Atheo

Apel Do Adminów I Modów

5 postów w tym temacie

Macie być bezstronni i świecić użytkownikom przykładem. A do tego macie być sprawiedliwi drodzy admini i modzi. Szarym użytkownikom też wypada mieć kulturę, ale nie jest to na nich narzucone. Tak więc uważajcie na słowa, zważcie czy kogoś nie obrażacie i najlepiej nie zajmujcie stanowiska w subiektywnych rozważaniach na temat kogoś.

Tutaj pije do Szerszenia który nie przeczytał dokładnie co napisałam a mimo to wyjechał z oskarżeniem że rzucam klątwy, dziękuje za uwagę i proszę o zajęcie się tym.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Umiejętność czytania ze zrozumieniem jest wymagana przez uzytkowników...

1. Zaznaczyłem że to żart - było to w kontekście Waszego sformułowania, że żarty niemile widziane.

2. Było to pytanie (temu słuzy znak ?) a nie oskarżenie.

EOT.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ot//Szerszeniu, sądzę że chodziło ci o to, że jest wymagana OD użytkowników.

Ja nie odebrałem tego jako oskarżenie, że rzucasz klątwy, ale jako żart.

Tym niemniej było zaznaczone, żeby do tematu podejść poważnie, więc mogłeś się, Szerszeniu, IMHO pohamować.

Podpisano:

Szary Użyszkodnik

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie, @Szerszeń dopisz może wyraźnie, że to był żart i rzucony z sympatii a nie ze złośliwości.

@Althea, to naprawdę zabrzmiało żartobliwie, ale Twoje prawo, mogłaś się poczuć obrażona. Twoją uwagę weźmiemy na pewno pod uwagę, ale pewnie nie raz zdarzy się nam uwolnić naszego żartobliwego chochlika :33_8:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.