Atheo

Pomogę, Poważnie.

18 postów w tym temacie

Otóż wraz z kilkoma ludźmi mam w planach założyć punkt ezo-pomocy. Nie, nie będzie to leczenie ani interpretacja snów, tudzież kart. Jest to poważna oferta, do poważnych spraw. Masz problemy z bytem? Ktoś z twoich bliskich jest opętany? Problem z klątwą?

Pomoc nie jest strikte fachowa aczkolwiek zajmą się tym ludzie którzy w ezo tkwią latami i jeśli już ujawniają własną tożsamość to są poważani, szanowani i sprawdzeni. Mamy w zespole wróżki, jasnowidzów, szamanów i to co akurat jest nam potrzebne.

Nie bierzemy opłat, dlaczego? Bo szukając ciekawych przypadków chcemy zdobywać wiedze. Nasza pomoc nie zaszkodzi a może pomóc. Może warto zaryzykować? Jeśli masz problem to pisz na gg 34333454

Żarty niemile widziane.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy obłozycie klątwą???

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pomoc nie jest strikte fachowa

Ath, z tego co pamiętam zgłaszałem swój akces :)

Pomoc nie jest >fachowa<, ponieważ mało kto zajmuje się przypadkami nietypowymi, a każdy jest inny niż inny.

Mimo to, ośmielę się stwierdzić że będą zajmowali się tym profesjonaliści.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szerszeniu razisz godność mą :D

Nie rzucam klątw (no chyba że się co opsnie)

A poza tym to ma być pomoc a nie szkodzenie więc to rozdziel albo nie wypowiadaj się w taki sposób.

Dziękuję za uwagę, twoją zgłaszam bo uznałam za obraźliwą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szerszeniu razisz godność mą :D

Nie rzucam klątw (no chyba że się co opsnie)

(...)

Jak ma byc skuteczna pomoc lepiej niech się nic nie opsnie. Profesjonalna czy amatorska ale dobzre by było solidnie, bo tu jak z saperem, pomyslic sie mozna raz :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bym się bał powierzyć swojego zdrowia duchowego ludziom, którzy nie mają na tyle dystansu do siebie aby się umieć z siebie pośmiać.

Ale to moje zdanie. Prywatne i mam do niego prawo oraz do jego wyrażania.

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie ktorzy nie potrafia dac sobie rady sami z soba, sa niepewni i lekliwi, kazde slowo czy uwage biora za atak i szybko biegna z placzem do "starszego brata/ siostry" po pomoc - "bo Jasiu pokazal mi jezyk i zrobil do mnie buuuuu!..."

napewno NIE POWINNI brac sie za grzebanie w problemach innych.

A jesli to robia -to chyba tylko po to zeby dowartosciowac swoje malutkie ego.

Takie postepowanie kosztem slabych i bezbronnych jest godne jedynie pogardy.

I jesli ktos znowu mialby sie poczuc urazony ta wypowiedzia, wyjasniam wszystkim inteligentnym inaczej - ze jest to ogolna uwaga, dotyczaca bardziej zjawiska niz konkretnego przypadku...

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ wy jesteście twórczo płodni. Brawo.

A może byłam do tej osoby wcześniej uprzedzona? Ulfie zastanów się pięć razy bo bawiąc się w psychologa bez odpowiedniego przygotowania nie zdziałasz nic dobrego. A z tego co pamiętam lęk i strach jest dobry. Gdybyśmy się nie bali to połowa ludzkości podpuszczona przez jakiegoś idiotę wskoczyła by pod tira (polecam lekturę "Lęk" Masterton, ale jakie prawdziwe kwestie porusza).

Tudzież na tym forum byłam wielokrotnie atakowana więc wasza opinia mi zwisa, a to czy pomagamy skutecznie nie od waszej opinii zależy więc wsadźcie ją głęboko w kieszeń. Jak przyjdą efekty macie prawo oceniać a póki co wasze pseudo-filozoficzne rozważania mające na celu zdyskredytowanie tego przedsięwzięcia mają na celu jedynie wyniesienie was samych ponad to co ja tu proponuje. Ładnie? Nie sądze.

Więc radzę wam patrzeć ponad, i nie dopisywać za wiele. Bo nuż wyjdzie z tego fantasy pokroju Eragona który dla mnie większej wartości poza zabiciem czasu nie ma.

Ulfie, Szerszeniu. Kłaniam się i uprzedzam że nie będę tolerować ataków.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ulfie, Szerszeniu. Kłaniam się i uprzedzam że nie będę tolerować ataków.

A nie mowilem :p Syndrom oblężonej twierdzy...

