fraterp

Szkoła Medytacji Atmanam Widdhi

2 posty w tym temacie

Od września rusza roczna Szkoła Medytacji ATMANAM WIDDHI (skr. "Poznaj Samego Siebie")

Jest ona projektem przeznaczonym dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się medytować ale nigdy nie mieli ku temu okazji lub też zapoznane dotychczas sposoby okazują się niewystarczające.

Dzięki regularnym spotkaniom uczestnicy mają możliwość systematycznego rozwoju, konsultacji z instruktorem, stabilizowania medytacji w swoim życiu codziennym.

Zajęcia rozpoczynać się mogą dowolnego miesiąca, nie tylko we wrześniu. http://psionika.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14:roczna-szkoa-medytacji&catid=3:psychotronika&Itemid=41

Program Szkoły obejmuje takie zagadnienia jak:

  • pozycje medytacyjne
  • klasyczne formy technik medytacyjnych (zen, joga, bon)
  • rozwijanie kontaktu ze spokojem ciała, ciszą mowy i przestrzenią umysłu
  • oczyszczanie kanałów energii
  • otwieranie czakr (pięciu żywiołów, siedmiu głównych, innych)
  • praca z ego
  • uwewnętrznianie energii pięciu żywiołów
  • metody samouzdrawiania (fizycznego i psychicznego)
  • rozwój duchowy
  • ciała subtelne (eteryczne, astralne, mentalne, przyczynowe)
  • mantry i wizualizacje
  • mudry
  • koncentracja
  • telepatia i jasnowidzenie
  • relaksacja oddechowa
  • widzenie aury, czakr, kanałów, energii
  • meditatio mortis
  • projekcja sukcesów (praca, związki, inne)

Zajęcia odbywają się w Lubartowie obok Lublina, jeden weekend w miesiącu (dostosowane do potrzeb i możliwości), szesnaście godzin z przerwami, przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Prowadzi je dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik Paweł Karwat.

Kontakt: Wyślij e-mail, Wyślij e-mail, tel 533 265 536. Koszt: 250 zł miesięcznie.

Od wczesnych lat życia szukałem metody, która pozwoli mi zrealizować samego siebie w aspekcie życia i śmierci. Przez wiele lat poszukiwań odnalazłem swoje spełnienie w medytacji.

W swojej pracy wykorzystuję zarówno tradycyjne, klasyczne, jak i psychotroniczne sposoby medytacyjne.

Medytacja jest najlepszą rzeczą, jaką możemy dać sobie na tym świecie. Dzięki niej otwieramy się na świat, który znajduje się u podstaw tego, jaki postrzegamy na zewnątrz.

Wchodzimy w kontakt ze swoim ciałem energetycznym, a przez nie z astralnym, które pozwala nam konfrontować się z takimi zagadkami jak śmierć i umieranie.

Uważam, że medytacja jest czymś najlepszym, co mógłbym dać innym, dlatego chcę się z Tobą podzielić wiedzą, jaką zdobywałem przez lata.

Dzięki rocznemu kontaktowi osobistemu będę w stanie pomóc Ci pokonać piętrzące się na drodze praktykującego przeszkody.

Medytacja to odkrywanie samego siebie i rzeczywistości. Dzięki niej wchodzimy w kontakt z władzą i mocą, które znajdują się w naszej istocie. Stajemy się zdolni nie tylko stawiać czoła światu zewnętrznemu, ale również tajemnicy narodzin i śmierci.

Paweł Karwat

http://psionika.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14:roczna-szkoa-medytacji&catid=3:psychotronika&Itemid=41

Link do EzoDar na dole strony

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.