Mistyk

Podświadomość - Naukowo.

2 posty w tym temacie

Jako że mam pełną wiedzę o sobie i swoich 3 -trzech poziomach psychiki :

- podświadomości - wewnętrznym zbiorniku stłumień negatywnych ,symboli archetypowych,lokum Ego - diabła ,wyobrażeń itp. (móżdżek mający dwie półkule ,najniższa warstwa mózgu za płatem ciemieniowym z tyłu głowy nad karkiem ,funkcjonująca instynktownie ,sfera profanum ,zwierzęca ,mózg tzw. gadzi ).

- świadomości - widzialnych ,a wypływających na zewnątrz z głębi psychiki symboli i wyobrażeń od pokoleń .(układ limbiczny /emocjonalny ,środkowa warstwa mózgu -płat ciemieniowy ,część mózgu czująca i wyrażająca emocje i treści symboliczne oraz wyobrażeniowe z psychiki.)

- nadświadomości - łącząca ze sobą części/poziomy psychiki podświadomą i świadomą ,czyniąc niezrozumiałe nieraz sygnały ,czymś co jest z niewiadomego źródła i oddalonego od nas lub z innego wymiaru np istota wyższa ,anioły,demony ,kosmici itp.(Umysł Właściwy ,Wyższy Umysł /Poziom Zrozumienia ,sfera sakrum ,uduchowienia,mająca dwie półkule mózgowe lewą - logiczną ,racjonalną , zorientowaną w czasie i prawą - emocjonalną,kreatywną,ponadczasową i intuicyjną.

A że mało kto bierze na poważnie to co piszę ,przekonałem się z moich wieloletnich doświadczeń że inne wymiary są tak samo realne i prawdziwe jak to co widzimy ,ponieważ te inne światy i wymiary ,to wszystkie umysły na świecie odmiennie projektujące swoje rzeczywistości od pokoleń .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept, jeżeli masz inną wizję, to ją tutaj przedstaw, zamiast siać niezgodę proszę. Temat przeczyszczony i proszę trzymać się tematu.

Alchemik

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.