:D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uważam że forum czytają różni ludzie, i jeśli ktoś na sali rzuci hasło

"to jest związane z klątwą" a ktoś powie "to nie jest związane z klątwą", to rozpowszechnia się pogląd

że to jest związane z klątwami na 50%. pierwotna czystość zamierzenia rozpływa się w pomówieniach.

nie pasuje mi ani trollowanie, ani pozwalanie na bycie prowokowanym. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otóż wraz z kilkoma ludźmi mam w planach założyć punkt ezo-pomocy. Nie, nie będzie to leczenie ani interpretacja snów, tudzież kart. Jest to poważna oferta, do poważnych spraw. Masz problemy z bytem? Ktoś z twoich bliskich jest opętany? Problem z klątwą?

Pomoc nie jest strikte fachowa aczkolwiek zajmą się tym ludzie którzy w ezo tkwią latami i jeśli już ujawniają własną tożsamość to są poważani, szanowani i sprawdzeni. Mamy w zespole wróżki, jasnowidzów, szamanów i to co akurat jest nam potrzebne.

Nie bierzemy opłat, dlaczego? Bo szukając ciekawych przypadków chcemy zdobywać wiedze. Nasza pomoc nie zaszkodzi a może pomóc. Może warto zaryzykować? Jeśli masz problem to pisz na gg 34333454

Żarty niemile widziane.

Dziękuję Ci Atheo, za tę inicjatywę. Takie działanie jest godne pochwały i naśladowania, bowiem potrzebujących jest wielu.

Aż dziw bierze, że takie przyjazne działanie spotkało się tutaj z tak koszmarnymi komentarzami.

PozP

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na żartach się nie znacie i chcecie na poważnie, więc proszę:

Otóż wraz z kilkoma ludźmi mam w planach założyć punkt ezo-pomocy. Nie, nie będzie to leczenie ani interpretacja snów, tudzież kart. Jest to poważna oferta, do poważnych spraw. Masz problemy z bytem? Ktoś z twoich bliskich jest opętany? Problem z klątwą?

Do tej pory brzmi dobrze.

Pomoc nie jest strikte fachowa aczkolwiek zajmą się tym ludzie którzy w ezo tkwią latami i jeśli już ujawniają własną tożsamość to są poważani, szanowani i sprawdzeni. Mamy w zespole wróżki, jasnowidzów, szamanów i to co akurat jest nam potrzebne.

Tu mrozi krew w żyłach... - chcecie pomagać jako niefachowcy... chwaląc się, że macie mydło widło i powidło. 1001 drobiazgów na każdą okazję, na pewno coś "dobierzemy".

Nie bierzemy opłat, dlaczego? Bo szukając ciekawych przypadków chcemy zdobywać wiedze. Nasza pomoc nie zaszkodzi a może pomóc. Może warto zaryzykować? Jeśli masz problem to pisz na gg 34333454

Żarty niemile widziane.

Za darmo.. w zamian potraktujemy Cię kliencie jak egzotyczne zwierzątko...

Nie wspomnę o tym iż tylko ostatni dureń wierzy, że są techniki magiczne, które mogą tylko pomóc.

Co gorsza... piszesz, że warto zaryzykować... skoro nie szkodzi... to czym niby ryzykuję?

Masz na dwa zdania dwa jawne kłamstwa i jeszcze chcesz aby Ci ludzie klaskali i bili brawo. :sciana: :sciana: :sciana:

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szerszeniu razisz godność mą :D

Nie rzucam klątw (no chyba że się co opsnie)

A poza tym to ma być pomoc a nie szkodzenie więc to rozdziel albo nie wypowiadaj się w taki sposób.

Dziękuję za uwagę, twoją zgłaszam bo uznałam za obraźliwą.

Atheo sorki, ale jesli chces nawet amatorsko zabrać sie za pomaganie, co jest zresztą chwalebne to nie mozesz pisac potencjalnym klientom, że coś sie mzoę omsknać. No ja juz bym nie zaryzykowala, że zamiast mnie np uzdroci dowalicie czymś niechcący bo się omsknie.

A może byłam do tej osoby wcześniej uprzedzona? Ulfie zastanów się pięć razy bo bawiąc się w psychologa bez odpowiedniego przygotowania nie zdziałasz nic dobrego. A z tego co pamiętam lęk i strach jest dobry. Gdybyśmy się nie bali to połowa ludzkości podpuszczona przez jakiegoś idiotę wskoczyła by pod tira (polecam lekturę "Lęk" Masterton, ale jakie prawdziwe kwestie porusza).

(...)

Ulfie, Szerszeniu. Kłaniam się i uprzedzam że nie będę tolerować ataków.

