niuton

Coś Z Radiestezji Od Początku....

8 postów w tym temacie

Mam chęć wywołac temat dotyczący samej radiestezji, a przede wszystkim podstaw i pewnych aksjomatów tam rządzących. Może kilka osób zechce razem ze mną wspólnymi siłami, popartymi dyskusją na forum zbudować temat dotyczący samej "sztuki" pracy różdżką i wahadłem. Pozostawiając w cieniu aspekty magii, czrów, marów....

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja osobiscie jestem jak najbardziej ZA.

Nie znam dobrze tematu radiestezji, a chętnie poznam, wiec jeśli mozesz nam coś o tym opowiedzieć to opowiedz, a moze i inne osoby uzupełnią wiedzę.

Z góry dziękuję

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bardzo chętnie poczytam od podstaw, szczególnie,że zamierzasz "odczarować" zagadnienie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powracam do tematu. Jak napisałem na początku chciałbym troszeczkę naświetlić w pigułceradiestezję taką jaką widzę ja i ktoś, kto mnie do niej przekonał i nauczył. Jest to /chyba mogę to tak nazwać/ praktyczne kompendium o radiestezji przydatnej dla zdrowego domu. Polecam lekturę. Proszę o komentarze,,,, LINK DO MATERIAŁU

Pozdrawiam.....

Edytowane przez niuton
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie, tylko do jakiej dyskusji to zachęta?

Bo zacząłeś od słów:

Mam chęć wywołac temat dotyczący samej radiestezji, a przede wszystkim podstaw i pewnych aksjomatów tam rządzących. Może kilka osób zechce razem ze mną wspólnymi siłami, popartymi dyskusją na forum zbudować temat dotyczący samej "sztuki" pracy różdżką i wahadłem. Pozostawiając w cieniu aspekty magii, czrów, marów....

Podałeś link do własnej strony i ... no właśnie, i co?

Nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic przeciwko reklamie i autoreklamie.

Jeśli robisz coś i wierzysz, że robisz to dobrze, to mów o tym otwarcie...

Bp kryptoreklamy pod płaszczykiem zachęty do debatowania - ja osobiście nie lubię... :paluszek:

Jesteś radiestetą z doświadczeniem.

I chcesz dzielić się na Forum swoją wiedzą?

Jeśli tak, to bardzo dobrze...

Z chęcią sama podpytam...

:mniam: :mniam:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie....zamieściłem link do materiału informacyjnego, gdzie zarówno opisana jest radiestezja fizyczna"stosowana" oraz nasze spostrzerzenia odnośnie prac, które trwaja od ponad 15 lat. Początki prac z pr.siec. prawadzone były przez mojego tatę, a później jescze ja i kilka innych osób.

Link do materiału podpięty jest pod moją stronę, a że koleżanka po nitce do kłębka to .....

Zamiarem było umieszczenie materiału, a przez to rozwinięcie tematu. Może cos ruszy..., bo o czym zacząć?... to tak jakby łyżką mierzyć morze. :bezrad:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.