Wilcza

Ciągle Zimno

36 postów w tym temacie

Wilcza, wydaje mi się, że to może wynikać z tych blokad, o których mówiliśmy ostatnio. Pamiętasz?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Z tym bym uważala, bo jak ktoś przesadzi to niezły pozar moze być. Nie wszystkie afirmacje są dobre. Jak juz to wizualizować wakacje w tropikach i ciepło, ale z ogniem zartów nie ma "

Zawsze można ugasić go wodą (wizualizacje) i wizualizować arktyczne zimno i skały.

Edytowane przez Poszukiwacz
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i z taka różnicą temperatur złapać zapalenie płuc :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie, że wszystko co podpowiem będzie odebrane odebrane jako złe ..... Robić to wyczuciem i na pewno nie będzie żadnego zapalenia płuc, a wizualizacje mogą pomóc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeślo od razu zakłądasz, ze co powiesz będzie odebrane jako złe, to tak odbierzesz wszystko co sie powie.

Wizualizacje są ok i wielu pomagają, a pewne rzeczy piszemu tu z lekkim przymrużeniem oka, :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szepcie, o Tobie bd myślała, od razu mnie rozgrzeje :D

Co do wizualizacji to faktycznie trochę się sprawdza ale w określonym momencie, np. stojąc zimą na przystanku. Jesli zimno jest przez cały dzień, to trudno tak długo mysleć o wakacjach w tropikach :p

@Alchemik, pamiętam. a to by było logiczne - brak przepływu

@Poszukiwacz, podpowiadaj podpowiadaj :) nawet jeśli nie trafisz, to przynajmniej z czyjegoś komentarza mozesz coś zgarnąć dla siebie ;) A wizualizacja to dobry pomysł, tylko tak jak mówię, na dany moment. zawsze to stosuję, jak sterczę gdzieś jak słup w zimę. i nawet pomaga :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.