Gość Kuanan

Dobór Słów

7 postów w tym temacie

Do umieszczenia tego postu zainspirował mnie filmik, przesłany przez mojego znajomego.

Tematem przewodnim tego krótkiego spotu, jest wzruszająca scenka , w której uchwycone jest to, jak wielką moc mają słowa, w jak łatwy sposób można zmienić to co chcemy przekazać innym...

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fachowo Się To Z Psychologii Biznesu I Sprzedarzy Nazywa - Psycho Kinezą (Oddziaływaniem Niewerbalną Mową Ciała Na Psychikę Człowieka Lub Ludzi ),Lub Psycho Manipulacją Z Naukowego Punktu Widzenia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na szczęście wśród oceanu ludzi klepiących po próżnicy wyłania się coraz większa wyspa osób, które znają moc słów i

dostrzegają ich znaczenie. Ja sama staram się dobierać tak swoich znajomych, żeby nie dręczyli mnie lawą błota wypływającą z ich ust.

Niemożność opanowania myśli, potem słów, następnie czynów to udręka, którą sami sobie fundujemy.

Być uważnym, to tak niewiele i wiele jednocześnie. Układajmy słowa w ornamenty, to naprawdę ważne.

PozP

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam... :)

Hmm... nie wszyscy są w stanie "zobaczyć"... że "cień" definiuje "światło"... a wiec jest właściwie jego dowodem ... :)

- i Tak Samo... "Słowa" tylko definiują nasze Życie... a wiec właściwie, są Tylko "tego Życia" Dowodem... bo i jego Stwarzaniem, czyli "Stwórcą" ...

- bo czym są słowa ? .... Słowa to sposób wyrażania Siebie, bo gdyby nie było mnie/Ciebie... nie byłoby i słów...

- Słowa więc definiują Mnie i Moje życie... do tego stopnia że staja sie "Obrazem" tego kim/czym Sam Jestem...

W każdym DNIU... stwarzamy w Sobie tylko TO, co wypowiemy ! ....

- i To definiuje "Jakość" naszego aktualnego Istnienia /zamkniętego w naszym ciele/ a co, niektórzy mylą niejako "Tylko" z Życiem...

- bo "Dobór Słów" właśnie To Definiuje... Jakość Istnienia Nas Samych... :'

Dziex... Kuanan, za ten filmik... infe7 :)

Edytowane przez infe7
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety dziś mało kto myśli nad tym jak mówić, jakich słów użyć. No cóż, 21wiek :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.