obvious

Co to jest, kto to jest, prosze o konsultację

5 postów w tym temacie

witam nie wiem czy dobry dział i wątek

ale co to może być?????????

"coś " co pojawiło się w momencie gdy zaczęłam związek z partnerem, On to czuje, fizycznie i czuje obecność....

ja nic nie czuję

bardzo proszę o odpowiedź....

Edytowane przez obvious
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napisz może coś więcej w temacie, bo w tej wersji to, jeśli ktoś by odpowiedział, zgadywanka wyjdzie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwiń rozwiń i jeszcze raz rozwiń. On to czuje, a ty nie, czy on ma często jakieś przeczucia których ty nie masz, a później okazuje się, że miał rację ? Gdzie to czuje, jak to czuje( co odczuwa) Gdzie to czuje, czy tylko w jakimś miejscu, czy zawsze prze sobie/tobie. Dowiedz się czegoś o poprzednich partnerach, czy mogli by w tym maczać palce/ mieli znajomych którzy mogli by w taki sposób "pomóc". Czy poprzedni partnerzy mieli chorobliwie zazdrosną naturę ?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwiń rozwiń i jeszcze raz rozwiń. On to czuje, a ty nie, czy on ma często jakieś przeczucia których ty nie masz, a później okazuje się, że miał rację ? Gdzie to czuje, jak to czuje( co odczuwa) Gdzie to czuje, czy tylko w jakimś miejscu, czy zawsze prze sobie/tobie. Dowiedz się czegoś o poprzednich partnerach, czy mogli by w tym maczać palce/ mieli znajomych którzy mogli by w taki sposób "pomóc". Czy poprzedni partnerzy mieli chorobliwie zazdrosną naturę ?

On nie jest skory do rozmowy o tym...

jedyne co wyciągnęłam..

o przeczucia (intuicyjne itd) nie chodzi

odczuwa kogoś obecność,że ktoś jest w pomieszczeniu, obserwuje , również dotyk np w ramię np jak ostatnio razem siedzieliśmy...

czuje to jak jest ze mną i nie jest ze mną (widzimy się rzadko bo pracuje za granicą)

więc miejsce nie ma znaczenia

jednak zaczęło się odkąd zaczęsliśmy związek

ja totalnie nic nie wyczułam chociaż intuicję mam dobrą.. przynajmniej tak mi się wydawało

więc jestem powodem , ale to mnie nie dotyka bezpośrednio

każdy ma "byłych partnerów"

z mojej strony przychodzą mi do głowy dwie opcje:

1 dobra - przyjaciel który był chory ciężko i możliwe że już Go na tym świecie nie ma, niestety nie mam jak się dowiedzieć... zależało Mu żeby to wyszło między nami, miał duże , ogromne zdolności w temacie magii i ezo

2 zła - mój ex bawił się w czarną magię itd ,miał przeze mnie przekichane przez dłuższy czas - ja tego nie robiłam, ale ja byłam powodem (to mnie przejmuje bo on się złego nie boi - voodoo itd)

Natomiast on - toksyczne związki itd ale nie znam tych kobiet więc nie będę wymyślać

On nie wierzy w "takie rzeczy" więc mu wierzę. On uważa że to dziadek. Owszem dziadek czasami jeszcze po śmierci po domu pochodzi, ale wg mnie to nie to bo po co by teraz za nim chodził?

bardzo proszę o odpowiedź

może jednak ktoś pomoże? :)

moe jednak bo to się pogarsza........

????

Edytowane przez Szept
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj obvious :oczko: On może mieć zdolności , na poziomie Medium Duchowego ) człowiek który widzi i doświadcza rzeczy ukryte /niewidzialne dla innych ) za pomocą zmysłów duchowych /parapsychicznych ,u mnie są to -

1. Mediumizm /Spirytyzm ( wyczulony odbiór światów duchowych ).

2. Empatia (współodczuwanie emocjonalne )  .

3. Telepatia (współodczuwanie umysłowe /mentalne /myślowe ) .

4. Jasnowidzenie (wyostrzona świadomość /percepcja ) .

5.Mistycyzm ( transcendentny stan umysłu /intuicja /iluminacja ,połączenie wiary i nauki w jedno )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.