Szept

Istoty Duchowe - Jakie Znacie?

34 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2014 o 20:05, ZielonyLisc napisał:

WItam

Odnośnie tematu , pozwólcie że zapytam o Smoki , wiecie coś na ich temat ?

Smok według Chińskiej filozofii taoistycznej to siła /moc /energia męska ,tak jak tygrys -energia żeńska 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.10.2011 o 14:12, Gość Alchemik napisał:

Mój nowy przyjaciel się obśmiał jak norka, jak usłyszał o 'duchach natury znanych też jako demony' :D

Przecież w nieświadomości zbiorowej ludzi od pokoleń , czai się wiele demonów  ,czekających tylko ,aby się zmaterializować na zewnątrz w świadomości ( a potem wszystkie ludzkie myślokrztałty ,drogą telepatyczną rozprzestrzeniają się wśród ogółu ) -demon lęku ,strachu , lęku ,obawy ,ambicji , demon pożądania ,zazdrości ,wstydu ,demon orgazmus , alkoholus ,narkotykus , pracoholikus , itp .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.10.2011 o 15:25, Szept napisał:

Mistyk, ale duchy natury nie wydzielają w swoich mózgach endorfin, one po prostu śmieją się czasem z naszego ich postzregania. i tak dobrze, ze sie nie obrażaja, bo znam jednego anioła, który by się nieźle wkurzył, jakby go ktoś nazwał np elfem albo smokiem, bo też ma skrzydła.

Duchy Natury Szepcie , To Nasza Najgłębsza Duchowa /Nieświadoma Natura  w psychologii to nasze "Wewnętrznje Dziecko "  

Pozrawiam :) http://pozaschematy.pl/2013/08/30/odkrywanie-wewnetrznego-dziecka/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 5.10.2011 o 18:39, Paradoxa napisał:

Ja ostatnio widuję się z duchami tarota. Nie wiem tylko jeszcze jak je sklasyfikować, dość powiedzieć, że jak na "demony" wydają się być całkiem przyjazne no i pomocne..... jak to demony :w00t:

Ich natura wydaje mi się egregoryczna, ja w każdym razie tak je traktuję, ale to całkiem nowa znajomość i może się zmienić.

PozP

Tak symbolika tarota ,to tak naprawdę odbicie naszej podświadomej natury (tak jak i nasze marzenia senne ) ,ja swego czasu pracowałem z tarotem archetypowym ,nieżle odsłania naszą prawdziwą naturę - 77938c144e6c8bf6d7a460768f96 pamiętajmy ,że pomagając  komukolwiek ,bieżemy za tą osobę odpowiedzialność ,jego /jej złą przeszłość ,potem na zasadzie przeciw-przeniesienia - https://pl.wikipedia.org/wiki/Przeciwprzeniesienie

 ,dręczą nas nasze podświadome myślokrztałty ,choć mamy wrażenie że to czyjeś (ponieważ mieszają się wszystkie myśli dobre i złe ,prawda i fikcja  ,jak w kotle ,by po chwili nastąpiła przemiana obu osób ,  czy też alchemia duchowa /umysłowa ),po prostu ten ktoś zadziałał na  nas jak kataizator ,który spowodował u nas reakcje psychiczne /duchowe /umysłowe .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.