fraterp

Reiki Na Dystans

3 posty w tym temacie

reiki-11.png

Dzięki Reiki można – podobnie jak w przypadku bioenergoterapii – oddziaływać na schorzenia:

- układu kostnego

- układu krążenia

- układu nerwowego

- choroby kręgosłupa

- układu pokarmowego

- choroby kobiece

- układu oddechowego

- układu wydalniczego

- choroby oczu

- nałogi

- inne

Reiki odstresowuje, pomaga odnaleźć miejsce w życiu, uwalnia od negatywności, otwiera nas na realny świat.

W trakcie seansu ba odległość terapeuta Reiki łączy się z osobą uzdrawianą na poziomie swoich czakr i kanałów energii. Dzięki temu zachodzi kilka rzeczy:

1) Diagnoza stanu zdrowia osoby energetyzowanej

2) Monitorowanie przebiegu seansu

3) Informacje zdobywane drogą telepatyczną lub przez jasnowidzenie (np. ostrzeżenia)

Możliwość przekazu energii na dystans nie powinna nas dziwić w dobie bezprzewodowych telefonów i Internetu.

Reiki na dystans - strona www

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgodze się co do diagnozowania, bo do tego uprawnienia mają jedynie lekarze. Wszystko inne jest w sferze podejrzeń i przypuszczeń. uzdrowiciele, a nawet szamani, ktorzy jeszcze lepiej umieją rozpoznawac pewne choroby jednak nie powinni stawiac diagnozy bez konsultacji lekarskiej.

Kolejna rzecz, podczas pzrebiegu seansu na odleglośc nie tzreba sie z nikim łączyć popzrez czakry itd. Można zwyczajnie podejsc mentalnie do osoby, jak w realu i też uzzdrawiac. Nie ma potrzeby wchodzić aż tak intymnie aby sie energetyką lączyc. A czy informacje zdobywa się droga telepatyczną? Hmm... Nie wiem czy to telepatia ale pewne zreczy sie widzi. Także duchy choroby.

O samej terapii Reiki jest na naszym forum sporo, w dziale poswieconym tej metodzie.

Ale strona ciekawa, poczytam i pozowle sobie skomentowac po lekturze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałam i napisze zgodnie z obietnicą, a mam kilka uwagPo pierwsze sama nazwa „Na dystans” źle mi się kojarzy, bo mam dystans do takiego reiki. Oczywiście domyślam się, że chodzi o reiki przekazywane na odległość, ale ta forma nazwy po prostu razi. Tym bardziej, że Reiki bywa przekazywana w czasie i przestzreni wiec dystans tu nie jest adekwatny.

Stopień mistrzowski mogę zdobyć dopiero po trzydziestce (czyli za kilka miesięcy).

Kolejna rzecz, czemu stopień Mistrzowski możesz uzyskac dopiero po trzydziestce? Ja wiem, że warto mieć doświadczenie i wiedzę, ale w Reiki nie jest nigdzie napisane, że nie można mieć stopnia mistrzowskiego, a nawet zostać nauczycielem wcześniej. Ważne chyba czy się jest gotowym, a nie ile się ma lat. Czasem 18 latek ma dośc wiedzy i doświadczenia by uczyc, a 60 latek jest na to zbyt niedojrzały.

Specjalizuje się głównie w pracy z Reiki na odległość

Dlaczego tylko tak? Reiki to wspaniala metoda pracy z energią Ki i z doświadczenia wiem, że w bezpośrednim przekazie można zyskac duzo więcej. Zwykle zresztą osoby zajmujace się Reiki nie ograniczają się do jednej formy działania Ki.

Do seansu Reiki wykorzystuję zdjęcie osoby, którą mam energetyzować lub jej myślokształt.

Zaraz, zaraz, jaki myślokształt? Chyba cos nie tak z pojęciami. Myśloksztalt, to nowy twor, istota, a nie konkretna osoba. Zdjęcie ok., rozumiemm, że niektórym potrzebne jest by łatwiej dotrzec z Reiki do odbiorcy, ale chyba mylisz wyobrażenie tej osoby z czymś, co nijak nie jest związane z uzdrawianiem. Jeśli tworzysz myślokształt i slesz mu reiki to nie otrzyma tego reiki odbiorca a jedynie wzmocnisz stworzonego twora.

Poza tym czemu seans reiki trwa do 30 minut? I czemu trzymasz się tylko schematu. Osoba przesylajaca reiki wie i czuje gdzie i jak słac Ki aby było dobrze. Czasem śle się je w jedno konkretne miejsce lub z jedną konkretną intencją.

Oczywiście każdy ma swoje metody pracy i dobrze, że opisujesz przebieg takiego seansu, ale warto uzupełnić go o pare wyjaśnień, ot choćby jakie znaki czy czym one są. Bo osoba niewiele majaca wspólnego z reiki nie będzie wiedziała o czym piszesz.

W zakładce na co pomaga reiki zabrakło mi trochę więcej onformacji o tym na co i w jaki sposób działa reiki. Jako potencjalny odbiorca to pwoeim, że tak troche sucho i bardzo ogólnie. No ale ok.

Czym są czakry. Piszesz o nich dosć ogólnikowo i chaotycznie, np.: „są to jakby małe centra energetyczne”. Hmmm… Czy takie małe to nie wiem. Bo z tym jest różnie. I czy centra? Też rózne sa opinie. Troche moim zdaniem zrobiłeś masło maślane. Mało konkretów, a wystarczyłoby dac choćby definicję oraz nazwy czakr – te oryginalne.

O zakładce „Na odleglość” napisałam w poście wyżej, bo to ten sam tekst.

Zabrakło moim zdaniem najważniejszej rzeczy na stronie, a mianowicie napisania czym jest Reiki, skąd się wzięło i jak działa. Za dużo za to niedoprecyzowanych pojęc i informacji. Za wiele ogólników, nie koniecznie zgodnych z tym, co się w Reiki naucza.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze strona ma mieć charakter komercyjny i zależy Ci na zdobyciu klienta na seanse reiki, ale właśnie dlatego pozwalam sobie na takie nie inne uwagi. Bo chcesz dobrze, chcesz pomóc potrzebującym i to jest ok. Ale na swojej stronie warto potencjalnym klientom napisać czym jest metoda, parę słów o niej. Bo pracując z nią, warto przybliżyć ją innym, zachęcic też do ewentualnego samodzielnego wkroczenia na drogę reiki, bo to przecież może każdy.

Na tej stronie nie znalazłam nic na temat tego czym jest Reiki, a nawet tego czym jest energia ki. Z jakiej kultury się wywodzi i kto jest Twórcą. Wiele innych informacji tez jest niedopracowanych, moim zdaniem i na tyle nierzetelnych, że możesz racic potencjalnego Klienta. Warto poprawić bo ta metoda pracy z Ki jest naprawdę warta uwagi i godna polecenia.

Pozdrawiam

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.