Marcin

Obrona Przez... Szukam

19 postów w tym temacie

Szukam kogos, kto mnie nauczy obrony przd wampirami energetycznymi i innymi draniami, ALE obrone chce zalozyc komus, musi byc trwala, ekologiczna i najlpeiej z przykra niespodizanka dla agresora...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrób mu koszulkę z trawy... wampir będzie musiał:

a) policzyć wszystkie włókna

b) rozplątać ją

c) istnieje ryzyko bardzo bolesnego pokaleczenia.

Trwała, ekologiczna i z niespodzianką.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak się w to jeszcze wplecie liście czosnku niedźwiedziego lub zawiesi czosnkowe korale to juz całkiem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to stare, ludowe procedury... i jak najbardziej realne.

Zauważ, że nic nie wspomnieliśmy o półautomatycznych karabinach wystrzeliwujących osikowe kołki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin, ale ja poważnie pytam, po co ta niespodzianka? Sa osoby ktore nieświadomie mogą ściągac od kogoś energię, a tu chcesz w pelni swiadomie zrobić komuś kuku.

Zabezpieczen przed energetycznymi wampirami czy osobami, które to ściągają jest wiele. Najlepiej wizualizowac wokół siebie rodzaje tarcz świetlistycgh czy energetycznych, nie mniej też tzreba być uważnym.

Takie zabawy nie są bezpieczne. Może więc najlepiej unikac kontaktu z takimi wampirami?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, wiem, że są osoby, które nieświadomie ściągają energię, ale chodzi mi o takich, którzy robią to celowo. Zalecenie by ich unikać jest słuszne, ale nierealne. Chyba, że się ma zamiar nie wychodzić z domu, a i tu nie jestem pewien skuteczności.

Ale rozumiem, że nie znajdę tu pomocy, szkoda.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze wampiry ze swej natury, są istotami martwymi.

Po drugie, formy i sposoby zabezpieczeń - te historyczne, to odkopanie grobu, skrępowanie rąk i nóg, odcięcie głowy i położenie w nogach. Ew. kremacja.

Nie ma sensu przejmować się żywymi, co "udają wampiry" albo wampiryzmem energetycznym - jeśli nie jesteś w stanie sam zabezpieczyć swojej energii, to coś dolega Tobie a nie im.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin, od razu zakladasz, że nie znajdziesz pomocy.

Przede wszystkim sam zastanow się nad jedną kwestią. Z jednej strony opisujesz metodę terapeutyczną, ktora niejako korzysta z energii Źródła (czy jak kto to nazwie) z drugiej pytasz o zabezpieczenie pzred wampirem energetycznym, a robisz to w sposob komiczny. Wybacz, ze tak to określe, ale zadajesz pytanie o ekologiczną i trwalą ochronę. Taka ochrona to nie tworzywo sztuczne czy zbroja z utylizowanych odpadów radioaktywna. Wszelkie tego typu zapezpieczenia to dzialania energetyczne i magiczne, więc jak możesz mowic tu o ekologii? Że niby magia jest szkodliwa dla środowiska? czy energetyka?

Są sposoby działan energetycznych lub magicznych ale zastanow się, czy warto. Bo zakladasz to komuś nie sobie. A to zawsze est kij co ma dwa końce.

Jesli uczysz się korzystac z energii Źródła, o czym piszesz w innym poście, to masz najlpesze mozliwe narzędzie do obrony przed kradzieżą wlasnej energii. Możesz też z jej pomocą pomóc innym. Ale tu nigdy nie będziesz mieć trwalego pancerza, bo najwięcej zależy od danej osoby.

Na tym forum byl poruszany już temat wampiryzmu, także tego energetycznego, więc warto może poszperać, w postach o samych wampirach jest już wiele wskazówek jak się ustrzec ich dzialania.

Poza tym jeszcze jedna rzecz. Jeśli zakładasz taką ochronę to nie ma tu znaczenia czy ktoś jest swiaodmym czy nieświadomym podkradaczem eneergii innych. Nie da się tutaj zrobic, ze ty dostaniesz po lapkach bo wiesz, a ty nie dostaniesz bo nie wiesz.

Zobacz też w dziale klątw i uroków post o zabezpieczeniu sie przed nimi, tam też jest o tym, jak sie wampirów ustrzec.

Pozdrawiam serdecznie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej wizualizowac wokół siebie rodzaje tarcz świetlistycgh

ta, zrób tak i odetnij się od większości również pozytywnych energii ...

ja tam tarcze stosuję incydentalnie, co innego robienie naturalnych systemów obronnych

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...

ja tam tarcze stosuję incydentalnie, co innego robienie naturalnych systemów obronnych

Ja mam tak samo. "Stawianie" tarczy najczęściej kosztuje mnie więcej energetycznie niż weźmie sobie "wampir".

Nie bilansuje mnie się.

PozP

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm... Dziwne, ja tak nie mam, a jesli robie wokół siebie świetlistą kulę to w zasadzie nie ma kłopotu by pozytywne energie i dobre duchy miały do mnie dostęp. Nie odczuwam też spadku energii.

Ale to myśę indywidualna sprawa. A powiedzcie w takim razie co stosujecie i jak. Bo na razie mowimy tylko co nie koniecznie jest dobre i dlaczego :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to w związku z czym i odnośnie ktorego pytania?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....... A powiedzcie w takim razie co stosujecie i jak. Bo na razie mowimy tylko co nie koniecznie jest dobre i dlaczego :)

Ja właściwie nie stosuję jakichś specjalnych blokad. Moją ochroną jest "zdrowa" aura. Staram się ją wzmacniać energetycznie i przede wszystkim nie szkodzić jej np. nałogami, przepracowaniem, brakiem chwili dla siebie, złymi związkami...itd. Kiedy aura jest "zdrowa", to nasza energetyka sama się broni przed przypadkowymi intruzami i nie potrzeba jej dodatkowych barier. W przypadku gdy jednak ktoś próbuje mnie specjalnie, agresywnie "podessać" robię się nerwowa i stawiam agresorowi lusterko.

Zdarzają się też sytuację, kiedy widzę, że ktoś jest chory lub bardzo zmęczony i potrzebuje mojej energii, wtedy się dzielę :).

Tak prosto i spokojnie do tego podchodzę.

Hmmm... Dziwne, ja tak nie mam, a jesli robie wokół siebie świetlistą kulę to w zasadzie nie ma kłopotu by pozytywne energie i dobre duchy miały do mnie dostęp. Nie odczuwam też spadku energii.

Skoro nie odczuwasz spadku energii Szepcie, to dlaczego nie masz na stałe zainstalowanej tej kuli?

Nie jest to pytanie złośliwe.... jestem ciekawa.

PozP

Edytowane przez Paradoxa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo ona sie sama robi, jak zachodzi potzreba :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo ona sie sama robi, jak zachodzi potzreba :)

Aaaaa, to to samo co u mnie ze "zdrową" aurą. Sama się jakby zagęszcza jak coś jej zagraża :ostr:

Czyli naturalny system ochronny, pewnie właśnie to Sosna miał na myśli.

PozP

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie ,tylko naturalny system obronny ( silna i zdrowa aura ) ,bo  stawianie jakichkolwiek tarcz i zabezpieczeń eenergetycznych ,może tylko sprawić ,że będziemy bardziej narażeni na ataki złych i wrogich bytów i sił - materialnych i duchowych ,widzialnych i niewidzialnych,to tak jak z zabezpieczeniami w banku ,czym lepsze ,tym złodzieje doskonalsi .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.