Akana

Runy Kupione

4 posty w tym temacie

Jak wiadomo najlepsze są runy zrobione przez siebie. Ale bardzo mnie do siebie ciągną te na kamieniach szlachetnych ze sklepu.

Co sądzicie o tak runach kupionych? Warto czy nie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie najbardziej wartościowe są te zrobione 1. samemu, 2. z drzewa, które szczególnie do mnie przemawia.

i tak, gdy moim drzewem jest np akacja, będę ją prosiła o jej gałąź. i do roboty :) To jest cały rytuał, począwszy od specyficznego związku między mną i drzewem, przez ofiarę i dar, cięcia, żłobienia i przypisywania unikalnych znaczeń każdej po kolei. Znaczenia są konkretne, ale dla niektórych każda runa ma dodatkową, albo tylko tą właściwą człowiekowi symbolikę.

Do mnie akurat mówią drzewa, ale jeśli do kogoś np góry, to świetnym pomysłem byłoby zrobienie run z kamieni wyłowionych z górskiego potoku, a na dodatek są już oszlifowane :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To obojętne ,bo runy tro w rzeczywistości alfabet germański (starożytny ) ,tylko że robione ręcznie (tak jak obraz namalowany przez artystę ) powoduje że wkładasz w pracę swoją energię mentalną / psychiczną i astralną =duchową  , czyli swoje myśli i uczucia /emocje  .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.