White Soul

! Dla Ludzi Myślących, Kreatywnych. !

1 post w tym temacie

Rozmyślając nad wieloma aspektami, doszedłem do pewnych wniosków. Mam setki pomysłów na minutę. Pomysły rodzą się i umierają po chwili przemyślenia. Ten pomysł, z którym do was wychodzę wymaga zaangażowania, kreatywności, nie dużej pracy i nie wiele poświęconego czasu. Pomysł ten ma przynieść pieniądze, dlatego właśnie nie będę zdradzał szczegółów.

Jedyne co mogę powiedzieć, aby nikt mnie z pomysłem nie wyprzedził to:

1. prawie zerowa konkurencja

2. rynek międzynarodowy

3. dot zwierząt

Osobiście zainwestowałem już 1500 zł lecz jest to jedynie ułamek tego co jeszcze trzeba zainwestować. Uważam ten projekt za projekt życia więc prawie każde swoje pieniądze będę w niego inwestował w miarę możliwości i potrzeb.

Od zainteresowanych nie wymagam wkładu finansowego. Nie wymagam znajomości wszystkich zwierząt świata czy nawet paru ras. Jedynie chce was zaprosić do współpracy. Projekt ten nazwałem zwierzak, a że to dzieło ma być moim dzieckiem, to muszę postawić pewne wymagania, i o to one:

1. Dobre posługiwanie się piórem pisanym.

2. mile widziana ale nie konieczna znajomość obcych języków.

3. co ważne pełnoletności lub wieku 17 lat aby można było w niedługim czasie podpisać umowę.

Ponieważ nie stać mnie aby opłacić waszej pracy, jedyne co mogę zaoferować to udział w zyskach zgodny z wkładem pracy. Zyski i wkład pracy widać od razu, ponieważ wszystko będziemy robić na żywca. Będziemy uczyć się na własnych błędach i poprawiać siebie wzajemnie.

Mile widziane są osoby z dolnego śląsku - (wrocław, legnica, lubin, jawor, i okolice.) gdyż ułatwi to pracę, a ona jest w grupie.

Mam wiele obowiązków na głowie i pare innych projektów w firmie na głowie, dlatego start projekt przewiduję na ostatni tydzień października do końca pierwszego tygodnia listopada. Tak właściwie to już zacząłem, ponieważ projek jest zgłoszony do unni oraz zarejestrowany w sądzie a w najbliższy poniedziałek idę do opatentować pomysł.

Zapewne was zainteresowałem, dlatego podaje swoje namiary kontaktowe.

tel kom: 661-488-085 (od 10 do 22 7 dni w tygodniu)

gg: 10139436

skype dg-wenar (bardzo żadko siedzę dlatego proszę mnie wcześniej złapać innymi drogami komunikacji)

oraz mail dguzicki@gmail.com lub dawid@guzicki.pl (preferuje ten pierwszy adres mailowy)

PS. mile widziana znajomość html, php, sql

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.