Jadis

Witam :)

2 posty w tym temacie

Witam wszystkich.Czytam to forum od jakiegoś czasu,a jeszcze się nie przywitałam. A więc: mam na imię Iza,ezoteryką zainteresowałam się szukając odpowiedzi na pewne pytania dotyczące życia,wiary etc.Wychowałam się jako katoliczka,jednak ta wiara mnie nie przekonuje,tj.ja zadaję za dużo pytań,dlaczego tak a nie inaczej,jaki to ma sens,dlaczego tego czy tamtego nie wolno...z wieloma zasadami tej religii się nie zgadzam,coś w środku mi się buntuje,więc postanowiłam poszukać innej drogi i żyć w zgodzie z własnym sumieniem.

Poza tym mam jeszcze inne hobby i czasem zastanawiam się czemu jestem taka jaka jestem,bo chyba niezły ze mnie dziwak ;) Mam nadzieję że znajdę tu kilka może nie gotowych odpowiedzi,ale podpowiedzi którą drogą pójść.

Gdyby ktoś chciał,chętnie pogadam na gg na tematy ezoteryczne,bo na co dzień nie mam z kim o tym porozmawiać.Tylko proszę o wyrozumiałość,bo ja wiem że nic nie wiem :p

Edytowane przez Jadis
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Jadis, fajnie, ze do nas dołączylaś. Rozgośc się i baw się z nami dobrze. Pytaj i pisz :)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.