Atheo strach samozachwowaczy to jedno, a lęki wynikające z starcy wzorcow i schematow to drugie. Są rózną rzeczą. te drugie nie porwadzą do niczego dobrego

Dziękuję Ci Atheo, za tę inicjatywę. Takie działanie jest godne pochwały i naśladowania, bowiem potrzebujących jest wielu.

Aż dziw bierze, że takie przyjazne działanie spotkało się tutaj z tak koszmarnymi komentarzami.

PozP

Dzialanie jest jak najbardziej przyjazne i godne pochwaly oraz godne nasladowanbia. Fajnie by jednak bylo, gdyby pene rzeczy potraktowac jako dobre rady a nie jako atak na który odpowiada sie dośc ostro. Osoby zajmujące się takimi zreczami powinny miec pwien dystans do siebie i innych. Jeśli coś uznaja za atak, moze uśmiechnac się lekko i i pwoiedzieć: ok, będę miał(a) na uwadze rady. Zweryfikuję. I tyle.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dość jałowej dyskusji zrobił się offtop. Nie odpowiadam już na wasze zaczepki niepotrzebnie dałam się sprowokować.

A Szerszeniu gdy powiedziałeś o klątwie i żartowałeś ja zażartowałam również.

Jesteśmy kwita w nierozumieniu drugiego.

Dyskusję ucinam i zgłaszam każdy następny post niezwiązany z tematem. Dziękuję za uwagę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ath, z tego co pamiętam zgłaszałem swój akces :)

Pomoc nie jest >fachowa<, ponieważ mało kto zajmuje się przypadkami nietypowymi, a każdy jest inny niż inny.

Mimo to, ośmielę się stwierdzić że będą zajmowali się tym profesjonaliści.

I jesteś jedyna osobą, z którą w ewentualnych kłopotach mógłbym rozmawiać.

Pomysł prawie dobry, jednakże Atheo, Twoje emocje, brak poczucia humoru i zrobienie z sympatycznego żartu afery na cały EzoDar z odgrażaniem się raportami itd, są żenujące.

Pomijam już fakt, że cały pierwszy tekst promujący nowy pomysł jest marketingowym koszmarkiem. Oferujesz w imieniu swoim i ludzi, którzy w rzeczywistości mogą być specjalistami w swoim fachu nierzetelną, amatorską pomoc bez gwarancji efektu, do tego proponujesz bycie królikiem doświadczalnym dla tych, co poproszą o pomoc. Jakby tego było mało, chwilę potem dajesz sie ponieść emocjom, które na pewno nie sprzyjają duchowym uzdrawianiom i innym takim pomaganiom, a do tego uprzedzasz, że istnieje możliwość, iż coś się omsknie.

Powiedz, kto normalny chciałby jeszcze z takiej pomocy skorzystać?

Sosnowiczanin sam zdeklarował udział w projekcie a Ty obrażasz go oraz jego umiejętności takim zachowaniem i takim chaotycznym gniotem, jak Twoje teksty tutaj.

Nie znam Cię dziewczyno, ale Twoje zachowanie jest typowe dla nastolatków, ktorym zachciało się zabawy w ezo.

Pomóż najpierw sobie, a potem bierz się za pomaganie innym. Na razie zostaw to profesjonalistom takim jak Sosnowiczanin. Może po prostu asystuj mu przy pracy, to się czegoś nauczysz i za kilka lat też zaczniesz pomagać, a nie robic z ludzi króliki doświadczalne.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam najmocniej, ale chciałbym tylko wiedzieć gdzie jest moderacja?

Nie wnikam w wartość merytoryczną dyskusji, ani pomocy ew. udzielanej przez Atheo i jej współpracowników, ani w kwestię 'stabilność emocjonalna i dystans do siebie w pomocy magicznej'.

Chciałbym tylko zauważyć, że odchodzi tu totalny offtop, zaczynają się jakieś flamewary, i co najlepsze, jeden z moderatorów radośnie i aktywnie się w powyższe angażuje :D

W imię porządku na forum proponuję:

a)wywalić wszystkie odpowiedzi na temat, i postraszyć, że jeśli sytuacja się powtórzy, to się go zamknie dla odpowiedzi

LUB

b)po prostu go zamknąć AS IS.

Pozdrawiam znad kawki-

Użyszkodnik

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic dodać nic ująć. Temat zamykam i pozostawiam sprawę do wewnętrznej oceny Uzytkowników, ktorzy zechcą go pzreczytać. Jeśli ktoś zechce skorzystac z oferty Atheo skorzysta, jeśli jednak uzna, że strona pzreciwna miala rację pewnie nie skorzysta.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.