White Soul

Miłorząb Dwuklapowy

5 postów w tym temacie

Witam, serdecznie. Mając trochę wolnego czasu, stworzyłem wywar - nadający się na maseczkę do twarzy z Miłorzębu. Zbierany w 23 IX, o 11:05 czyli dokładnie w równonoc jesienną. Odleżał swoje aby wszystkie składniki się przegryzły :)

Miłorząb jest używany jako środek opóźniający starzenie, szczególnie w układzie krwionośnym i nerwowym. Ma on wzmacniać naczynia krwionośne, dlatego jest często zalecany w profilaktyce choroby wieńcowej serca, udaru mózgu oraz osobom starszym z objawami demencji takimi jak: dezorientacja, utrata pamięci, bóle głowy, depresja, zawroty głowy, szum w uszach oraz skarżącym się na skurcze nóg spowodowane upośledzonym przepływem tętniczym.

Posiadam ograniczoną ilość tego wywaru.

Sprzedaję w słoiczkach pół litrowych w cenie 20 zł za słoik. Plus ewentualne koszty przesyłki.

Serdecznie Zapraszam :)

tel: 661-488-085

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@White Soul, to nie jest miejsce na takie ogłoszenia. temat zostaje przerzucony do 'strefy luźnej - sprzedam, kupię, oddam'

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zarzucono mi wysoką cenę - już napiszą dlaczego jest taka a nie inna

1. 3 godziny godziny zbierania miłorzębu

2. zakup "przypraw"

3. zakup słoików

4. również do wytworzenia maseczki trzeba było zakupić wysoko stężony alkohol, który nie jest tani.

5. czas i praca włożona w zrobienie maseczki

mogę zaproponować promocję dla pierwszych 5 słoików (czyli dla pierwszych 5 osób) 15 zł +ew. koszty przesyłki.

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

White zdecydowanie na wyrost reklamujesz działanie miłorzębu ;)

Edytowane przez Seid
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.