzać zamieszania, ale wtrącę swoje 3 grosze. vood.gif

M-B-100, oczywiście w Twoim przypadku sny o krwi zbiegły się z nieprzyjemną sytuacją w pracy, ale nie generalizowałabym. Miałam kilka indywidualnych interpretacji snów z krwią, które nie wiązały się przyszłymi złymi wydarzeniami, zwłaszcza w sferze zawodowej. Częściej takie sny związane były z uczuciami, a wypływająca krew z obawami o utratę tych uczuć, ale w fazie wewnętrznych, podświadomych obaw. Dlatego w interpretacjach snów nie przepadam za sennikowymi znaczeniami czy generalizowaniem symboli i znaczenia elementów snu. W snach, które nie są stricte prorocze, częściej pojawiają się sprawy z naszego "życia wewnętrznego".

To takie moje 3 grosze, także dla wiadomości innych oczko.gif

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie sny sa kwestia indywidualną i każdy ma swoje filtry, przez które przepuszcza pewne znaczenia symboli. Też nie lubię senników. One niby sa uniwersalne a tak naprawdę mówią o niczym.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie sny sa kwestia indywidualną i każdy ma swoje filtry, przez które przepuszcza pewne znaczenia symboli. Też nie lubię senników. One niby sa uniwersalne a tak naprawdę mówią o niczym.

Oczywiście. Jakkolwiek istnieje pewna pula symboli wspólnych dla nas wszystkich, to i tak we śnie są one przez nas "personalizowane". Sen jest językiem, jakim nasza podświadomość komunikuje się ze świadomością, dlatego występujące w nim symbole są zawsze nasze własne, mają dokładnie takie znaczenie, jakie nadaje im nasz umysł, dzięki czemu dokładne ich poznawanie pozwala poznać mapę własnej podświadomości. Senniki mogą co najwyżej opisywać mapy ich twórców.

M-B-100, podałaś zbyt mało informacji, by można było zinterpretować te dwa sny.

Edytowane przez Xena
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.